Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojai

Daugintojai toliau vagia nuotraukas mad.gif gun_bandana.gif

Alia 'tikrų' prancūzų buldogų pardavėjai iš Kauno visur prisidėję skelbimų su ne savo nuotraukomis. Telefonas nurodomas visur tas pats: 867203480.

Ir mūsų nelaimei, iš nežinia kur (iš facebook'o tikrausiai) nuvogė mūsų nuotraukas ir naudoja kaip parduodamus šuniukus...
Štai šitame skelbime, antroji nuotrauka yra mano kalytė su savo mažyliais:

www. skelbiu . lt/skelbimai/prancuzu-buldogu-vada-grazuoliai-14333650.html (panaikinkite prieš ir po skelbiu žodžio tarpelius)

user posted image


Skambinau, prašiau, kad išimtų - gavau piktą atsakymą, jog ne mano reikalas ir 'ką norim tą dedam' mad.gif
Atsakyti
QUOTE(~Istorija~ @ 2012 09 07, 19:12)
Daugintojai toliau vagia nuotraukas mad.gif gun_bandana.gif


Rašyk el. laišką svetainės savininkams dėl nuotraukos vagystės. Jie patys įdėję naudojimosi taisykles, tad galima pacituoti, kas yra pažeista:

4. S K E L B I U L T . teisės ir pareigos
4.1. *infected* turi teisę savo nuožiūra apriboti arba nutraukti Kliento teisę ar galimybę naudotis Svetaine, įskaitant bet kokios informacijos, kurią Klientas pateikė į Svetainę pakeitimu, Kliento Skelbimo panaikinimu, Kliento paskyros (angl. account) panaikinimu ir uždraudimu Klientui iš naujo užsiregistruoti Svetainėje, jei Klientas:
4.1.1. pažeidžia šias Taisykles ar nesilaiko savo įsipareigojimų, numatytų šiose Taisyklėse;
4.1.2. pateikė neteisingą, nepilną ir/ar klaidinančią informaciją registruodamasis ar naudodamasis Svetaine;
4.1.3. tyčia ir sąmoningai skleidžia apgaulingą ar neteisingą informaciją Svetainėje, įžeidinėja kitus asmenis ar kitaip, *infected* nuomone, netinkamai elgiasi;
4
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rida_R: 07 rugsėjo 2012 - 18:37
QUOTE(Rida_R @ 2012 09 07, 19:36)
Rašyk el. laišką svetainės savininkams dėl nuotraukos vagystės. Jie patys įdėję naudojimosi taisykles, tad galima pacituoti, kas yra pažeista


Jau parašiau, tik pagal jų darbo laiką jie savaitgaliais nedirba, tad tikriausiai tame baisiame skelbime mano Koletukės su mažyliais nuotrauka kabės iki pirmadienio...
Iš tikro tai ne tai kad pikta, o kiek kad baisiai šlykštus jausmas, kai tarp tokių alia prancūziukų-baisuoklių tarpe ir mano mažyliai rodomi kaip parduodama prekė........ verysad.gif
Atsakyti
O kažin teisinė atsakomybė negresia už tokius dalykus? g.gif Ar jūs užsidėję savo puslapyje copyright'ą?
Atsakyti
sveiki, parasysiu viena , labai nepalanku verdikta veterinaru pusen
visada reikia vetu paslaugu, prancuziukes sunkiai veda suniukus, daugeliui daromi cezario pjuviai, taigi be vetu daugintojai neapseina ir matomai pelno dali nuo to
o ar nubaude nors viena is daugintoju, na nesu to girdejusi
Atsakyti
Net ir neturint copyrighto, galima įrodyti, kad nuotrauka yra autoriaus, nuotraukos savininko smile.gif jei nuotrauka daryta skaitmeniniu fotoaparatu, po to nėra labai apdorota ar kelis kartus išsaugota skirtingais formatais. Yra programos kurios parodo visą nuotraukos informaciją, net tas pats photoshopas turi File info, ir ten yra surašyta visa tiksli nuotraukos informacija, kada daryta, kokiu fotoaparatu ir pan. Taip, kad įrodyti nuotraukos vagystę yra labai lengva. Kiek žinau, už naudojimą be autoriaus sutikimo ir komerciniais tikslais yra Tikrai baudžiama, o dėl baudos dydžio, tai tiksliai negaliu pasakyt, ar sumą nustato teismas ar pats autorius, aišku iš pradžių bandoma susitarti taikiai, tiesiog pareikalavus, kad nuotrauką išimtų ir nenaudotų. smile.gif
Atsakyti
Autorinių teisių ir gretutinių teisių įstatymas sako, kad "Kūrinys – originalus kūrybinės veiklos rezultatas literatūros, mokslo ar meno srityje, nepaisant jo meninės vertės, išraiškos būdo ar formos"
Jūs esate autorius, o autorius:
1. ... turi išimtines teises leisti arba uždrausti šiuos veiksmus:
1) atgaminti kūrinį bet kokia forma ar būdu;
2) išleisti kūrinį;
3) versti kūrinį;
4) adaptuoti, aranžuoti, inscenizuoti ar kitaip perdirbti kūrinį;
5) platinti kūrinio originalą ar jo kopijas parduodant, nuomojant, teikiant panaudai ar kitaip perduodant nuosavybėn arba valdyti, taip pat importuojant, eksportuojant;
6) viešai rodyti kūrinio originalą ar kopijas;
7) viešai atlikti kūrinį bet kokiais būdais ir priemonėmis;
8) transliuoti, retransliuoti ir kitaip viešai skelbti kūrinį, įskaitant jo padarymą viešai prieinamu kompiuterių tinklais (internete).
2. Bet koks kūrinio originalo ar jo kopijų panaudojimas be autoriaus, jo teisių perėmėjo ar jo tinkamai įgalioto asmens leidimo yra laikomas neteisėtu (išskyrus šio Įstatymo numatytus atvejus).
http://www3.lrs.lt/p...c_l?p_id=417078
Atsako už pažeidimus pagal Administracinį kodeksą (214(10) straipsnis), Baudžiiamąjį kodeksą (XXIX skyrius).
Dar galima prikergti sukčiavimą, bet čia jau turėtų būti nukentėjęs pirkėjas. Išsisaugokit printscreen'us ir galima taip pasistengti, kad jiems per maža nepasirodys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2012 09 08, 12:51)
visada reikia vetu paslaugu, prancuziukes sunkiai veda suniukus, daugeliui daromi cezario pjuviai, taigi be vetu daugintojai neapseina ir matomai pelno dali nuo to

