Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr. 23

QUOTE(mayja @ 2012 09 03, 10:24)
Gal suknytė ir ne tobula, bet esu patenkinta savo kantrybe biggrin.gif

suknytė tikrai labai daili ir labai tinka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tarskaliukas @ 2012 09 03, 09:59)
Labai graži spalvytė thumbup.gif .Aš net du pradėjus buvau,vieną iš plonų siūlų sau,kitą iš storesnių sesei,detales nunėriau,bet sujungimas taip suerzino,kad užkišau giliai giliai,kad greit nerasčiau lotuliukas.gif
Taigi  už kantrybę  4u.gif  4u.gif  4u.gif

lotuliukas.gif Toks jausmas kad apie save skaitau.. pradėjau prieš tris metus, taip ir guli nesusiutas.. blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(almara @ 2012 09 03, 09:50)
Pagaliau baigtas

Šaunuolė thumbup.gif Labai gražu wub.gif
Papildyta:
QUOTE(mayja @ 2012 09 03, 11:24)
Gal suknytė ir ne tobula, bet esu patenkinta savo kantrybe biggrin.gif

Daili suknutė ir raštelis nematytas wub.gif
Atsakyti
http://imageshack.us.../img2669ng.jpg/
http://imageshack.us.../img2698rk.jpg/
mano vienu is paskutiniu darbeliu skaryte ir suknute su skrybeliuku
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 09 02, 19:44)
na va ir ant manes, dar kokie 4 cm ilgio nepamaisytu, bet nzn ar spesiu... dirzas ne sitas bus o balteliai irgi ne smile.gif

thumbup.gif Kiek kilometru kantrybės sumegzta... wub.gif Labai smalsu nugarytes iškirpte pamatyt ax.gif
Atsakyti
smajolane23, Lusasita, diudas, lacosta, IngridaGal,

Ačiū už teigiamą įvertinimą smile.gif
Tuomet ir tiek įdėto darbo negaila ir nešiojasi smagiau smile.gif

Atsakyti
Mayja, labai grazi suknyte. Numezgiau toki megztuka-skraiste
user posted image
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2012 09 03, 12:01)
Galiu prisipazint,medalius nuneriau gana greit o va jau jungimas tesesi visus metus ax.gif taigi tegu mano darbas jus ikvepia pabaigti savuosius 4u.gif


Reikia susikaupt kurią dieną... blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaGal @ 2012 09 03, 13:07)
lotuliukas.gif  Toks jausmas kad apie save skaitau.. pradėjau prieš tris metus, taip ir guli nesusiutas.. blush2.gif


Aš nėriau prieš metus ir tada perskaičiau viską kas buvo parašyta apie tą medalijonų šalį smile.gif Kažkodėl man atrodo,kad ir tavo šalio foto mačiau...Ar klystu,ar dar vieną buvai pradėjus?... g.gif Nieko prieš kad kreipiuosi TU?... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(mayja @ 2012 09 03, 10:24)
Gal suknytė ir ne tobula, bet esu patenkinta savo kantrybe biggrin.gif

Tik nereikia kuklintis,labai graži suknutė wub.gif .Ir tikrai nematytas raštelis mirksiukas.gif .Ar ilgai nėrei?...Sau noriu nusinert,jaučiu jau laikas pradėt,kad kitai vasarai turėčiau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(tamsiaplaukediana @ 2012 09 03, 13:08)
mano vienu is paskutiniu darbeliu skaryte ir suknute su skrybeliuku

Suknutė su skrybėlaite wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tarskaliukas @ 2012 09 03, 23:04)
Tik nereikia kuklintis,labai graži suknutė  wub.gif .Ir tikrai nematytas raštelis mirksiukas.gif  .Ar ilgai nėrei?...Sau noriu nusinert,jaučiu jau laikas pradėt,kad kitai vasarai turėčiau ax.gif


Pradėjau nerti maždaug liepos pabaigoje, vis po truputį prisėsdama, nes vaikus reikėjo ganyt lauke, kol buvo geras oras...
Baigiau rugpjūčio gale. Pasidžiaugsiu ja jau tik kitą vasarą...
Čia nerta iš atskirų motyvų ir jie jungti. Neturiu po ranka rašto, jį radau "Moters savaitaglio" mezginių žurnaliuke. Jei labai kam prireiks, paieškosiu (kažkur padėjau, nes ilgai jau mintinai nėriau:)).
Atsakyti
QUOTE(mayja @ 2012 09 03, 11:24)
Labai daug gražių darbelių thumbup.gif

