Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie angorą

Vargau ir aš su PRETY kai mezgiau paltą. Visi namai buvo pilni plaukelių. Mezgiau ir sau kartojau, kad daugiau niekad gyvenime nebemegsiu iš šių siūlų. Aš tai dar papildomą siūlą dėjau, nes bijojau, kad labai ištys. Paltas šiltas, plaukeliai kaip ir nebekrenta. Galvoju, kad papildomas siūlas sulaiko smile.gif
Atsakyti
Mastau ir as apie angora,bet vis nesiryztu.Bet paskaiciau,kad tai visai nieko siuliukas. ax.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankės,

Ilgokai ieškojau,bet suradau,kas mezga iš angoros siūlų.

Perskaičiau, yra įvairių nuomonių.


Aš,mezgu kojinytes iš Itaiškos angoros.

Angora70{jos sudėtyje yra 70% angoros ir 30% merinos.}

Siūliukas labai švelnus,,labai gerai mezgasi.


Nors čia yra tema angoros siūlai,noriu paklausti,čia mezgančių,gal teko,kam megsti iš "alpakos" vilnos siūlų .

Būčiau dėkinga,jeigu pasidalintume. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(aelitka @ 2010 11 08, 22:57)
Vargau ir aš su PRETY kai mezgiau paltą. Visi namai buvo pilni plaukelių. Mezgiau ir sau kartojau, kad daugiau niekad gyvenime nebemegsiu iš šių siūlų. Aš tai dar papildomą siūlą dėjau, nes bijojau, kad labai ištys. Paltas šiltas, plaukeliai kaip ir nebekrenta. Galvoju, kad papildomas siūlas  sulaiko smile.gif


kaip nešiojasi paltas? Ar jau ilgai dėvi jį?
Megzti iš tų siūlų tai vienas malonumas. Megzčiau ir megzčiau. Kad tik nesiplaukuotų taip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 11 25, 00:57)
Sveikos auksarankės,

Ilgokai ieškojau,bet suradau,kas mezga iš angoros siūlų.

  Perskaičiau, yra įvairių nuomonių.
Aš,mezgu kojinytes iš Itaiškos angoros.

  Angora70{jos sudėtyje yra 70% angoros ir 30% merinos.}

  Siūliukas labai švelnus,,labai gerai mezgasi.
    Nors čia yra tema angoros siūlai,noriu paklausti,čia mezgančių,gal teko,kam megsti iš  "alpakos" vilnos siūlų .

Būčiau dėkinga,jeigu pasidalintume. 4u.gif


Aš esu mezgus iš 100% alpakos vilnos. Siūliukas švelnus, visiškai nekanda, laiko formą, net skalbiant skalbimo mašina beveik nesiburbuliuoja. Bet negaliu garantuoti, kad visi tokie. Kuriuos naudojau thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Palmira @ 2010 11 25, 10:11)
Aš esu mezgus iš 100%  alpakos vilnos.  Siūliukas švelnus, visiškai nekanda, laiko formą, net skalbiant skalbimo mašina beveik nesiburbuliuoja. Bet negaliu garantuoti, kad visi tokie. Kuriuos naudojau  thumbup.gif  thumbup.gif



Palmira 4u.gif - ačiū,kad pasidalinai patirtimi.

Sekmės mezgimo darbuose 4u.gif



Atsakyti
QUOTE(Palmira @ 2010 11 25, 10:11)
Aš esu mezgus iš 100%  alpakos vilnos.  Siūliukas švelnus, visiškai nekanda, laiko formą, net skalbiant skalbimo mašina beveik nesiburbuliuoja. Bet negaliu garantuoti, kad visi tokie. Kuriuos naudojau  thumbup.gif  thumbup.gif

aš irgi naudojau alpahos vilna tai nusimezgiau du megztukus viena skalbiu tik mašina(kažkaip mažiau patinka jis man tai ir mažiau saugau) tburbuliujuasi o ta kita skjalbiu tik rankom ir patiesta džiovinu tai nėra jokiu burbuliukų nors dažniau skalbti tenka

šilumaalpahos patinka labai maloniai šildo ir su juo niekada nėra per karšta matyt prisitaiko prie manęs.
Atsakyti
QUOTE(savitre @ 2010 11 25, 13:13)
aš irgi naudojau alpahos vilna tai nusimezgiau du megztukus viena skalbiu tik mašina(kažkaip mažiau patinka jis man tai ir mažiau saugau) tburbuliujuasi o ta kita skjalbiu tik rankom ir patiesta džiovinu tai nėra jokiu burbuliukų nors dažniau skalbti tenka

šilumaalpahos patinka labai maloniai šildo ir su juo niekada nėra per karšta matyt prisitaiko prie manęs.

Savitre,noriu paklausti,kokį kiekį siūlų sunaudojai megstiniui{maždaug}

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2010 11 26, 14:12)
Savitre,noriu paklausti,kokį kiekį siūlų sunaudojai megstiniui{maždaug}

ačiū 4u.gif

xxl dydis 600gr (100g-250metrų) stačiam kaklui neužteko
Atsakyti
Gal kam bus idomu ir naudinga ax.gif...
Stai ka radau:
"Moheris gaunamas iš angoros ožkos plaukų. Ši vilna yra labai šilta, tvirta ir atspari drėgmei. Verpalai iš moherio - tai prabangūs verpalai, tokie kaip kašmyro vilna ar šilkas.
Angora - puikios kokybės vilna, gaunama iš angoros triušių. Ši vilna yra pati minkščiausia ir ploniausia, ji garsėja šilkine tekstūra. Paprastai jie suverpiami kartu su vilnoniais, medvilniniais arba šilkiniais siūlais." ( http://www.siulupard...6_1202598.aspx)
Ir dar: "Mezgimo siulai: rusys ir savybes" ( http://www.anonsas.l...sys-ir-savybes)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sypka: 27 spalio 2012 - 21:03
Ačiū už informaciją 4u.gif
Atsakyti
O ar žinote iš kur Angoros vilna gaunama???? Ar žinote, kad gyviems triušiams diriamas kailis ir kad jie labai kankinami?
http://www.alfa.lt/s...13-11-28_10-39/
Atsakyti