Įkraunama...
Įkraunama...

Daugintojai

QUOTE(kristux007 @ 2013 01 09, 01:09)
Crazy Daisy ne Jums mane teisti. Kam tada kuriasi tokios tarnybos jei kaip Jūs teigiate neturi "jokių įgaliojimų"? O jūs pati bent kokį nors gyvūnėlį turite kad jau taip reiškiatės. O gal dirbate tokioje butaforinėje tarnyboje? Nes kitaip jų pavadinti negaliu, viską ką jos gali tik žurnalistus informuoti.
Mano garbiu ameniu, kaip Jūs išsireiškėte rūpintis nereikia aš pati sugebu pasirūpinti.

Ne jums rūpintis, kur aš dirbu tongue.gif
Nu bandysiu paaiškinti - o mažum ir daeis iš kelinto karto rolleyes.gif
Tokios "tarnybos" kuriasi nevyriausybinių organizacijų pagrindu ir yra visai ne tarnybos, o dažniausiai asociacijos, labdaros ir paramos fondai ir pan. Jos negauna jokio finansavimo, laikosi iš 2 proc., aukojimo, projektinės veiklos ir pan. Dirba savanoriai. Nu perskaitykit dar kartą - SAVANORIAI, kurie savanoriškai valo kakus, maitina, vedžioja, slaugo ir pan. O kuriasi jos tam, kad tokių daugintojų, kuriuos jūs parėmėte, aukas paskui rinktų ir namų joms ieškotų.
Ir nea, gyvūnėlių aš neturiu - tik 5 gauruotus šeimos narius, kuriuos rinkaus nė maž kruopščiau, negu vyrą biggrin.gif
O rūpintis jūsų garbiu asmeniu asmeniškai aš tikrai neturiu noro - jau verčiau anasai nevirkautų taip žiniasklaidoje ir forumuose, kaip jį apgavo, o ką nors gero padarytų - nu kad ir gyvūnų globa Lietuvoje pasidomėtų.
Balionėlis.
Atsakyti
QUOTE(Neisha @ 2013 01 09, 01:48)
Na klausykit, su Brigita teko ne kartą bendrauti ir, galiu pasakyti, ji yra puikus žmogus. Kol ji tvarko Pifo bei kitos organizacijos reikalus, skleidžia informaciją kad ir tam pačiam Facebook'e, aukoja savo brangų asmeninį laiką, jūs tesugebat parašyti kandžią repliką forume. Kai būsite padariusi nors pusė tiek, kiek padarė Brigita ir kiti organizacijos savanoriai, galėsite ir kritikuoti.

Vietoj kritikavimo pasiūlyčiau pačiai prisidėti prie Pifo ar Gyvūnų apsaugos organizacijos, galbūt jūs su savo naujomis idėjomis dar labiau padėtumėte gyvūnams.


Ir man teko bendrauti su panele Brigita aš ne prieš jos asmenį. O jei klausiat ką aš asmeniškai esu padariusi atsakau. Kadangi negaliu skirti laiko tai remiu finansiškai kiek galiu ir nė kiek tuo nenoriu girtis, bet jai klausiate tai atsakau
Atsakyti
blyn kaip pikta negaliu. žiūriu FB pažįstamas FB skelbiasi, kad kalei patino ieško, aišku beveisliukei... Pridėjo jiem viena mergina straipsnių apie tai, kad kalės "noras" turėt vaikų tai nesąmonė ir žmonių mitas... dar apie dokumentus šunų straipsnį, kad pasiskaitytų, tai tepasijuokė ir tiek, tipo jų kalytė info paskaitė bet vistiek pasantykiaut nori.... Nu plem prieglaudose tu beveislių devynios galybės, o šiti bukapročiai jų kiekį dar padidint nori...
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2013 01 30, 23:36)
tipo jų kalytė info paskaitė bet vistiek pasantykiaut nori....


