Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojai

Bendrasavininkystė juk labai patogi veisėjui, ko gi nesidžiaugti kai už šunį už tave išlaiko ir augina kažkas kitas . Ir vėl viskas atsisuka į finansinį patogumą
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2014 02 08, 15:38)
Būna, gal ne viešai, tarpusavyje, bet būna


Koks ksirtumas kas ka tarpusavyje sneka nesuprantu? g.gif

QUOTE(Rodnega @ 2014 02 08, 15:52)
O taip. Jei kas nors ne taip, neradai sukalbamo veisėjo išvada gali būti viena - pats esi blogas  lotuliukas.gif
Matyt nepataikiau ant tokių auksinių ir tiek . O gal labiau reikėjo pinigo o ne paprasto, bet ne įtin iškalbingo žmogaus? Nebūna taip?
Papildyta:

Turbūt nesuklysiu, sakydama, kad daug pas ką pirmas šuo buvo bedokumentis o suvokimas kas ir kaip atėjo daug vėliau


Bet tai pvz gal tada jus labai gero (turiu omeny nu labai jau perspektyvaus) sunelio norit? g.gif

Taip pas mane buvo pirmas be dok (pries 15 metu), tai turbut naturalu kad man kaip paciai bunant papauglei, neturint interneto toks sprendimas buvo naturalus, antras suo buvo priglaustas. Trecias ilgai lauktas ir taupytas su dok.
O siais laikais pateisinimo be dok nezinau jokio...Imi arba uz dyka arba perki su dok ir viskas.

QUOTE(karinna @ 2014 02 08, 15:57)
Žinau veisėjų, kurie be galo apsidžiaugtų radę entuziastą, norintį šuns bendrasavininkystei.


As jau turedama savo suni, esu girdejus pagyru,kad kaip noretu, kad ju suni as buciau auginus.. wub.gif todel manau, kad is ju tikrai gauciau ar tai bendrasavininkystei ar uz mazesne kaina ir pan.
Papildyta:
QUOTE(Rodnega @ 2014 02 08, 16:03)
Bendrasavininkystė juk labai patogi veisėjui, ko gi nesidžiaugti  kai už šunį už tave išlaiko ir augina kažkas kitas . Ir vėl viskas atsisuka į finansinį patogumą


Ir vel is pradziu doh.gif juk jau buvo rasyta kazkieno. Nori pigiau -ieskok bendrasavinkystei (yra visokiu salygu), nori tik SAU - perki pilna kaina.
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2014 02 08, 16:03)
Bendrasavininkystė juk labai patogi veisėjui, ko gi nesidžiaugti  kai už šunį už tave išlaiko ir augina kažkas kitas . Ir vėl viskas atsisuka į finansinį patogumą

Kokį dar finansinį patogumą? Iš kur? Vietoj to, kad parduotų šuniuką, jis jį atiduoda ir su bendrasavininku dalinasi rizika dėl būsimo šuns vaisingumo, veislinių savybių ir dar nelaimingų atsitikimų? Kur, po galais, nauda?

Jei skambinat veisėjui ieškodama, kur čia jis išdurti nori, tikrai niekas su sąlygomis šuniuko neparduos. Faktas. Ir vėl atsisukt reikia į save...

Bendrasavininkystė veisėjui turi vienintelį pliusą - galimybę tęsti savo veisimo programą neužimant savo ne guminių namų. Savininkas gauna puikų šunį. Dažniausiai po pirmos vados - jau tik savo.
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2014 02 08, 14:03)
Bendrasavininkystė juk labai patogi veisėjui, ko gi nesidžiaugti  kai už šunį už tave išlaiko ir augina kažkas kitas . Ir vėl viskas atsisuka į finansinį patogumą


