Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr. 23

QUOTE(samantila @ 2012 09 18, 22:40)
vau  bigsmile.gif ir spalvelė ir raštelis ..pačios mieliausios ir nuoširdžiausios dovanos štai tokios  thumbup.gif  daug užsimojai nuveikt  thumbup.gif


Dar laukia eilės pora šalių, skara, kojinės, įpusėtas megztinis ir t.t.... smile.gif Manau, kad įveiksiu smile.gif
Atsakyti
neįtikėtina kaip jūs spėjat viską ir kaip greitai mokat darbštuotis ..kad man taip sugebėt blush2.gif na jūsų šeimos nariai laimingi apmegzti ir apnerti jokia žiema nebaisi thumbup.gif
Atsakyti
jei galima aš irgi pasigirsiu 4u.gif papuošiau lėlytę mažai princesei wub.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
Liusiperiukas ,tarskaliukas -ačiū jums labai už gražius žodžius,bliuskutė nerta ,o siūliukai tai kokius 4 metus gulėjo ,kol nesugalvojau derinti su balta spalva,nes vieni man schmoll.gif .dabartinis rezultatas mane džiugina ax.gif

vogels -maža princesė turėtų būti labai patenkinta,taip šauniai aprengta lėlė wub.gif
Atsakyti
mergaites, prasau patarimo 4u.gif
kaip reikia prinerti antra juostele su suktukais, tiksliau kurioje vietoje reikia pradeti ja nerti?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2012 09 15, 21:29)
LaPerla, tikrai labai grazu smile.gif

O cia mano katik baigtos riesines



Fantastiškos riešinės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2012 09 19, 19:03)
mergaites, prasau patarimo 4u.gif
kaip reikia prinerti antra juostele su suktukais, tiksliau kurioje vietoje reikia pradeti ja nerti?



iš kart po pirma - žemyn tinkliuką , gal taip bus aiškiau
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2012 09 20, 16:44)
iš kart po pirma - žemyn tinkliuką , gal taip bus aiškiau
user posted image user posted image

aciukas 4u.gif
Atsakyti
nesugalvojau i kuria tema kelti, gal tiks cia. pamaniau, kad butu idomu lt mezgejytem paveizet, ka airijos moterys mezgineja. neseniai lankemes vietines reiksmes agro show, ten buvo vienas paviliojonas skirtas visokiem rankdarbiam. paprasiau maniskio, kad pafotkintu mezginukus:

user posted image

user posted image

Darbeliai su prisegta raudona kortele laimejo pirma vieta savo kategorijoj, visu neatsimenu bet pvz: vienspalvis mezginys, daugiaspalvis, kiaurarastis, 'aran' airisku pyniu, vaseliu ir t.t.
Atsakyti
Kukli liemenė - tunika artėjančiam rudenėliui....
user posted image
Atsakyti
Romap, labai graži liemenė thumbup.gif . O kokie čia siūliukai? wub.gif
Atsakyti
princesė, tik megzta iš 2 siūlų
Atsakyti