Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr. 23

QUOTE(La Perla @ 2012 09 02, 18:44)
na va ir ant manes, dar kokie 4 cm ilgio nepamaisytu, bet nzn ar spesiu... dirzas ne sitas bus o balteliai irgi ne smile.gif

Laukem laukem ir pagaliau sulaukem bigsmile.gif Na labai jau wub.gif Tik va kur foto is nugaros? ax.gif O del ilgio-ar nebandei pakabintos truputi papurkst sijono dalies vandeniu?Gal pailgetu nors 2-3 cm g.gif g.gif g.gif ?As taip bandyciau...Bet gal ka geriau sugalvosi mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(sandrasa @ 2012 09 02, 12:55)
Lace, IngridaDal, JPE, na labai jau gražu.

Aš rodau paprastutę mažą juodą suknelę sau iš medvilnės su viskoze  smile.gif Beveik visa megzta "musyčių" raštu smile.gif
Tik pasuknelė bus kita  ax.gif

Labai grazu 4u.gif Tik kazin kaip tas rastas suknelei g.gif ,ne per skystas?
Atsakyti
dekoju, merginos smile.gif
Atsakyti
aciu merginos, su ilgiu problema issprendziau: supurskiau standikliu ir pralyginau, dabar pats tas iki keliu smile.gif foto tureciau tureti po savaitgalio, mat turiu proga, o cia pati fotografavausi tai kiek pavyko - tiek smile.gif

rasa32 - gal nenoriu to pusto pasijonio... kazkaip uzmanymas ir buvo tas kad suknele butu is saves pusta kiek iseis (beje apacios plotis 25 metrai), o norint kad matytusi rastas - uztenka vieno saules klioso ir pusto pasijonio... bet siuo atveju mano norai buvo kitokie smile.gif noriu plazdenti o ne buti "iskrakmolinta" 4u.gif

JPE - nesupyk bet is jusu dvieju suknuciu sikart man istrigo tavo princeses suknute: ji tokia tobula vaikiska puosni suknute wub.gif taviske gyriau jau anksciau, ji be jokios abejones puiki bet jei reiktu balsuoti uz taviske ir uz mazosios - mazoji laimetu wub.gif kaip ir minejau ji TOBULA !!!
Atsakyti
Pagaliau baigtas
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2012 09 03, 08:50)

grazu.... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(almara @ 2012 09 03, 08:50)
Pagaliau baigtas

Labai graži spalvytė thumbup.gif .Aš net du pradėjus buvau,vieną iš plonų siūlų sau,kitą iš storesnių sesei,detales nunėriau,bet sujungimas taip suerzino,kad užkišau giliai giliai,kad greit nerasčiau lotuliukas.gif
Taigi už kantrybę 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
almara,labai grazu wub.gif Is kokiu siulu neret?

La Perla,labai laukiu ''tikrosios'' nuotraukos bigsmile.gif
Atsakyti
Labai daug gražių darbelių thumbup.gif

Kadangi suknelių tema pasibaigusi, tai pasirodau su kuklia vasarine suknele čia:

user posted image

Gal suknytė ir ne tobula, bet esu patenkinta savo kantrybe biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 09 03, 09:58)


Aciu
QUOTE(tarskaliukas @ 2012 09 03, 09:59)
Labai graži spalvytė thumbup.gif .Aš net du pradėjus buvau,vieną iš plonų siūlų sau,kitą iš storesnių sesei,detales nunėriau,bet sujungimas taip suerzino,kad užkišau giliai giliai,kad greit nerasčiau lotuliukas.gif
Taigi  už kantrybę  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Galiu prisipazint,medalius nuneriau gana greit o va jau jungimas tesesi visus metus ax.gif taigi tegu mano darbas jus ikvepia pabaigti savuosius 4u.gif

QUOTE(rasa32 @ 2012 09 03, 10:09)
almara,labai grazu wub.gif Is kokiu siulu neret?



Aciu.Nepamenu kaip jie vadinasi blush2.gif pirkti Maximoje liktais po 5.99 uz matkeli,polisteris 100proc.
Atsakyti
[quote=mayja,2012 09 03, 10:24]
Labai daug gražių darbelių thumbup.gif

Kadangi suknelių tema pasibaigusi, tai pasirodau su kuklia vasarine suknele čia:

Koks grožis bigsmile.gif
Atsakyti
mayja , kokia sauni suknyte thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
mayja, labai daili ir žavi suknelė thumbup.gif
Atsakyti