Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr. 23

Lace, tunika labai graži, o JPE suknytės tobulos wub.gif

Už lango rudenėlis, o pas mane vis dar vasara..
user posted image
Atsakyti
Lace, IngridaDal, JPE, na labai jau gražu.

Aš rodau paprastutę mažą juodą suknelę sau iš medvilnės su viskoze smile.gif Beveik visa megzta "musyčių" raštu smile.gif
Tik pasuknelė bus kita ax.gif

user posted imageuser posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrasa: 02 rugsėjo 2012 - 13:03
user posted image,user posted image
Atsakyti
Kokie nuostabūs darbai! thumbup.gif Tik niekaip nesuprantu, iš kokio šulinio jūs to laiko semiatės??? doh.gif Aš mažąjai mažiukus darbukus vos įveikiu, o čia sau - tokie tobuli! wub.gif
Atsakyti
user posted image,user posted image,user posted image
Atsakyti
rasa32 gal galėtumete pasidalinti liemenės-tunikos schemute, labnai patiko, žiamą bandyčiau pati nusinarplioti g.gif
[/quote]


Prasau mirksiukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
na va ir ant manes, dar kokie 4 cm ilgio nepamaisytu, bet nzn ar spesiu... dirzas ne sitas bus o balteliai irgi ne smile.gif
user posted image
Atsakyti
La Perla, labai dailu 4u.gif , ypac man grazi apacia, bet as pritarsiu ax.gif ilgio man irgi truputi truksta, ypac, jei bateliai bus kaip dabar auksti .......4u.gif . Bet zinant jusu ismone 4u.gif , zinau, kad iseitis tikrai bus rasta wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JPE: 02 rugsėjo 2012 - 18:58
Visu sukneles labai jau grazios.... Vis neprisiruosiu sau sukneles nusinarpliot, bet gal ateis ir man toks metas prisiziurejus tokiu groziu mirksiukas.gif

O cia mano megztos naujos riesines. Man siek tiek didokos, skirtos stambesnems rankoms smile.gif

user posted image
Atsakyti
Vilyte, labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 09 02, 19:44)
na va ir ant manes, dar kokie 4 cm ilgio nepamaisytu, bet nzn ar spesiu... dirzas ne sitas bus o balteliai irgi ne smile.gif
/396001_3703385308687_1905761476_n.jpg[/img]

Puiku puiku thumbup.gif thumbup.gif dirziukas man visai cia tinka.Tik as pustesni pasijoni dar deciau,kad visas grozis atsiskleistu ir nepakelus sijono mirksiukas.gif
Atsakyti
villyte, labai žavios riešinės wub.gif
Atsakyti