Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojai

QUOTE(Rodnega @ 2014 02 08, 18:57)
Bet Danijoje tu negauni ant popierių 700 lt ? mirksiukas.gif


Jeigu aš Danijoje ar Lietuvoje gaučiau minimumą, atsiprašau, bet protingiausia būtų nepirkti šuns, jokio, ir neimti iš prieglaudos.
P.s. Danijos minimumas 2000lt. Ne toks ir gigantiškas. Nesiimsiu vardinti nuomos, maisto skirtumų, kurie gali būt ir 10kart didesni, tačiau už 2000lt Danijoje neišsinuomosi buto ir nepavalgysi. Šuniui tokiu atveju vietos nėra, nesvarbu, kiek jis kainuoja, Lygiai tas pats su Lietuvos minimumu.
Atsakyti
QUOTE(delle @ 2014 02 08, 04:07)
Bet ir mūsų lietuvių menteliteto lygis žemiau 0. Perka iš daugintojų, lyg prieglaudose mažai šunų. kaip pasitiki tais daugintojais, kiti net atveža į sutartą vietą, net realiai pasirinkti negali, ir perka žmonės  doh.gif . Draugai užsimanė westuko, apžiūrėjo skelbimus, paskambino ,man paklausė patarimo, kokį pirkt su dok. ar be. Kadangi aš pati tik už dok, tą jiems ir patariau, nurodžiau kelis veislynus kur turėjo mažylių. Tada jie, ai mums per brangu, susirado kažkur iš Kauno, pasižiūrėjo nuotraukoj, ale išsirinko ir negana to jiems parvežė kažkokia pažystama, kuriai privežė pardavėjas tą šuniuką. Man ir juokas ir pyktis ima. Dar jos paklausiau ar tu tikra, kad tai tas šuniukas kur nuotraukoj išsirinkot, juk jie visi balti, kaip tu juos atskirsi. Atsakymo į šį klausimą negavau  verysad.gif .

Kadangi dabar kerpu šunelius, tad tenka pabendraut ir su klientais. Baisu  doh.gif , ypač iš jorkistų. Ko tik nepriklausau. PVz. Preitą syk atsivedė 4 šuniukus, pardavėm po 800 lt. gerai pinigo užkalėm, man nustebus, kad palygint daug jorkiukė atsivedė, o jie sako, tai čia nepirmas sykis. Praeitą savaitė atvyko nauja klientė, sako, kaip pigiai aš ją nusipirkau už 300, vėliau ir patinuką dar pirksiu, galėsiu suleisti.  Kita klientė pasakoja, kad pirko Kaune pas kažkokią moteriškę, po kelių dienų nustipo, tai iš nevilties nuvažiavo vėl pas tą pačią ir nusipirko kitą, rinktis neleido, tiesiog atnešė iš kito kambario šuniuką ir padavė, o jie labai patenkinti liko. Taip pat dauguma sako, kad žada sterlizuoti, bet pirmą syk reik suleisti ( tarybinių laikų paskalos). tada aš bandau aiškinti, kad tai ne tiesa, o jie na mes norim šuniukų. Ir visokių nesamonių išgirstu. Tai vat, kol pas mus nepasikeis mąstymas, tol ir bus tų daugintojų.

verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(SaM*PauLi @ 2014 02 08, 14:15)
uz tiek nusipirkti negali, bet uz 1000 moket neaiksu uz ka gali? Nu absurdiska...
As ir negalejau, del to taupiau 2 METUS. O jei nori cia ir dabar, tada ner ir pateisinama. Idomu ar tie negalintys perka televizoriu belekokios kokybes, tik kad pigiau arba skalbimo masina irgi nieko neziuri, tik kad pigiau? O cia sau drauga...kuri reikes galimai ir gydyti.

drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Rodnega @ 2014 02 08, 15:26)
Ne visi mišrūnus šeria Chappiu ir kergia
Rasi rasi, ypač  jei veisėjui pinigų reikia tik grynų, tik čia ir dabar , ne jis investavo ir jam turi viskas atsipirkti. Tiesa, dar gali gauti galimybę pirkti  šunį iš veisėjo 1000 pigiau negaunant dokumento, nes tai bus tas pats šunelis tik be dokumento

Tai aišku, kad ir veisėjams tai verslas. Man iš viso liūdna, kad masiškai iš beveik visų šunų dabar padarytas verslas, nors iš tiesų jie yra gamtos dalis ir mums absoliučiai tiesiogiai nepriklauso.
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2014 02 08, 19:01)
Jeigu aš Danijoje ar Lietuvoje gaučiau minimumą, atsiprašau, bet protingiausia būtų nepirkti šuns, jokio, ir neimti iš prieglaudos.