As nesupranto ko jus putojates apie ta bendrasavininkyste? doh.gif Ar Jus kas vercia pirkti su tokia sutartim?
Zmonems niekaip neitiksi. Vieniems nereikia popieriuko "1000 kainuojancio" todel perka is daugintoju, kitiems netinka papigiai suniukas is veislyno, nes ne ju vienu vardas ant popieriuko uzrasytas lotuliukas.gif
Atsakyti
Kad ne aš putoju nei ką. Kalba prasidėjo nuo kainų o išsirutuliojo link bendrasavininkystės ir tiek
Atsakyti
Aš nesuprantu kodel sveika , atitinkanti standartui šuniuką turiu parduoti pigiau ? Bandau priderinti sau tokia situacija kai laukiu 2 m.šuniuką , taupiau ant jo 2-3000 € , o paskui veisėjai iš Suomijai ai Norvegijai pasakyčiau : "Duokit man pigiau ir išsimokėtinai". O neduos - bus bloga veisėja .
Prieš 4m pardaviau šuniuką išsimokėtinai - žmogus verke nori špicą ir neturi pinigus . Pagailėjo ,pardaviau . Tik moteriške "pamiršo" pasakyti kad turi jau 2 kales ,o patinukas jai buvo reikalingas kad nemokamai kergti savo kales ir siūlyti kergimo paslaugas svetimiems .O kada bizniukas nepavyko pardavę .Džiaugiausi kad kiti šeimininkai geri ir mylintis . Bet išvada padariau - neparduosiu išsimokėtinai ! Jeigu žmogus nori ir svajoja tai tikrai sugebės pritaupyti nors ir kelis 1000lt . O kitiems kurie nori čia ir dabar ir net nesivargina kad ka nors sužinoti apie veisle neparduosiu net ir už visa suma .
O kad pritaupyti ( norėdama) įmanoma turiu įrodimą . Šiemet pas mane šuniuką nupirko mergaite 15m . Ji pati pritaupė ant špicą ( ne pet klase ). Tiesiog mergaite norejo špicą ir išgyveno savo svajones .
O kada ateina žmogus ir sako - štai ir aš ir noriu šunį pigiau , paplokit man clap.gif aš nepasiusiu pas daugintojus , o pasiūlysiu paskaityti apie veisimą, veisle ir pamąstyti kam jam reikalingas šuo . Jeigu kaip draugas tai nereikia ir veislinio - prieglaudoje yra šuniukų panašus į veislinius ir jiems irgi reikia meiles . O jeigu nori veislini , kad išvaizda ir charakteris atitiktu veisles tai nematau kitos alternatyvos - pirk veislini .
Atsakyti
QUOTE(k_azu @ 2014 02 08, 16:24)
O kas is to, kad veisejai nuleis kainas? Jus galvojat tada daugintojai nenuleis? Jeigu zmones neturi kantrybes taupyti pinigu tai kokia prasme veisejams sokineti apie tokius "pirkejus"? Tik todel, kad dizdioji dauguma pasaulio gyventoju negali nusipirkti merso dar nereiskia, kad kompanija dabar turi imti ir zeminti kainas savo gamybos automobiliu. kazkas nenpori taupyti, ilgai bendrauti su veisejais, kad uzmegstu gerus rysius? Bus tokiu, kurie nores. O tokiu, kuriems vienas is kriteriju yra "dabar ir pigiau nei kitur" visada bus. Nesvarbu kaip pigiai parduos. Be to, reikia nepamirsti, kad veisejai ir ne kiekvienam turinciam tuos pinigus parduos savo sunis. Ir veisimui ne visi. Tai kur eis tie, kurie nori "daryti ka nori su savo sunimi"? Vel gi pas daugintojus, kur niekam nerupes nei kur nei kodel tas suniukas keliaus. Galvojat haskiu daugintojai pries atiduodami suniukus paklausineja, kodel butent haskis ir kiek kruvio seimininkas gales skirti suniui? Ne. Butent todel gyvunu globos centrai pilni haskiu misrunu. Viena puse norejo cia ir dabar ir kuo pigiau, o kitai nerupejo kaip ir kur jis isvyksta.



