Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie angorą

QUOTE(eya @ 2010 09 14, 16:43)
Vat ir susigaudyk žmogau, kur angora, o kur tik angoros pavadinimas doh.gif  Aš irgi kažkada mezgiau iš Andora - Angora, bet ten bent tos tikros angoros kažkiek buvo. Nu nesuprantu, kodėl pavadina siūlus ANGORA, jei ten nei gramo tos angoros blink.gif  Matyt ir perkant siūlus (o YPAČ turkiškus), kaip ir maistą, reikia etiketę kruopščiai išstudijuoti  doh.gif

Nu jo čia turkai visas mezgėjas subalamutijo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ką tik baigiau dukrai megzti skraistę iš Pretty (70 moheris, 30 akrilanas). Mezgasi fantastiškai, lengvutė, purutė, tokia fėjos skraistė tongue.gif ir šiltutė tokia bigsmile.gif mezgant aplink viskas melsvu pūkeliu pasidengė smile.gif visi mano rūbai, baldai, draugės mašinos sėdynės (pas ją mašinoje mezgiau kelionėje:) ). Bet tikiuosi, kad pirmas pūkelis nueis ir nebesipūkuos taip smarkiai, nes taip smagiai mezgasi, kad jau nusipirkau siūlus megztukui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 10 22, 09:22)
Ką tik baigiau dukrai megzti skraistę iš Pretty (70 moheris, 30 akrilanas). Mezgasi fantastiškai, lengvutė, purutė, tokia fėjos skraistė  tongue.gif ir šiltutė tokia  bigsmile.gif mezgant aplink viskas melsvu pūkeliu pasidengė smile.gif visi mano rūbai, baldai, draugės mašinos sėdynės (pas ją mašinoje mezgiau kelionėje:) ). Bet tikiuosi, kad pirmas pūkelis nueis ir nebesipūkuos taip smarkiai, nes taip smagiai mezgasi, kad jau nusipirkau siūlus megztukui smile.gif




Ir aš turiu nusimezgusi šalį iš PRETTY siūlų, tai kiek užsidedu tiek iš šeriais jo siūlai, gražu, bet nepatogu, nes visi rūbai nuo jo apkimba šalio pūkais, daugiau tokio nebemekščiau
Atsakyti
QUOTE(Eveliūkštė @ 2010 10 22, 21:04)
Ir aš turiu nusimezgusi šalį iš PRETTY siūlų, tai kiek užsidedu tiek iš šeriais jo siūlai, gražu, bet nepatogu, nes visi rūbai nuo jo apkimba šalio pūkais, daugiau tokio nebemekščiau



man nieko nebelieka kaip tik tikėtis, kad įvyks kažkoks stebuklas smile.gif
vakar man pasiūlė porai dienų į šaldymo kamerą įkišti mezginį. sako nebesupūkuos. Bandysiu smile.gif neturiu ką prarasti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(eya @ 2010 09 14, 16:43)
Vat ir susigaudyk žmogau, kur angora, o kur tik angoros pavadinimas doh.gif  Aš irgi kažkada mezgiau iš Andora - Angora, bet ten bent tos tikros angoros kažkiek buvo. Nu nesuprantu, kodėl pavadina siūlus ANGORA, jei ten nei gramo tos angoros blink.gif  Matyt ir perkant siūlus (o YPAČ turkiškus), kaip ir maistą, reikia etiketę kruopščiai išstudijuoti  doh.gif



labai įdomų dalyką šiandien ryte atradau smile.gif etiketes žiūrinėjau ir nustebau smile.gif Yra tokie siūlai "delux linate angora". Smagiai mezgasi, gerai nešiojasi, šilti, nebrangūs, jau ne vieną mezginį turiu. Bet sudėtis mane labiausiai nustebino šiandien smile.gif angliškai parašyta, kad 70 proc angora, o rusiškai 70 proc mohera biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o aš pradejau megzti sau šiltas blauzdines ir galvoju dar šalikeli į koplekta 4u.gif siūliukai italų gamybos Angora 50 - sudetis 50 proc. merinosų vilna, 50 proc. angora, metražas 50 g - apie 160 m.

