Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr. 23

La Perlai trys medaliai uz kantrybe thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

rasa32, liemene labai jau atimtina wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
As gal ne vietoj rasau, bet skubiai ieskau mezgejos vilniuje, centre numegsti vaikiskus rubelius.
Parasykit man i dollzz@hotmail.co.uk
Aciu
Atsakyti
La Perla, griuk negyvas su tokiu groziu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
aciu, merginos, be galo smagu skaityti jusu puikius ivertinimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(grali @ 2012 08 27, 09:02)
Pirmoji mano gyvenime nerta suknute  rolleyes.gif


wub.gif Nors su vašeliu draugauju,bet vis dar bijau net pradėt nert sukneles,man tai prilygsta žygdarbiui rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 08 28, 09:13)
aciu merginos  wub.gif
rasa32 man laaaabai patinka tokios rankoves  wub.gif

beveik pabaigiau savo "sedevra" !!!!! beliko sutvarkyti aplink rankovytes, isdziovinti, islyginti ir pasirodyti smile.gif
user posted image


Oi kaip laukiam pasirodymo biggrin.gif nu gražumas trūksta žodžių, kaip pavydžiu..... blush2.gif
Kiek laiko mezgėte?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulyte DD: 28 rugpjūčio 2012 - 15:27
La Perla nu cia tai darbas thumbup.gif Ir man idomu, kiek laiko ateme toks darbas? Bet rezultatas turbut atperka visas pastangas... kai darai sau biggrin.gif
Atsakyti
La Perla, jau dabar ramiai negyvensiu kol nepamatysiu ant modelio wub.gif wub.gif , o kadangi kantrybe man labai reikalinga ax.gif tai PRASAU rodytis greiciau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(tarskaliukas @ 2012 08 28, 15:13)
wub.gif Nors su vašeliu draugauju,bet vis dar bijau net pradėt nert sukneles,man tai prilygsta žygdarbiui rolleyes.gif

Aciu wub.gif Jei su vaseliu draugaujat, patariu rizikuoti imtis zygdarbiu biggrin.gif mirksiukas.gif


La Perla,nuostabu bigsmile.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 08 28, 08:13)
beveik pabaigiau savo "sedevra" !!!!! beliko sutvarkyti aplink rankovytes, isdziovinti, islyginti ir pasirodyti smile.gif

La Perla, darbai neįtikėtinai dideli, tempai nerealūs ir grožis koks wub.gif 4u.gif
Atsakyti
aciu, merginos smile.gif mezgiau nuo rugpjucio 14 iki vakar vakaro smile.gif
man siek tiek truksta ilgio - apie 3-4 cm, o siulo tokio pat nera, bet jau beveik sugalvojau kaip padarysiu, tad truputeli kantrybes ir viska pasirodysiu smile.gif

dar karteli aciu visoms wub.gif
Atsakyti