Puikus postas thumbup.gif

Kalbant apie haskius, pati turiu šį destrukcinį šmakala, kurį be galo myliu, pirkau su kilmes dokumentais, nes norejau butent haskio, ne ale haskio, ne kažko panašau į haskį, o grynaveislio haskio, kurio protevius galiu atrasti nuo pat veisles atsiradimo :> Taip pirkau ne Lietuvoje, taciau mano istorija labai paprasta: savo haske isigijau vos prieš metus, bet jos laukiau apie 4 metus. Tai buvo laikas skirtas domejimuisi, skaitymui, tikrinimui kaip labai aš noriu haskio, ir svarbiausia gero veislyno paieškoms. Parašiau ne vienam ir tikrai ne 5 veislynams, bendravau, lindau, stengiausi pelnyti kievieno pasitikejima klausinedama, aiškinausi ko patys veisejai tikisi iš savo šuniuku, ko tikisi iš busimu šeimininku, kol atradau rekomenduota kitos veisejos, kuri man labai patiko, bet deja neturejau tokios sumos jo šuniukui, bet ji man vis tiek padejo ir rekomendavo kita patikima veislyna kuris ka tik turejo šuniuku...Taip ir atradau savo šuns veislyna. Patiko tiek veiseja tiek šuniuku genetika, tiek kilme, tiek neeuropinai kraujai... Viskas atitiko tobulai, BET aš to nepasiekiau per viena diena... Veislyno tyliai ieškojau visus 3 metus, kol galu gale per tuos 3 metus susitaupiau PATI reikiama suma pinigu, tada pradejau rašineti ir veislynams, o sau tinkama radau dar po metu. Pradejau dometis ir skaityti ir taupytis pinigelius iš savo kišenpinigiu, vasaros darbu atlyginimu budama 16 metu, savo haske isigijau kai man suejo 20. Tevai prie šuns kainos neprisidejo nei 1 litu. Tik savo užsispyrimu ir milžinišku noru susitaupiau reikiama suma. Vadinasi tai įmanoma visiems, tai gi jei paaugliai neskubedami išlaukia savo šuns ir domisi tuo kantriai, taupo dar ilgiau, nes algos kas menesi tai jie negauna, tai kodel jau gyvenima pažine, dirbantys suauge kartais padaro tokius kvailus ir neapgalvotus sprendimus isigijant gyva butybe 10 ciai metu cia ir dabar, net nepasidomeje net nepagalvoje iš kur perka kaip perka, kodel perka galu gale ta veisle ir apskritai šunį??? net einant į smulkmenas nepaskaite kiek turi sverti suauges šuo, o po to verkia forumuose, kad mažas mielas puku kamuoliukas virsta į senbernaro dydžio seileta arkli, nors pirko tipo jorka ar spica galu gale [pireš sembernarus nieko blogio neturiu, tik palyginau dydį]... Tik savo šventais ir nesulaužomais savo paties susikurtais debiliškais įsitikinimais jie prisidaro sau bedu: visi aplink blogi, visi aplink durni, tik aš vienas protingas, sedžiu apsikabines sergantį mišruna, bet svarbiausiai juk nusipirkta papigiai [matot koks aš protingas, o jus visi durni kad mokat tokius pinigus] ir vis tiek vadina savo vienintelį ir nepakartojama mišrunelį tarkim tuo paciu haskiu ar špicu, nors jis tik minimaliai primena tikus veiliu atstovus... Ir dar kaip pyksta ir širsta ir netgi dergiasi kai kas nors pasako kad sorry, bet tai paprastas mišrunas... O tada bek ir slepkis, nes gi įžeidei vargšo žmogaus ego, kaip jis cia mišruna augina, cia gi grynaveislis pirktas papigiai, tik be dokumentu... Manot tam šuniui labai svarbu ar ji kas pavadino mišrunu ar ne? Dzin jam, kol yra patenkinti visi jo šuniški poreikiai, o vat dvikojams šeiminikams jau pasaulio pabaiga. [Nekalbu apie visus šeimininkus auginancius mišrunus, nes jie supranta kad augina mišruna ir nebando visiems iš eiles akiu draskyti vos kas nors pasako koks gražus mišrunelis <3 ]
Nesupratau ir nesuprasiu tokiu žmoniu. Pasaulis platus, yra žymiai daugiau už tave labiau nusimananciu žmoniu, nu c'mon, nors karta ištempk ausis ir paklausyk ka tau sako kinologas, žmogus veisiantis gyvunus 20 metu ar net daugiau, paklausyk kodel jis veisia, kiek pinigu tam išleidžia, kiek laiko praranda ir ka mainais už tai gauna [turiu omeny grįžtancius pinigus] gal visgi reikia paleisti iš ranku savo paties susikurtus klaidingus įsitikinumus ir pripažinti, gal vis gi aš buvau ne teisus, gal reiktu paklausyti kitu geriau nusimamanciu žmoniu ir apsvarstyti kodel šuo su dokumentais gali buti geriau nei šuo be dokumentu.
Pabrežiu ir paryškinu, šuo be dokumentu yra toks pats šuo kaip ir su dokumentais, o gal net ir dar geresnis savo unikumu, bet jis yra tiesiog šuo, neturintis veisles, neturintis žinomos genu linijos, neturintis nieko iš savo praeities... Tu negali žinoti kas prieš 30 metu buvo jo propro...proseneliai, negali žinoti kokie kraujai teka jo gyslomis, nes išore yra labai apgaulinga, todel toks šuo ir tampa vieninteliu ir nepakartojamu, jam taip pat svarbiai reikia meiles šilumos ir namu. Bet kam tokį šunį pirkti, kam už tokį šunį moketi NET 800 litu, kai prieglaudose ju pilna, nemokaimai, "dykai", visokiu kokiu tik nori, dideliu, mažu, pukuotu, panašiu į veislinius, trumpo kailio, ilgo snukio.. Rinkis tik, suteik vargšui namu džiaugsma ir geri, kuo jie prastesni? Juk kadaise jie buvo tokie patys daugintoju vaisiai, gime iš žmoniu savanaudiško tikslo patenkinti savo piniginius poreikius... Už juos taip pat buvo išleista 800 litu, bet užaugo ne tokie kokiu norejo šeimininkai ir viskas - lauk. O tu dar tokį perki ir remi tokius savanaudžius svieto lygintojus, rekiancius ir mušancius sau į krutine, kad ta tik del kales sveikatos, kad iš grynos meiles šunims juos daugina, kad šuniukai bus labai gražus, o iš kišenes išdavikiškai pupso neužsiseganti pinigine, kuri tikrai parodo del ko buvo dauginti tie vargšai šuniukai... Pati paskaiciavau kad jei noreciau tureti šuniuku man tai kainuotu 6000 tukstanciu litu ar net daugiau... O kiek gauciau atgal jei gimtu 1 ar du šuniukai? Kiaura minusa, nieko kitaip sakant. O ka investuoja daugintojas ir gauna atgal? Investuoja nieko, o gauna kokias sumas jei 1 šuniukas kainuoja tarkim 800 lt? Juokinga kai sakoma kad šeimininkai vos ne vaikšto šuns dokumentus pasikabine ant kaklo ir jauciasi ponai, mandrinasi prieš visus.. Iš tiesu juokinga, nes tai yra normalu, taip turi buti, jokia cia puikybe, o normalus šuns įsigijimas: namams, parodoms [dokai neįparegoja vaikšcioti į parodas, jei veisejas to nenurode ir jei pats to nenori], sargybai, darbui, terapijai ir t.t.
Man tiesiog pikta pikta ir dar karta pikta... Kodel paprasta paaugle budama 16 metu kuriai rupi visai kiti dalykai sugeba dometis ir skaityti kai tikrai nori šuns ir pradeti taupytis paciai nors tevai griežtai pasake ne... Kodel suauge taip nenori nusiimti raišcio nuo akiu ir pažiureti į faktus kitomis akimis ir paleisti iš ranku savo sovietinius šimtamecius durnus įsitikinimus? Pinigai dar ne viskas, svarbiausia tavo busimo šeimos nario sveikata, tavo jau esamu šeimos nariu saugumas, tai kodel pora metu nepasitaupyti, nepasidometi ir pirkti atsakingai, su tik labai minimalia rizika, o ne lekti akis išdegus papigiai pirkti beleka ir belekur, net mat pigiau ir rizikuoti kad šuo užaugs ligotas, per didelis ar per mažas, ar agresyvus ir užpuls tavo mažametį vaika?