Maišote su anglų buldogėmis, kurios tikrai negimdo pačios. Prancūzų buldogai - pakankamai stiprūs šunys ir Cezario priereikia ne dažniau, nei kitų veislių kalėms mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(atsipalaiduok @ 2012 06 21, 08:47)
user posted image


Man jau seniai už akių kliūva Jorkšyro terjero patinukas. Labai sunku patikėti, kad šuniukas Daugintojo Laimio, o nuotrauka nevogta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balta.Eustoma: 10 rugsėjo 2012 - 14:40
QUOTE(kykute @ 2012 09 10, 13:14)
Maišote su anglų buldogėmis, kurios tikrai negimdo pačios. Prancūzų buldogai - pakankamai stiprūs šunys ir Cezario priereikia ne dažniau, nei kitų veislių kalėms  mirksiukas.gif

jus cia kazka painiojate.. deja deja prancuzes patenka i komplikuotu gimdymu rizikos grupe kartu su anglu buldogais bei bostono terjerais, netgi veisiamo suns draudimai sioms trim veislem nedengia cezario operacijos, bei gimdymo komplikaciju, tai matyt tikrai ne siaip sau g.gif
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2012 09 08, 12:51)
sveiki, parasysiu viena , labai nepalanku verdikta veterinaru pusen
visada reikia vetu paslaugu, prancuziukes sunkiai veda suniukus, daugeliui daromi cezario pjuviai, taigi be vetu daugintojai neapseina ir matomai pelno dali nuo to
o ar nubaude nors viena is daugintoju, na nesu to girdejusi

Kaip supratau vetas turi atsisakyti padėti gimdančiai kalei arba turi būti nubaustas kad padėjo daugintuoju šuniukams atsirasti operacinių būdų . O kaip gi priesaika ? Ar veterinarai neturi priesaikos ? Ar aš atvežus savo negalinti pagimdyti kale turiu vežti su savimi ir veislyno pažemėjama ? Gal nereikia painioti veterinarini pagalba ir neatsakingas dauginimas . Aš taip pat negirdėjau kad nubaudė nors 1 šunų fermos savininko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saika: 10 rugsėjo 2012 - 16:57
QUOTE(saika @ 2012 09 10, 16:56)
Kaip supratau vetas turi atsisakyti padėti gimdančiai kalei  arba turi būti nubaustas kad padėjo daugintuoju šuniukams atsirasti operacinių būdų . O kaip gi priesaika ? Ar veterinarai neturi priesaikos ? Ar aš atvežus savo negalinti pagimdyti kale turiu vežti su savimi ir veislyno pažemėjama  ? Gal nereikia painioti veterinarini pagalba ir neatsakingas dauginimas . Aš taip pat negirdėjau kad nubaudė nors  1  šunų fermos savininko


Į šitą "daugintojo-veterinaro sąjungą" pažiūrėkit iš kitos pusės. Veterinaras turi ne "atsisakyti padėti gimdančiai kalei", o turi nesekti pasakų, kaip kalei yra būtina nors kartą gyvenime pajusti motinystės džiaugsmą. Taip, galbūt seniau juos taip mokė, bet dabar viskas yra pažengę į priekį, nauji tyrimai, metodai, pagrįstos teorijos, o seno kirpimo veterinarų mąstymas vis dar tame pačiame lygyje kaip ir prieš 30 - 40 metų.

Aš esu girdėjus tik nubaustą oficialų veislyną, kuris netik veisė, bet ir daugino. O daugintojai šiai dienai niekam nepriklauso, todėl ir daro ką nori. Skųsk kiek nori ir kam nori, niekam tas neįdomu.

Ko į seimą spalio 14 d. nesibalotiruoja kokie gyvūnų teisių gynėjai... Bent būtų už ką balsuoti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balta.Eustoma: 10 rugsėjo 2012 - 17:57