Kadangi suknelių tema pasibaigusi, tai pasirodau su kuklia vasarine suknele čia:

Gal suknytė ir ne tobula, bet esu patenkinta savo kantrybe biggrin.gif


Kukli? blink.gif Nieko sau įsivertinimas. Čia nosį reikia pakelti aukštyn, juk kiek darbelio su tais motyvukais. doh.gif
Labai graži suknutė wub.gif
Atsakyti
almara, vaje wub.gif wub.gif wub.gif kaip grazu.... Spalva kokia puiki wub.gif mayja, suknute tikrai daili 4u.gif 4u.gif . La Perla, pritariu visom keturiom biggrin.gif ir man dukrytes suknele labiau patinka, nes daryta veliau, kai ismokau jungti dailiau. Tik va, darbo prie jos irgi buvo dvigubai.
Atsakyti
QUOTE(JPE @ 2012 09 04, 06:40)
almara, vaje  wub.gif  wub.gif  wub.gif kaip grazu.... Spalva kokia puiki  wub.gif                               mayja, suknute tikrai daili  4u.gif  4u.gif .                                                                                      La Perla, pritariu visom keturiom biggrin.gif ir man dukrytes suknele labiau patinka, nes daryta veliau, kai ismokau jungti dailiau. Tik va, darbo prie jos irgi buvo dvigubai.

man ne del jungimo, jo nuotraukoje nesimato, tiesiog nezinau kaip issireiksti bet bendras vaizdas , visuma - tobuli wub.gif va cia ir yra tas "kabliukas" kuri ne visos mezgejos pagauna: kad galutinis variantas butu isbaigtas, idealiai tinkantis modeliukui. Pati suknele gali buti nunerta ar numegzta idealiai, bet ne visada taip viskas "susigroja i bendra nata". Ai, vienu zodziu zinau ka noriu pasakyt bet nemoku biggrin.gif

mayja - suknute be jokios abejones grazi ir kruopsciai atlikta na bet atsiputusi dalis nugaroj ant liemens siek tiek bado akis.....neriant is atskiru motyvu sunku graziai iliemenuoti, taciau imanoma.
Liemens dali reikia nerti is iprastu motyvu o krutines daliai ir klubams kokiose 2 vietose iterpti po dali motyvo, kad sekancioj gelyciu eilej ju kokiomis dviem padaugetu....
as taip viena suknute platinau, kur gelytes buvo sesiakampes ir suknute butu gavusis tiesi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 04 rugsėjo 2012 - 06:52
QUOTE(La Perla @ 2012 09 04, 08:47)
mayja - suknute be jokios abejones grazi ir kruopsciai atlikta na bet atsiputusi dalis nugaroj ant liemens siek tiek bado akis.....neriant is atskiru motyvu sunku graziai iliemenuoti, taciau imanoma.
Liemens dali reikia nerti is iprastu motyvu o krutines daliai ir klubams kokiose  2 vietose iterpti po dali motyvo, kad sekancioj gelyciu eilej ju kokiomis dviem padaugetu....
as taip viena suknute platinau, kur gelytes buvo sesiakampes ir suknute butu gavusis tiesi...


Dėl liemens dalies buvo man galvos skausmas. Laisvoka ta dalis. Pagal pavyzdį kurį nėriau, ten išvis ta suknelė laisva, tiesi, gal nerta didesniu vąšeliu, nes vienas ratas ten iš 10 motyvų, o mano gavosi iš 14. buvau sumaniusi siaurint,bet būtų labai jau prigludusi suknelė. Kažkaip nejauku man būtų su tokia ax.gif Ten iš nugaros nuotraukoj taip biskį persikreipus stoviu,tai todėl matosi susimetimas, kai stoviu tiesiai -jo nesidaro, tik laisviau per liemenį.
Jei per žiemą persigalvosiu, tai dar gali būti patobulinta smile.gif
Ačiū už pastabas ir patarimus mirksiukas.gif
Atsakyti