Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr. 23

QUOTE(sandrasa @ 2012 07 18, 15:14)
Po visų grožybių rodau paprastą suknelę sau iš medvilnės smile.gif  Modelis esu nekoks, tai jau atsiprašau  blush2.gif



superine suknia thumbup.gif tik as nuimciau ta gelyte ir geriau koki odini dirzeli pritaikyciau, nes labai naiviai ir kiek vaikiskai atrodo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2012 07 18, 15:14)
Po visų grožybių rodau paprastą suknelę sau iš medvilnės smile.gif

Nieko sau paprasta. biggrin.gif
Tiesiog tobula ir jum labai tinka wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2012 07 18, 15:14)
Po visų grožybių rodau paprastą suknelę sau iš medvilnės smile.gif  Modelis esu nekoks, tai jau atsiprašau  blush2.gif


be komentarų. nuostabu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2012 07 18, 15:14)
Po visų grožybių rodau paprastą suknelę sau iš medvilnės smile.gif  Modelis esu nekoks, tai jau atsiprašau  blush2.gif


Nu nieko sau blink.gif Nerealiai gražu. Tobulai atlikta. Nesutinku su Vanda_žydi dėl dirželio, mano akimis, odinis dirželis ant megzto/nerto rūbo yra baisiakas. Dabar net ir norėdama neturėčiau prie ko prikibt. PUIKIAI wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos VISOMS, labai labai. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Orage, man irgi odinis dirželis nesižiūrėtų, bet dėl skonio nesiginčiju smile.gif O šiaip... Kartais ir gerokai perkopus per 30 norisi ir naivumo, ir vaikiškumo bigsmile.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrasa: 19 liepos 2012 - 09:38
Sandrasa, nuostabi suknelė. Man irgi dabartinis dirželis labai gražiai žiūrisi ir tikrai į nieką kitą nekeisčiau mirksiukas.gif

kadangi seniai besirodžiau, tai truputi pasigirt noriu
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2012 07 19, 10:36)
Ačiū, merginos VISOMS, labai labai.  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Orage, man irgi odinis dirželis nesižiūrėtų, bet dėl skonio nesiginčiju  smile.gif O šiaip... Kartais ir gerokai perkopus per 30 norisi ir naivumo, ir vaikiškumo bigsmile.gif  blush2.gif


Kaip gerokai perlipusi per 30, tai galiu tik bokalais pasidaužyt drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrasa @ 2012 07 18, 15:14)

nu jau labai gražu ir jums tinka wub.gif
Atsakyti
Prisijungiu prie besigrozinciu Sandrasos suknute bigsmile.gif ,mano akimis tobula,nieko nekeisciau thumbup.gif
Atsakyti
Sandrasos suknelė labai, labai.Nieko netrūksta ir nieko ne per daug, idealu
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2012 07 15, 01:42)

Nu nereali suknelė, net žandikaulis atvėpo bigsmile.gif
Atsakyti
Visu grazios suknutes,bet jau sita pasakiska,dar tokio grazaus rastelio neteko matyt
Atsakyti