Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr. 23

LaPerla, tikrai labai grazu smile.gif

O cia mano katik baigtos riesines

user posted image

Atsakyti
Auksarankes, gal kuri mezgate suniukams rubus? Jei taip, parasykite man i az. Reikia suniukui megztuko. Lauksiu az pasiulymu 4u.gif
Atsakyti
Debeselis sesei
user posted image
[/quote]

Man labai patinka šis modeliukas 4u.gif
Gal galėtumėte pasidalinti mezgimo aprašymu? Megzta kažkaip įstrižai g.gif
Atsakyti
QUOTE(nerine @ 2012 09 16, 12:20)
Man labai patinka šis modeliukas 4u.gif
Gal galėtumėte pasidalinti mezgimo aprašymu? Megzta kažkaip įstrižai g.gif


Prisijungiu prie prašymo 4u.gif Mačiau kažkur merginos diskutavo apie "debesėlio" mezgimą, bet kai sugalvojau nusimegzt, neberandu....
Atsakyti
QUOTE(*Ciau ciau* @ 2012 09 15, 23:33)
Auksarankes, gal kuri mezgate suniukams rubus? Jei taip, parasykite man i az. Reikia suniukui megztuko. Lauksiu az pasiulymu  4u.gif

Megzti paltukai - megztinukai šunims 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nerine @ 2012 09 16, 11:20)
Man labai patinka šis modeliukas 4u.gif
Gal galėtumėte pasidalinti mezgimo aprašymu? Megzta kažkaip įstrižai g.gif

taigi pries kelis psl.rase
QUOTE(saulemeile @ 2012 09 11, 14:34)
http://www.supermama...howtopic=807558 svarbu vadovautis tais ismatavymais schemos. 4u.gif
Atsakyti
[quote=villyte,2012 09 15, 22:29]
LaPerla, tikrai labai grazu smile.gif

O cia mano katik baigtos riesines

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo text: 16 rugsėjo 2012 - 21:55
4u.gif Visų darbeliai nuostabūs thumbup.gif ..nusprendžiau ir aš pasigirti ką išvargau pernai žiemą, gavosi didokas tačiau bus porai sezonų kadangi visi likučiai iš vilnos ..uoj kiek nervukų pirmas blynas su dar daug klaidelių bet visgi sunaudojau visus likučius... wub.gif


user posted image
Atsakyti
QUOTE(samantila @ 2012 09 17, 00:20)


grazus sarafaniukas, o jau avyciu kruopstumas wub.gif (tik nepuose ciulptukas, jau ji didele galima ji mesti... atsiprasau uz pamoksla)
Atsakyti
4u.gif mirksiukas.gif ačiū už avytes nelabai jos kokybiškos iš arčiau visi piešinėliai yra banguoti nes per daug įtempiau siūlus blush2.gif (patikėkit dėl čiuplptuko stengiamės labai tačiau vaikui dėl jo didelis stresas neina numesti tačiau jau vis rečiau burnoje turi naktį visai pameta, dėl jo nukėlėm darželį nes mažoji kai bandem numesti pirmąją savaitę buvo pragariška teko gražinti kažkoks gumos gabalėlis nevertas vaikui tiek psichologinių kančių buvom pas ortodontą tikrino sakandį kolkas viskas yra gerai unsure.gif bet čia tikrai ne ta vieta apie tai kalbėti blush2.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samantila: 17 rugsėjo 2012 - 08:45
QUOTE(kristynka* @ 2012 09 17, 08:41)
grazus sarafaniukas, o jau avyciu kruopstumas wub.gif  (tik nepuose ciulptukas, jau ji didele galima ji mesti... atsiprasau uz pamoksla)


sarafaniukas tikrai abai grazus ir mergyte saunuolyte:super o Jusu pastaba totaliai netaktiska blink.gif blink.gif nu koks Jusu reikalas...
Atsakyti
user posted image o mes dar ne rudeniskos smile.gif
Atsakyti