Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr. 23

QUOTE(La Perla @ 2012 08 28, 20:28)
aciu, merginos smile.gif mezgiau nuo rugpjucio 14 iki vakar vakaro smile.gif
man siek tiek truksta ilgio - apie 3-4 cm, o siulo tokio pat nera, bet jau beveik sugalvojau kaip padarysiu, tad truputeli kantrybes ir viska pasirodysiu smile.gif

dar karteli aciu visoms  wub.gif


Čia jau panašu į liūto tampymą už ūsų biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Kuo toliau,tuo labiau knieti pamatyti suknelę ant kūno iš visų pusių ax.gif Prašom nepamiršt foto ir iš nugaros 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tarskaliukas @ 2012 08 28, 22:46)
Čia jau panašu į liūto tampymą už ūsų biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Kuo toliau,tuo labiau knieti pamatyti suknelę ant kūno iš visų pusių ax.gif Prašom nepamiršt foto ir iš nugaros 4u.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
man paciai knieti kuo greiciau viska uzbaigti ir parodyti lotuliukas.gif
Atsakyti
La Perla, o jau sukneles koks grozis, isivaizduoju net kaip atrodys nerealiai wub.gif wub.gif

O cia dar viena mano naujiena - švelni kakava

user posted image

iš arčiau smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(villyte @ 2012 08 29, 21:18)
La Perla, o jau sukneles koks grozis, isivaizduoju net kaip atrodys nerealiai  wub.gif  wub.gif

O cia dar viena mano naujiena

Super salis..
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 08 27, 18:52)

Megztukas-liemene is Mondial merino pusvilnes,sunaudota beveik 600g.

user posted image

labai patiko wub.gif gal galetumete pasidalinti schemute blush2.gif 4u.gif


La Perla, fantastiškas darbelis wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,
aš visad galvojau, kad moku megzti tik kojines, bet kai pabandžiau, nusprendžiau, kad nesu tokia beviltiška smile.gif

Mano pirmas mezginys savo princesei. Medvilnė. Tik mezgiau žiemą, o dar ir pirmakart, tai kol atėjo šiltesni orai ir išaugom, apsimovėm tik tris kartelius... doh.gif
user posted image

Čia jau sekantis mezginėlis iškeliavęs dovanų draugės naujagimiui, tapukus mezgiau pirmakart. Kiskučio aplikacija padariau iš veltinio, tapukų padukai irgi iš veltinio.
user posted image

O čia pusseserė atidavė nuostabaus švelnumo plonytį angoros vilnos šaliką, bet man pačiai nepatiko tokios spalvos, tai sumaniau perdaryti į suknelę mažylei savo. Tik buvo darbelio, nes siūlai tikrai nestori...
user posted image

Dabar vasarai praėjus vėl pradeda traukti prie vilnos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kapitana: 31 rugpjūčio 2012 - 09:51
Kapitana,

Puikūs darbeliai, ir toliau taip 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
beveik kasdien jus aplankau ir grožiuosi jūsų darbeliais 4u.gif 4u.gif šaunuolės visos, kurios turi kantrybės dideliems ir mažiems mezginiukams 4u.gif 4u.gif

Mano rudeniniai komplektukai man:

user posted image

ir mano princesei:

user posted image

4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo efauto: 31 rugpjūčio 2012 - 12:13
Suknutė-tunika

user posted image

Atsakyti
Lace, nuostabu wub.gif wub.gif wub.gif
o stai ir mes.....
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
JPE, nu sąžinės turėk doh.gif Po tokio akibrokštinio grožio visoms tik slėptis po lapais doh.gif Kas dabar mano pilkiukę pagirs doh.gif unsure.gif

Juokauju aš žinoma, suknutės tavo tikrai išskirtinio dailumo, o dar kai nuotraukos profiškai padarytos - tiesiog aukštoji mada wub.gif Super super super thumbup.gif
Atsakyti
Lace,

pilkoji suknelė-tunika thumbup.gif ...tokia jauki

ar modelis "iš galvos", ar aprašymas yra koks?

(ir pėdkelnės wub.gif )
Atsakyti