Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojai

QUOTE(Rodnega @ 2014 02 08, 22:30)
Puikus pavyzdys, parodantis algų ir kainų absurdiškumą . Nors Lietuvoje tas nelogiškumas yra ne tik su šunų pirkimais
Norint lyginti su kitomis šalimis, jų kainomis, reikia ir jų atlyginimų nepamiršti nes mūsų ir jų pragyvenimo lygis labai skirtingas


Nesutinku. Nes suo tai HOBIS, dalinai prabangos preke,o ne butinybe.
Kas liecia kainas (butinom prekem) ir algas tada - taip. Sunys cia ne prie ko.
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2014 02 08, 18:03)
Bendrasavininkystė juk labai patogi veisėjui, ko gi nesidžiaugti  kai už šunį už tave išlaiko ir augina kažkas kitas . Ir vėl viskas atsisuka į finansinį patogumą

Nebutume lietuviais reikia butinai ziuret nauda ir skaiciuot svetimus pinigus verysad.gif Turiu suni bendrasavininkystej ir ne viena ir salygos visiems skirtingos. Dar veisimo karjeros pradzioj pardaviau kalyte zmonems su salyga, kad leis man su ja dalyvauti parodose , zinojau, kad vadai jie niekada nepasirasys, bet maciau, kad suo vertas titulu, labai norejau irodyti sau ir kitiems, kad ir mano veislyne yra cempionu - tai mano moralinis pasitenkinimas, ir nei cento pelno. Aisku, gal daugelis i tai ziuri skeptiskai, laiko mane fool.gif , nesupranta smile.gif Aisku noretusi geros vados nuo grazios kales, bet yra kaip yra man uztenka moralinio pasitenkinimo ir as tuo didziuojuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2014 02 08, 15:31)
Ir bambų aš tik dėl to, kad jei dokumentinis šuo būtu prieinamesnis, daugintojai taip neklestėtu.

Klestėtų. Nes ne tame esmė mirksiukas.gif

Aš nesuprantu, kam pergyventi dėl tų kainų, gi nepatinka - nepirkit. Ir šiaip, jei kas nors nepatinka - tai sakykit "ne": nepatinka bendrasavininkystė - neimkit šuns su ja, nepatinka išsimokėjimas tik per du mėnesius - tai nepirkit iš tokio veisėjo. Juk nėra prievartos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2014 02 08, 20:30)
Norint lyginti su kitomis šalimis, jų kainomis, reikia ir jų atlyginimų nepamiršti nes mūsų ir jų pragyvenimo lygis labai skirtingas