Yra tokių kur šeimininkai patinams ieško kalės, kad nekaltybę jų šuniukas prarastų... Juk kaip bachuriuko šuo kalės nepatvarkys. smile.gif

Pati turiu be dokumentų kalę ir net minties nebuvo kergti ir dar prisidengti kokia nesąmonė , kad tipo "reikia" ar ruja sutrikus ar kažkas panašaus... Man toookie melavimai yra vaikiški, kad juokas ima kokia šių laikų žmonių fantazija yra laki.
Atsakyti
taip ir nesugebėjo išaiškint kam tai kalei šuniukai... juokinga jiem "kam vienišai moteriai vaikai" pzdc. siaubas. o aš lieku ta pasaulio lygintoja, kuri nori kovoti ir aiškinti biggrin.gif tik matau, kad šį kartą turbūt nelabai kam to reikia... taip rankos ir svyra. faktas tik tai, kad į tą žmogų nuo šiol žiūrėsiu kiek kitaip.
***** siutas vis dar pyksta, tipo relax, ko čia parinies, kas čia tokio atsives tų šuniukų...
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2013 01 30, 23:36)
blyn kaip pikta negaliu. žiūriu FB pažįstamas FB skelbiasi, kad kalei patino ieško, aišku beveisliukei...  Pridėjo jiem viena mergina straipsnių apie tai, kad kalės "noras" turėt vaikų tai nesąmonė ir žmonių mitas... dar apie dokumentus šunų straipsnį, kad pasiskaitytų, tai tepasijuokė ir tiek, tipo jų kalytė info paskaitė bet vistiek pasantykiaut nori.... Nu plem prieglaudose tu beveislių devynios galybės, o šiti bukapročiai jų kiekį dar padidint nori...

O jus jam duokite nuorodą į skelbiu .lt kur virš 2000 skelbimų kad parduoda šunų .Ir daugumą iš jų beveisliukų kuriu šeimininkai dalina veltui . Kale gi savo mažiukams šeimininku neieškos , kakučių nevalys o po meniesi ir nemaitins )
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2013 01 31, 00:03)
taip ir nesugebėjo išaiškint kam tai kalei šuniukai... juokinga jiem "kam vienišai moteriai vaikai" pzdc. siaubas. o aš lieku ta pasaulio lygintoja, kuri nori kovoti ir aiškinti biggrin.gif tik matau, kad šį kartą turbūt nelabai kam to reikia... taip rankos ir svyra. faktas tik tai, kad į tą žmogų nuo šiol žiūrėsiu kiek kitaip.
***** siutas vis dar pyksta, tipo relax, ko čia parinies, kas čia tokio atsives tų šuniukų...


Čia tas pats kaip su pliku pešiotis... Nesigadinkit nervų, kitaip nebus.
Atsakyti
Kokios, vargšų gyvūnų, gyvenimo sąlygos pas tą daugintoja sad.gif
pavyko-atskleisti-viena-is-galimu-sukciaujanciu-gyvunu-veiseju
Tikiuosi bus kokios nors sankcijos.
Šaunuoliai LGTAO , kad ėmėsi šio nelengvo darbo.
Atsakyti
superine knyga "Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai"
ten bukaprotis Šveikas atėjusiam pirkti medžioklinio šuns sugeba ,po kelių valandų pokalbio,parduoti visiškai aklą anglų buldogą smile.gif
ir ten milionas gerų epizodų,kaip žmogai mąsto...
kaip lengvai juos mulkina šunų klausimu kas tik netyngi smile.gif ir gali parduoti visishka dvarnia už belekokia veislę
Atsakyti
QUOTE(mondioring @ 2013 02 07, 13:44)
superine knyga "Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai"
ten bukaprotis Šveikas atėjusiam pirkti medžioklinio šuns sugeba ,po kelių valandų pokalbio,parduoti visiškai aklą anglų buldogą smile.gif
ir ten milionas gerų epizodų,kaip žmogai mąsto...
kaip lengvai juos mulkina šunų klausimu kas tik netyngi smile.gif ir gali parduoti visishka dvarnia už belekokia veislę

Šią knygą puikiai išstudijavę ir naudoja mūsų mielieji daugintojai turguose, prie prekybos centrų ir patvoriuose...
Atsakyti
O, Dieve... doh.gif "Mičiurinai", blin... blink.gif

http://www.bone.lt/s...runas-id106154/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mike-pukuotukas: 10 kovo 2013 - 19:41
emailais gal ją užverst reiktų
Atsakyti