Kiekviena veisle yra unikali ir turinti savus pliusus ir minusus, tiesiog žmogus turi atrasti savo veisle ne tik pagal išvaizda bet ir pagal charakterio savybes, kurias gali pažinti tik ilgai domintis veisle ir jos ypatybemis ir bendraujant su augintojais ir ju augintiniais. Jei nori veisles perki šuni su dokumentais, nes tik jie ir niekas kitas įrodo jog šuo apskritai turi veisle ir gali buti priskirtas prie veisles ir jos priskiriamu savybiu. Nera tokio dalyko kai grynaveislis, bet be dokumentu. Nera dokumentu nera ir veisles - kitaip jos neirodysi. Na ir kas kad šuo panašus į haski, bet kas dedasi genofonde, nežinia. Nori tiesiog šuns-keliauji į prieglauda..

Todel nera sunku tiesiog ramiai atsisedus tyliai pamastyti, juk kalbame apie gyva butybe...

Išsiliejau taip sakant...
Sorry, kas postas toks ilgas, tiesiog daug metu stebedavau šias diskusijas ir viduje visada virdavo kraujas, bet neišdrįsdavau ko nors parašyti, šį kart nesusilaikiau..
Tai yra mano požiuris, mano domejimosi rezultatas kuri pasiekiau per daug metu skaitymo.