Gerai, prasom jums pavyzdys is UK, kur algos nera nei dideles nei mazos ir kur sunys atitinkamai kainuoja... Imam skotija, kur minimali alga dirbant 40 valandu per savaite uzdirbsi 1000 svaru per menesi. Sunu su dokumentais kainos priklausomai nuo veisles gali buti nuo 600 iki 1500 (ar daugiau jei kazkoks super duper) svaru. Veisliniai labradorai kainuoja nuo 650 iki 1000 svaru. Kiek girdejau galima ir uz 500 svaru nusipirkti suniuka is veislynu kur veisia darbinius, su sveikatos patikrinimais, sunis. Kaina nera maza, bet prieinama jei tas minimuma uzdirbantis zmogelis noretu pataupyti pora menesiu. O kas is to, kad kaina prieinama? Daugintojai vis tiek klesti. Bedokumenciu kainos cia nuo 250 iki 900 svaru lotuliukas.gif Tie patys ale labriai parduodami uz minimum 650-700 svaru. Kodel versliukas dugintoju klesti? nes tie, kurie sugalvoja "cia ir dabar" nesistengia susizinoti kas ir kaip is tiesu yra. Kainos pas veterinarus cia irgi milziniskos tad atrodytu zmonems sunu sveikata turetu rupeti, bet ne. Zmones isleidzia pinigus ant ale veislinio ligoto suniuko, o tada dar tokia pacia suma isleidzia ant vaistu. Vien tik konsultacija su veterinaru ar paprasti antibiotikai suniui kainuoja tiek, kiek savaitei isleistum savo maisto apsipirkimui.
Daugintojai yra pasauline problema ir ji nepriklauso nuo kainu ir algu santykio. Problema yra zmoniu mentalitetas ir visiskas po*^&%zmas. gali zmonems kalti be perstojo apie tai, kodel dokumentai ir sveikatos tyrimai yra svarbus, bet jie vis tiek nueis ir pas kaimynka nusipirks, nes jiems "popieriuko" nereikia rolleyes.gif
Atsakyti
Gerai, prasom jums pavyzdys is UK, kur algos nera nei dideles nei mazos ir kur sunys atitinkamai kainuoja... Imam skotija, kur minimali alga dirbant 40 valandu per savaite uzdirbsi 1000 svaru per menesi. Sunu su dokumentais kainos priklausomai nuo veisles gali buti nuo 600 iki 1500 (ar daugiau jei kazkoks super duper) svaru. Veisliniai labradorai kainuoja nuo 650 iki 1000 svaru. Kiek girdejau galima ir uz 500 svaru nusipirkti suniuka is veislynu kur veisia darbinius, su sveikatos patikrinimais, sunis. Kaina nera maza, bet prieinama jei tas minimuma uzdirbantis zmogelis noretu pataupyti pora menesiu. O kas is to, kad kaina prieinama? Daugintojai vis tiek klesti. Bedokumenciu kainos cia nuo 250 iki 900 svaru lotuliukas.gif Tie patys ale labriai parduodami uz minimum 650-700 svaru. Kodel versliukas dugintoju klesti? nes tie, kurie sugalvoja "cia ir dabar" nesistengia susizinoti kas ir kaip is tiesu yra. Kainos pas veterinarus cia irgi milziniskos tad atrodytu zmonems sunu sveikata turetu rupeti, bet ne. Zmones isleidzia pinigus ant ale veislinio ligoto suniuko, o tada dar tokia pacia suma isleidzia ant vaistu. Vien tik konsultacija su veterinaru ar paprasti antibiotikai suniui kainuoja tiek, kiek savaitei isleistum savo maisto apsipirkimui.
Daugintojai yra pasauline problema ir ji nepriklauso nuo kainu ir algu santykio. Problema yra zmoniu mentalitetas ir visiskas po*^&%zmas. gali zmonems kalti be perstojo apie tai, kodel dokumentai ir sveikatos tyrimai yra svarbus, bet jie vis tiek nueis ir pas kaimynka nusipirks, nes jiems "popieriuko" nereikia  rolleyes.gif
Galu gale, daugintojai suras kur savo bizni varyti... Lietuvos biznieriai jau antra karta pamineti tokioj temoj... vakarykstis britu straipsnis
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo k_azu: 09 vasario 2014 - 05:13
QUOTE(foxx @ 2014 02 08, 22:06)
Moketi 1000 lt  ar 600 - 800 lt uz bedokumenti is daugintojo uzancio - skaitau pacio perkancio ,,neturtingo" zmogaus naivus poziuris i savo turimas lesas...Praktiskai tai tas pats ,kaip is paskutiniu skatiku losti kazino...Prisuoks,priciulbes daugintojai,kad teveliai su dokumentais,bet va -suniukams doku nedareme,nes tai beviltiskai ismesti pinigai ir tie dokai kainuoja laaaaabai brangiai...
Siuo metu tiek daug informacijos apie tokiu pirkimu pasekmes ...bet kazkodel dauguma vistik stovi prie ruletes ir gniauzo kumsciuose po tukstanteli su viena mintimi galvoje - o gal man pavyks ?//

Cia Rodnega labai kukciojo kad teuzdirba 700 lt...Tai kam tada zmogui su tokiomis pajamomis suo?Kad ir is prieglaudos...Juk ji reikes serti,skiepyti,nukirminuoti,ir neduok D - prireiks veterinaro pagalbos suniui susirgus.Apie veisima(kilmingo) su tokia alga tai iskart galima net nepradet svajoti...
O kodel jus taip supykde veiseju komentarai,kad pasiimtumete paskola ir nusipirktumete issvajota suniuka?Visiskai normalus pasiulymas - imat paskola is banko,perkat suniuka,o paskola atidavinejat bankui palaipsniui.Gaunasi tas pats,kaip pirktumete preke issimoketinai -tik veisejui nebereiks nervintis - grazinsit jus jam visa suma,ar pradesit verkslenti ,kad siuo metu jums striuka su pinigais,gal palauksite,gal kita karta...kol isvis isnyksite is visu kontaktu....o tada gaudyk veja laukuose,mink teismu slenkscius.Veisejai neturi tam laiko - jiems rupi ju sunys,parodos,suniukai,o ne jusu piniginiai reikalai...

