Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr. 23

QUOTE(žemuogienė @ 2012 07 03, 22:58)
labai gražu. ar galima gauti raštelį?  blush2.gif


Yra osinkoje,tik suaugusiuju temoj on-line neria.Ten pat yra schema,kaip ''prikabinti'' kita volana,kad taip stipriai neplatetu.

praeive ,grazu ir be pasukneles,bet grazu ir su ja mirksiukas.gif Mano jau rodyta tokia pati suknele smile.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
user posted image,user posted imagetik sagu truksta smile.gif
Atsakyti
rasa32, labai graziai dukryte buvai papuosus, labai miela suknele wub.gif
linaule, originalus megzukas thumbup.gif
Atsakyti
Gražūs visų darbai.
... pasigirsiu su savo paskutiniu megztuku, be sagų dar smile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
linaule, labai gražutis megztukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 07 04, 20:53)
Yra osinkoje,tik suaugusiuju temoj on-line neria.Ten pat yra schema,kaip ''prikabinti'' kita volana,kad taip stipriai neplatetu.

praeive ,grazu ir be pasukneles,bet grazu ir su ja mirksiukas.gif Mano jau rodyta tokia pati suknele smile.gif

[/img]


vat gundausi šiai suknelei ir aš. Bet ne mergaitei o sau blush2.gif na tokia lengva vasarai gal nieko būtų, nebūtų labai vaikiška a? doh.gif žiūrinėjau online bet kodėl aš jos nemačiau..... gal jei kas greit ten gaudos įmestų nuorodėlę? jei neturit kas tai nieko pati bandysiu susiieškot. Iš principo tai nėra sunkus mezginys. Tik va galvoju ką su viršum daryt.....
Atsakyti
ačiū mergaites už pagiras smile.gif mano dukra irgi užsimanė tokio pat sakau būsiva dvynukės blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linaule: 05 liepos 2012 - 17:14
QUOTE(linaule @ 2012 07 05, 13:58)

Ir modeliukas ir spalva super thumbup.gif
Atsakyti
Ateinu truputuka pasigirti ax.gif
user posted image
Atsakyti
IngridaGal, kiek cia darbo ideta mirksiukas.gif , labai elegantiska suknele thumbup.gif
Atsakyti
IngridaGal, labai labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaGal @ 2012 07 05, 20:36)
Ateinu truputuka pasigirti ax.gif


tiek padarius jau cia ne truputuka galima girtis thumbup.gif dziaugiuosi kad sitas grozis mano wub.gif aciuuuuuuuuuuuuuuu aciuks.gif
Atsakyti