siūliukas fantastiškas, minkštas, švelnus, atrodo, kad ir ant nuogo kūno galetum nešiot, visai nekanda biggrin.gif bet kai dabar pasiskaičiau... kas bus išskalbus g.gif gal kas su panošios sudeties siulais yra mezgusi?
Atsakyti
QUOTE(Dyba @ 2010 10 23, 18:59)
o aš pradejau megzti sau šiltas blauzdines ir galvoju dar šalikeli į koplekta  4u.gif  siūliukai italų gamybos Angora 50 - sudetis 50 proc. merinosų vilna, 50 proc. angora, metražas 50 g - apie 160 m.

siūliukas fantastiškas, minkštas, švelnus, atrodo, kad ir ant nuogo kūno galetum nešiot, visai nekanda  biggrin.gif  bet kai dabar pasiskaičiau... kas bus išskalbus  g.gif  gal kas su panošios sudeties siulais yra mezgusi?


tai čia ir vadinasi Angora50? Tokių dar neteko megzti, bet sudėtis tai superinė
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 10 24, 10:01)
tai čia ir vadinasi Angora50? Tokių dar neteko megzti, bet sudėtis tai superinė




na taip ant etiketes uzrasyta ax.gif beje, kažka panašaus mačiau ir maksimoj, tik pavadinime daugiau žodelių buvo blush2.gif
nesenai buvau uzklydusi į viena siūlų parduotuvę pas mus KLP, teiravausi merinosu ir angoros mišinio siūlių, tai parodė, gana dideli pasirinkima, o sudetis procentaliai įvairi, angoros nuo 50 iki 30 proc. tada dar pirkit nieko neplanavau, tai pavadinimo neįsidemejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dyba @ 2010 10 24, 14:22)
na taip ant etiketes uzrasyta  ax.gif  beje, kažka panašaus mačiau ir maksimoj, tik pavadinime daugiau žodelių buvo  blush2.gif 
nesenai buvau uzklydusi į viena siūlų parduotuvę pas mus KLP, teiravausi merinosu ir angoros mišinio siūlių, tai parodė, gana dideli pasirinkima, o sudetis procentaliai įvairi, angoros nuo  50 iki 30 proc. tada dar pirkit nieko neplanavau, tai pavadinimo neįsidemejau  4u.gif

Ir kurioj vietoj tas didelis pasirinkimas g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(L@imužė @ 2010 10 24, 17:03)
Ir kurioj vietoj tas didelis pasirinkimas  g.gif  g.gif  g.gif



o jūs iš kur? jei klaipediete, tai turetumet žinoti prie seno trugaus "Siūlai - seklos", šiaip man ten nelabai patinka, nes netvarka baisiausia, bet ten buvo ir gana nemažai, aišku palyginti su kitom parduotuvem blush2.gif bet turiu pripažinti, kad buvau ten ne prieš pora dienu 4u.gif todel kokia reali padetis dabar, negaliu pasakyti, nesinori apsimeluoti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Dyba @ 2010 10 24, 17:08)
o jūs iš kur?  jei klaipediete, tai turetumet žinoti prie seno trugaus "Siūlai - seklos",  šiaip man ten nelabai patinka, nes netvarka baisiausia, bet ten buvo ir gana nemažai, aišku palyginti su kitom parduotuvem  blush2.gif bet turiu pripažinti, kad buvau ten ne prieš pora dienu  4u.gif todel kokia reali padetis dabar, negaliu pasakyti, nesinori apsimeluoti  schmoll.gif

Taip klaipėdietė, žinau tą parduotuvę, tik pamaniau, gal kokį naują "tašką" suradot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 10 23, 12:51)
man nieko nebelieka kaip tik tikėtis, kad įvyks kažkoks stebuklas smile.gif
vakar man pasiūlė porai dienų į šaldymo kamerą įkišti mezginį. sako nebesupūkuos. Bandysiu smile.gif neturiu ką prarasti  biggrin.gif



Tai vat, sąžiningai išlaikiau dvi paras šaldiklyje. Vakar mezgiau. Negaliu sakyti, kad visai nesipūkuoja, bet tikrai gerokai mažiau (bent man taip pasirodė)
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 10 27, 09:08)
Tai vat, sąžiningai išlaikiau  dvi paras šaldiklyje. Vakar mezgiau. Negaliu sakyti, kad visai nesipūkuoja, bet tikrai gerokai mažiau (bent man taip pasirodė)

Na, cia tai atradimas, vargstu ir as su Prety, dabar meginsiu uzsaldyt biggrin.gif
Atsakyti