Sekmes visiems norintiems įsigyti nauja šeimos narį, bet tik darykite tai protingai.
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2014 02 08, 12:30)
Ne tik mąstymas, bet ir kainos . Jei veislynuose šuniukai bus labiau prienami, veisėjai labiau sukalbami, žmonės mieliau rinksis su dokumentais. Nes realiai  ne visi gali įpirkti po 2000 - 3000 ir daugiau o juk išlaikymas ir be dokumento ir su dokumentais tiek pat kainuoja


O kodėl turėtų būti pigiau? Dėl to, kad kažkas negali įpirkti? Tai ne argumentas ax.gif

QUOTE(Rodnega @ 2014 02 08, 13:43)
Kiek veisėjų sutiks? Daug tokių matėt? Su bendrasavininkyste šuo bus tavo, bet ne tavo. 


Turiu kalę bendrasavinkystėje ir ji visiškai mano lotuliukas.gif Gyvena su manimi, rūpinuosi ja aš, tai kaip ji ne mano? Veisėjo pavardė ant dokumentų man tikrai netrukdo. Pirmoji vada po veisėjo veislyno vardu, tai irgi nieko blogo. Netgi ne vieną pliusą galima tame įžvelgti wink.gif Neužilgo dokumentaliai ta kalė taps tik su mano pavarde. Kas tada pasikeis? Ogi visiškai nieko. Veisėja ir toliau džiaugsis jos pasiekimais, nes tai jos išveistas šuo ir tai normalu 4u.gif
Atsakyti
Nežinau, savo šunį buvau sutarus pirkt išsimokėtinai, tik loterijos puodą atradau likus dviem savaitėm iki datos ir susimokėjau laiku. Kitą šuniuka visai neseniai siūlė - užsilikęs, perspektyvus, nori tokių namų kokius aš noriu duot. Imk, išsimokėsi vėliau, tik va neturiu kur imt, ką padarysi. Abu šunys užsieniniai. Pirmojo veisėja pasitikėjo net po kažkurios supermamytės tiradų fb kaip aš nusipirkus šunį Katę atiduosiu. O tokių, kuriems nepardavė, buvo, tad veisėjos neprofesionale nepavadinčiau.
Kitas dalykas - kainos Lietuvoje yra mažos, labai, labai mažos mąstant apie tai, kad už 1500-2000lt gali nusipirkt veislinį šunį. Pasidomėkite aplinkinių šalių kainomis, Rodnega.
O daugintojai savo kainas ir taip nuleidę - ir už 200lt gali nusipirkt "gryną be dokų".
Atsakyti
QUOTE(Nolda @ 2014 02 08, 18:46)
Nežinau, savo šunį buvau sutarus pirkt išsimokėtinai, tik loterijos puodą atradau likus dviem savaitėm iki datos ir susimokėjau laiku. Kitą šuniuka visai neseniai siūlė - užsilikęs, perspektyvus, nori tokių namų kokius aš noriu duot. Imk, išsimokėsi vėliau, tik va neturiu kur imt, ką padarysi. Abu šunys užsieniniai. Pirmojo veisėja pasitikėjo net po kažkurios supermamytės tiradų fb kaip aš nusipirkus šunį Katę atiduosiu. O tokių, kuriems nepardavė, buvo, tad veisėjos neprofesionale nepavadinčiau.
Kitas dalykas - kainos Lietuvoje yra mažos, labai, labai mažos mąstant apie tai, kad už 1500-2000lt gali nusipirkt veislinį šunį. Pasidomėkite aplinkinių šalių kainomis, Rodnega.
O daugintojai savo kainas ir taip nuleidę - ir už 200lt gali nusipirkt "gryną be dokų".

ten ir algos kitokios
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2014 02 08, 18:50)
ten ir  algos kitokios


aha, ir mokeščiai kiti. 38% proc, pvz. Pigiausio veislinio šuns kaina - 5000lt. Pigiausio gryno be dokų - 2000lt. Ir kas tada iš to, kad per mėnesį uždirbi ne 1000lt, o 2000?
Čia kaip Danijos pavizdys. Manau kiekvienoj šaly kainos pagal atlyginimus ir pragyvenimo lygį. Aš Danijoje šunų maistui išleidžiu 1000lt per mėnesį, Lietuvoj 150lt. Tai kas man iį to dvigubo ar trigubo atlyginimo, kai kainų skirtumas 10 kartų?
Atsakyti
Bet Danijoje tu negauni ant popierių 700 lt ? mirksiukas.gif
Atsakyti