LT VEISEJAI angel.gif angel.gif santa2.gif mastau.gif mastau.gif
Atsakyti
Aš tai niekaip nesuprantu, kodėl veisėjas turi parduoti šuniuką pigiau, vien dėl to, kad jis gimė Lietuvoj ir pirkėjai lietuviai? Juk kalę, sakykim, pirkau užsieny ir mokėjau užsieninę kainą. Tada niekas neklausė, kad aš mažiau uždirbu. Vežiau į parodas ne tik Lietuvoj. Kur kainos taip pat europinės - vėl niekas nežiūrėjo mano uždarbio. Iki tų parodų nuvykti reikia lėšų - vien kuras pas mus brangus, europinis. O jei dar sveikatos tyrimai, kurie daromi užsieny - vėlgi neįdomus niekam mano lietuviškas atlyginimas. Patino kainos užsieny - europinės ir derėtis niekas neleidžia. Tai dabar, prašau, atsakykit man į esminį klausimą - kodėl aš, parduodama šuniukus, turėčiau - žiūrėt į tai, kad Lietuvoj minimumas mažesnis?
Atsakyti
QUOTE(MamaRokenRoll @ 2014 02 09, 09:57)
LT  VEISEJAI  angel.gif  angel.gif  santa2.gif  mastau.gif  mastau.gif


Jusu rebusu apie LT veisejus tikrai nesifruosiu -jei turite ka pasakyti -sakykite...
Atsakyti

QUOTE(Agnnyte @ 2014 02 09, 10:19)
Aš tai niekaip  nesuprantu, kodėl veisėjas turi parduoti šuniuką pigiau, vien dėl to, kad jis gimė Lietuvoj ir pirkėjai lietuviai?  Juk kalę, sakykim, pirkau užsieny ir mokėjau užsieninę kainą. Tada niekas neklausė, kad aš mažiau uždirbu. Vežiau į parodas ne tik Lietuvoj. Kur kainos taip pat europinės - vėl niekas nežiūrėjo mano uždarbio. Iki tų parodų nuvykti reikia lėšų - vien kuras pas mus brangus, europinis. O jei dar sveikatos tyrimai, kurie daromi užsieny - vėlgi neįdomus niekam mano lietuviškas atlyginimas. Patino kainos užsieny - europinės ir derėtis niekas neleidžia. Tai dabar, prašau, atsakykit man į esminį klausimą - kodėl aš, parduodama šuniukus, turėčiau - žiūrėt į tai, kad Lietuvoj minimumas mažesnis?



drinks_cheers.gif štai, visiškai mano mintis parašė drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš tai visai nesuprantu kaip žmonės gali pirkti tarkim ale labriuką ar ale auksiuką už 800 be dokumentų iš daugintojų, jeigu tikrai įmanoma nusipirkti labriuką ar auksiuką su dokumentais, su normaliais sveikatos tyrimų rezultatais, bet be mažiau titulų tėvų tarkim už 1000 lt... Manau ir kituose veislėse kainos taip pat svyruoja labai... Tai kam leisti pinigus ir tikėtis, kad gal pasiseks ir bus toks kokio norėjau...
O paskui kaip mano kaimynams nutiko: ale labriukas peraugo vos ne dvigubai, o agresyvus kaip velnias, laiptinėj neprasilenkti... Žmonės aišku gailisi, nes tikrai galėjo šiek tiek pridėję įsigyti tikrą labriuką... Bet tai nejau kiekvienam reik pasimokyti iš savo klaidos, juk yra pilna pavyzdžių, kad tie bedokumenčiai beveik niekad neužaugo tokie, kokio tikiesi...
Atsakyti
Rodnega, parašyk konkrečią sumą, kiek pagal Tave turėtų kainuoti pvz. prancūzų buldogas su dokumentais (žinau, kad šia veisle domiesi). Kai kalė kergta užsienyje už europinę kainą, turi titulų ne tik Lietuvoje, vežiojama ne tik į vietines LT ar artimojo užsienio parodas, bet vežama ir WDS ar EDS parodas. Gimsta perspektyvūs šuniukai, kurių "kraujus gaudo" daugelis veislynų (ne LT). Kokia tokio šuniuko kaina turėtų būti Tavo akimis?
Atsakyti
QUOTE(Rida_R @ 2014 02 09, 17:48)
Rodnega, parašyk konkrečią sumą, kiek pagal Tave turėtų kainuoti pvz. prancūzų buldogas su dokumentais (žinau, kad šia veisle domiesi). Kai kalė kergta užsienyje už europinę kainą, turi titulų ne tik Lietuvoje, vežiojama ne tik į vietines LT ar artimojo užsienio parodas, bet vežama ir WDS ar EDS parodas. Gimsta perspektyvūs šuniukai, kurių "kraujus gaudo" daugelis veislynų (ne LT). Kokia tokio šuniuko kaina turėtų būti Tavo akimis?

manau kad apskritai kainos negali priklausyti nuo šalies smile.gif tai visiškas absurdas smile.gif ir LT kainos vienai veislei gali būti nuo - iki.... tai visiškai normalu. todėl manau reikia nereaguoti į tokius parašymus tiesiog wink.gif
Atsakyti