Nesutinku, jei zmogus vienas ir jam laaabai reikia tu atsidavusiu akiu ir jis tam suniui gali suteikti namu dziaugsma, tai suniu is prieglaudos tikrai geriau butu pas toki namie, kad ir su prastesniu maistu. Nei kad prieglaudoje tarp kruvos kitu aptvaruose ar budoje.
Atsakyti
gal, gal, gaunant 700 ir žiūrint kaip žmogus juos naudoja, bet faktas kad tokiu atveju liga lygu katastrofai
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2014 02 08, 20:35)
gal, gal, gaunant 700 ir žiūrint kaip žmogus juos naudoja, bet faktas kad tokiu atveju liga lygu katastrofai


Tas tai taip.
Tiesiog as galvoju,kad jei tu uzdirbi tikrai nedaug ir laabaai sunkiai taupos pinigeliai, o butent tokios veisles nori ir daug metu tik apie tai svajoji (vistiek daugiau maziau galbut imanoma bent vasarom prisidurt galbut), tai sutinki itariu su visom (galimai) salygom, kad tik ta suneli turet namie. O ne pykti, kad taip brnagiai jie parduodami.
Atsakyti
QUOTE(Zabyte @ 2014 02 08, 21:01)
verysad.gif
Papildyta:

drinks_cheers.gif
Papildyta:

Tai aišku, kad ir veisėjams tai verslas. Man iš viso liūdna, kad masiškai iš beveik visų šunų dabar padarytas verslas, nors iš tiesų jie yra gamtos dalis ir mums absoliučiai tiesiogiai nepriklauso.

Dabartiniai šunys nėra gamtos dalis - daugiau kaip 400 veisliu atsirado žmogaus deka .Žmones pagal savo poreikius veise šunys , kurie padėjo išgyventi . Jeigu žmogui reikėjo medžioti antis ai lape reiškia veise šunys , kuris galėjo pagelbėti medžioklėse . Reikėjo sargą reiškia veise iš kartos į karta šunys su tokia savybe . Reikėjo avis ganyti ir buvo veisemi šunys , kurie sugebėjo ta daryti . Ir čia buvo ne gamtos atranka o žmones , dažniausia entuziastai puoselėjo , tobulino veisle . Ta ką ir dabar stengiesi daryti dauguma veisėju . O daugintoji buna kad ir tiksliai nežino kaip vadinasi veisle kurie jie "veise"
Ne karta siūlau visiems manantiems kad veisimas pelningas verslas prisijungti . Ir nebus taip liūdna ...
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2014 02 08, 16:31)
o pamėgink, žmogau, parašyti, kad ieškai šunelio išsimokėtinai arba su broku . Oj kokį nepasitenkinimą sukelsi . Daugumai liaudės priešų patapsi

Parodykit, prašau, kur ir kas ant žmogaus, ieškančio pet klasės šuniuko, ar šuniuko su broku, buvo tapęs liaudies priešu? Pati dabar ieškau tokio - niekas nerodė kažkokio nepasitenkinimo ir nesmerkė. Kaip tik džiaugiasi, kad puikiai žinau, ko aš noriu.
Atsakyti
Moketi 1000 lt ar 600 - 800 lt uz bedokumenti is daugintojo uzancio - skaitau pacio perkancio ,,neturtingo" zmogaus naivus poziuris i savo turimas lesas...Praktiskai tai tas pats ,kaip is paskutiniu skatiku losti kazino...Prisuoks,priciulbes daugintojai,kad teveliai su dokumentais,bet va -suniukams doku nedareme,nes tai beviltiskai ismesti pinigai ir tie dokai kainuoja laaaaabai brangiai...
Siuo metu tiek daug informacijos apie tokiu pirkimu pasekmes ...bet kazkodel dauguma vistik stovi prie ruletes ir gniauzo kumsciuose po tukstanteli su viena mintimi galvoje - o gal man pavyks ?//

