Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr. 23

QUOTE(La Perla @ 2012 09 21, 17:59)

vis grįžtu ir grįžtu prie tamstos sijonuko, nu fantastiškas darbelis, aš jau naktimis nemiegu kaip noriu tokio, ale jaučiu, kad ne man martynai melynas dangus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2012 09 24, 21:18)
vis grįžtu ir grįžtu prie tamstos sijonuko, nu fantastiškas darbelis, aš jau naktimis nemiegu kaip noriu tokio, ale jaučiu, kad ne man martynai melynas dangus doh.gif

o kodel ne? g.gif tereikia tik pradeti smile.gif patarimais galesiu pagelbeti jei reiks smile.gif na ir moraliskai galiu palaikyti ax.gif
Atsakyti
Visu darbeliai nuostabus wub.gif Zaviuosi Jusu isradingumu, kurybingumu, kantrybe wub.gif

Na ir as retkarciais pasizaidziu su siulais...


user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 09 22, 08:56)
aciu merginos smile.gif
atsakau i klausimus:  nuo liemens 1000 akiu ir apie 36 eiles megzta lygiai o tada apacioje rastas, butent tada suknele islateja ir duoda ta apacios pustuma. pabaigoje apie 3000 akiu.
Nusimegzti sijonine dali - nesudetinga, sudetingiausia taip numegzti virsutine dali kad apatine jos nenutemptu. Kantrybes reikia: vien uzbaigimo eilute mezgiau du vakarus. Siulai mochera be silko, 300 gr.


Kaip pamačiau nuotraukas, vos nenualpau, koks grožis wub.gif ir spalvytė wub.gif Bandau įsivaizduoti save mezgančią. Tikriausiai būtų penkmečio planas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 09 21, 17:59)


koks grooozis thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
La Perla, nuostabi suknelė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 09 25, 06:22)
o kodel ne?  g.gif  tereikia tik pradeti smile.gif patarimais galesiu pagelbeti jei reiks smile.gif na ir moraliskai galiu palaikyti  ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(grali @ 2012 09 25, 08:04)
Visu darbeliai nuostabus  wub.gif  Zaviuosi Jusu isradingumu, kurybingumu, kantrybe  wub.gif

Na ir as retkarciais pasizaidziu su siulais...
[

Labai grazus tavo pasizaidimai.O ten siuvineti kiti?
Atsakyti
QUOTE(Luety @ 2012 09 25, 16:28)
O ten siuvineti kiti?


Aciukas wub.gif Ne, nesiuvineti, ten riesines su imegztais karoliukais ax.gif
Atsakyti
Matai pirsto ikisimo vietos nesimato ir jos man tokios placios,gal tik nuotraukoj taip atrodo,tai galvojau ir siaip ir taip. g.gif Salikai grazus,nematyti man tokie,isradingai.
Atsakyti
Nu darbai tai jusu nuostabus thumbup.gif
Nors man nelabai patinka tos mocherines sukneles 4u.gif , bet tavo, La Perla, paskutinis darbas atrodo nerealiai! bigsmile.gif
O cia mano paskutinis uzbaigtas smulkus darbelis..
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Sandruliaaa @ 2012 09 25, 18:54)
Nu darbai tai jusu nuostabus  thumbup.gif
Nors man nelabai patinka tos mocherines sukneles  4u.gif , bet tavo, La Perla, paskutinis darbas atrodo nerealiai!  bigsmile.gif
O cia mano paskutinis uzbaigtas smulkus darbelis..
user posted image


Labai mielas tavo darbelis. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nerealus poniukai !!!!!
Atsakyti