Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr. 23

QUOTE(vanda_zydi @ 2012 09 16, 23:19)
sarafaniukas tikrai abai grazus ir mergyte saunuolyte:super  o Jusu pastaba totaliai netaktiska blink.gif  blink.gif nu koks Jusu reikalas...


thumbup.gif 4u.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(ingauk @ 2012 09 16, 23:51)
user posted image o mes dar ne rudeniskos smile.gif



:super na o man atrodo kad kolkas šiom dienom šiltam rudenėliui tikrai dar tinka ...daug kruopštumo 4u.gif
Atsakyti
Samantila, gal galite pasidalinti zvereliu schemomis?
Atsakyti
QUOTE(vanda_zydi @ 2012 09 17, 11:19)
sarafaniukas tikrai abai grazus ir mergyte saunuolyte:super  o Jusu pastaba totaliai netaktiska blink.gif  blink.gif nu koks Jusu reikalas...


labai grazus sarafaniukas thumbup.gif o del pastabos pritariu 100 proc drinks_cheers.gif tikrai ne vieta ir ne musu reikalas kistis g.gif

QUOTE(ingauk @ 2012 09 17, 11:51)
user posted image o mes dar ne rudeniskos smile.gif


grazu ir miela wub.gif
Atsakyti
dėl schemų labai gaila bet nebegaliu niekuo padėti jos buvo mūsų mamų laikų knygoje kurią buvau pasiėmusi iš viešos miesto bibliotekos labai gaila doh.gif na bet įeikite į siuvinėjamų kryželiu forumą manau rasite tikrai kažko panašaus ir dar gražesnių wub.gif

čia dar vienas projektukas siūlams valgyti sliekas Karlas lotuliukas.gif


user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 17 rugsėjo 2012 - 17:24
Ir man dar norisi vasariškai rengtis rolleyes.gif

user posted image

bliuskutė labai mėgiama,tik bėda mano šeimoje nėra mėgėju fotografuoti,tai nuotraukos labai jau mėgėjiškos ax.gif
Atsakyti
... foto thumbup.gif ir nėrinukas koks mielas ..tokios šiltos spalvos taip ir norisi pačiupinėt labai graži vasarinukė 4u.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mantvaida - labai gražus, kruopštus darbas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mantvaida @ 2012 09 17, 18:58)
Ir man dar norisi vasariškai rengtis  rolleyes.gif


Labai graži bliuskutė ir spalva šauni thumbup.gif Tik neispitriju nerta ar megzta blink.gif ?
Atsakyti
Sugalvojau, kad mano šiemetinės Kalėdinės dovanos bus megztos ir nemažos (apimtimi). Tai jau dabar pradėjau, nes nemažai reikia. Pasirodau pirmąsias smile.gif Siūlai- Gazzal Classic (50 g-250 m)
Šalis-transformeris (2 matkeliai):
user posted image

Nedidelio kimono megztukas tokiu pat raštu ( S-M dydis-2,5 matkelio)
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viksė: 18 rugsėjo 2012 - 18:15
QUOTE(Viksė @ 2012 09 18, 19:14)

oho, tikrai kad ne mazi darbai 4u.gif bigsmile.gif
labai fainuoliskas rastelis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2012 09 18, 07:14)
Sugalvojau, kad mano šiemetinės Kalėdinės dovanos bus megztos ir nemažos (apimtimi). Tai jau dabar pradėjau, nes nemažai reikia. Pasirodau pirmąsias smile.gif Siūlai- Gazzal Classic (50 g-250 m)
Šalis-transformeris (2 matkeliai):
user posted image

Nedidelio kimono megztukas tokiu pat raštu ( S-M dydis-2,5 matkelio)
user posted image



vau bigsmile.gif ir spalvelė ir raštelis ..pačios mieliausios ir nuoširdžiausios dovanos štai tokios thumbup.gif daug užsimojai nuveikt thumbup.gif
Atsakyti