Cia Rodnega labai kukciojo kad teuzdirba 700 lt...Tai kam tada zmogui su tokiomis pajamomis suo?Kad ir is prieglaudos...Juk ji reikes serti,skiepyti,nukirminuoti,ir neduok D - prireiks veterinaro pagalbos suniui susirgus.Apie veisima(kilmingo) su tokia alga tai iskart galima net nepradet svajoti...
O kodel jus taip supykde veiseju komentarai,kad pasiimtumete paskola ir nusipirktumete issvajota suniuka?Visiskai normalus pasiulymas - imat paskola is banko,perkat suniuka,o paskola atidavinejat bankui palaipsniui.Gaunasi tas pats,kaip pirktumete preke issimoketinai -tik veisejui nebereiks nervintis - grazinsit jus jam visa suma,ar pradesit verkslenti ,kad siuo metu jums striuka su pinigais,gal palauksite,gal kita karta...kol isvis isnyksite is visu kontaktu....o tada gaudyk veja laukuose,mink teismu slenkscius.Veisejai neturi tam laiko - jiems rupi ju sunys,parodos,suniukai,o ne jusu piniginiai reikalai...
Atsakyti
Kur aš rašiau, kad aš tiek uždirbu? Kalba ėjo KAIP PAVYZDYS apie Lietuvos minimumą ir algos - kainų santykį. Kaip ir pradžia viso to buvo apie kainų skirtumą ir šuniuką prieinamumą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rodnega: 08 vasario 2014 - 22:18
Tai kaip suprata buvo pasneketa, kad tik pasneket...
Kazkokie krastutinumai paimti ir tiek. Tie kas uzdirba 700 nemanau kad labai puolasi tuos suniukus pirkti/imti. Jie ir taip turi rupesciu per akis vis tik.
Todel toks pavyzdys nei sis nei tas Rodnega.

O va kainu santykis, lyginant su kuo? Daugintojais? Jus turbut juokus megstat, kad taip lygint galvojat. Lyginkit su veislniais - kitose salyse parduodamais sunimis.
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2014 02 08, 23:17)
Kur aš rašiau, kad aš tiek uždirbu? Kalba ėjo KAIP PAVYZDYS apie Lietuvos minimumą ir algos  - kainų santykį. Kaip ir pradžia viso to buvo apie kainų skirtumą ir šuniuką prieinamumą


Siaip jau... Lietuvoje minimalus atlyginimas 1000 lt...o ne 700...

Prieinami tie suniukai - arba taupykit arba imkit paskola,jei jau taip ,,dega" cia ir dabar...Kodel zmones ideje daug lesu i savo darba (parodos,prieziura,kergimas,gimdymas,auginimas,maitinimas,bemieges naktys,sudu valymas...) turetu jums pusvelciui parduoti ar padovanoti suniuka?Mano atsakymas parduoti suniuka issimoketinai tokiu atveju - ne...ir iskarto argumentuoju - suniukui rimtai susirgus -veterinaras negydys issimoketinai...
Atsakyti
QUOTE(SaM*PauLi @ 2014 02 08, 22:25)
Tai kaip suprata buvo pasneketa, kad tik pasneket...
Kazkokie krastutinumai paimti ir tiek. Tie kas uzdirba 700 nemanau kad labai puolasi tuos suniukus pirkti/imti. Jie ir taip turi rupesciu per akis vis tik.
Todel toks pavyzdys nei sis nei tas Rodnega.

O va kainu santykis, lyginant su kuo? Daugintojais? Jus turbut juokus megstat, kad taip lygint galvojat. Lyginkit su veislniais - kitose salyse parduodamais sunimis.

Puikus pavyzdys, parodantis algų ir kainų absurdiškumą . Nors Lietuvoje tas nelogiškumas yra ne tik su šunų pirkimais
Norint lyginti su kitomis šalimis, jų kainomis, reikia ir jų atlyginimų nepamiršti nes mūsų ir jų pragyvenimo lygis labai skirtingas
Atsakyti