Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr. 23

QUOTE(La Perla @ 2012 08 27, 16:22)
"mano" nuotaka:

Grozis nerealus,maciau sios suknutes daugiau foto FB,tai super,matesi,kad ir jaunoji buvo labai patenkinta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 09 14, 18:36)

nu viskas, nors griuk is pasiutimo pamacius tokius grozius:lotuliukas: , kaip gi numegzt toookio dydzio gele cia manoji kokia gal 7-toji ir vistiek per maza man gal turit kokia schema kuria galetumet pasidalinti ax.gif nors speju kad cia viskas pacios sukurta rolleyes.gif buciau laaaaaabai dekinga, nes vyras tuoj man spausdintuva pasleps, naujos ir naujos schemos, o rezultato vis nera doh.gif cia ta didele lelija is lietuviskos knygos bet isejo tik 35 cm, ir tai reikes permezgti nes tik dabar pamaciau nuotraukoje nelygios skyles ties vienu lapu schmoll.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ziogelis2003: 15 rugsėjo 2012 - 06:58
o neuztenka tokio dydzio? na numezgus ji man irgi maza atrodo, taciau mezgiau is mocheros ir ji tempiasi labai stipriai, tereikia numezgus ir susiuvus abi puses gerai islyginti su garu.
pas mane serveteles gavosi 144 akys tai as 17 palikau kaklui, po 10 abiems petukams, po 15 - rankovems po 20 sonams susiuti ir 37 apaciai
17+20+30+40+37=144

isivaizduok mezgi is desines i kaire, likus 6 eilems iki pabaigos padarai kaklo uzbaigima 17 akiu, tada mezgi iki eiles galo ir grizti blogaja puse, kai jau lieka paskutine eile uzbaigi viena petuka 10 akiu, ismezgi 15 akiu (jos bus rankovei, suversi ant siulo veliau), uzbaigi 20 akiu (sonas) tada numezgi 37 (apacia) vel uzbaigi sekancias 20 (kitas sonas) tada ismezgi 15 akiu (kita rankove jas irgi suversi ant siulo) ir uzbaigi paskutines 10 akiu antram petukui. Tada tas po 15 akiu persiveri ant pagalbinio siulo kad ant virbalo lieka tik apacia. analogiskai antra puse tik kaklo nuemimas kai lieka 4 eiles. kai pabaigi siusiuvi abieju detaliu petukus ir sonukus. lieka nebaigta apacia ir rankoves. rankovems pamegziau dar po 8 eiles pritaikydama ta pati rasta, o apacia mezgiau dvi blogos 4 geros, kiek pamezgus is 4 geru padariau 7 po to dar didinau kad gautusi "ripuliukai" ir tiek smile.gif

gal atrodo painu, bet kai megsi paskutines eiles is eiles skaityk ka daryti ir bus labai aisku smile.gif
Papildyta:
QUOTE(O-RE-AR @ 2012 09 15, 01:12)
Grozis nerealus,maciau sios suknutes daugiau foto FB,tai super,matesi,kad ir jaunoji buvo labai patenkinta  4u.gif

aciu, taip buvo patenkinta, sake suknute buvo labai patogi ir smagi smile.gif
Atsakyti
La Perla, labai gražu wub.gif
Atsakyti
La Perla, o gal visgi gali įmesti schemutę. Man toks viršus labai gražus. Pati su virbalais nedraugauju, bet gal dėl tokio grožio teks susidraugaut. Jei ne, tai mamai nešiu. O jai schemos tikrai reikės.

O gal dar ir derančio sijonuko schemutę tuo pačiu galėtum ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2012 09 15, 08:33)
La Perla, labai gražu  wub.gif

aciu smile.gif

QUOTE(tura @ 2012 09 15, 08:33)
La Perla, o gal visgi gali įmesti schemutę. Man toks viršus labai gražus. Pati su virbalais nedraugauju, bet gal dėl tokio grožio teks susidraugaut. Jei ne, tai mamai nešiu. O jai  schemos tikrai reikės.

O gal dar ir derančio sijonuko schemutę tuo pačiu galėtum ax.gif

cia is Pelakauskienes knygutes servetele Lelija maza, nufotogrofuosiu ir imesiu veliau, ok? o sijonukas tiktu tokiu pat rastu: virsu pamegzti lygiuoju rastu o po to vel pagal tos pacios serveteles schema padaryti apacia platejancia...
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 09 14, 18:36)

dar kol sndn gavau reikiamus siulus, panaikinau siek tiek likuciu. turejau viena kamuoliuka siulu 100 gr ir vistiek nepabaigiau  lotuliukas.gif




Labai gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Ilamka, tikrai gražiau nei žurnaluose ir pateikimas, ir nėrinys thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bastinga: 15 rugsėjo 2012 - 10:03
QUOTE(Lace @ 2012 09 11, 17:15)
Mezgiau adaptuodama didelės tunikos aprašymą  mirksiukas.gif

O gal yra kur nors aprasymas nemokamas? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 09 15, 09:25)
o neuztenka tokio dydzio? na numezgus ji man irgi maza atrodo, taciau mezgiau is mocheros ir ji tempiasi labai stipriai, tereikia numezgus ir susiuvus abi puses gerai islyginti su garu.
pas mane serveteles gavosi 144 akys tai as 17 palikau kaklui, po 10 abiems petukams, po 15 - rankovems po 20 sonams susiuti ir 37 apaciai
17+20+30+40+37=144


laaaaabai aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif uz issamu paaiskinima, na mano dydis S+++ taip sakant tai todel ir norisi didesnes, kad padoriai isformuoti galeciau. dar karta dekui smile.gif
Atsakyti
prasau:

user posted image

user posted image
Atsakyti
La Perla, didelis dekui 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tura @ 2012 09 15, 17:30)
La Perla, didelis dekui 4u.gif  4u.gif

nera uz ka, jei kas bus neaisku - rasyk smile.gif
Atsakyti