Įkraunama...
Įkraunama...

Pagyrų puodas Nr. 23

La Perla, nuostabi suknytė wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
paskutiniai darbeliai:

user posted image

ruošiamės rudeniui:

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 07 09, 10:45)
pasigirsiu ir cia savo "drugeliu plazdejimu" gaila drugeliai nelabai nuotraukoje matosi...
user posted image

labai daili suknutė thumbup.gif
Atsakyti
aciu aciu aciu merginos. Smagu kai yra su kuo pasidziaugti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2012 07 04, 21:53)
Yra osinkoje,tik suaugusiuju temoj on-line neria.Ten pat yra schema,kaip ''prikabinti'' kita volana,kad taip stipriai neplatetu.

praeive ,grazu ir be pasukneles,bet grazu ir su ja mirksiukas.gif Mano jau rodyta tokia pati suknele smile.gif

user posted image user posted image

Labai grazi salia stovincios mamos suknele, gal galima schemute aisku jeigu turite
Atsakyti
La Perla, Villyte zavios mazos sukneles wub.gif

Siandien ateinu pasigirti paprastuciu pleduku
user posted image
Atsakyti
IngridaGal - nenervuok lotuliukas.gif toks jausmas kad tu turi minimum 8 rankas lotuliukas.gif labai grazu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2012 07 12, 09:09)
IngridaGal - nenervuok  lotuliukas.gif  toks jausmas kad tu turi minimum 8 rankas lotuliukas.gif  labai grazu smile.gif

Vaiką į darželį nuvežu, vyrą į darbą išlydžiu ir pasikvietus būrį kiniečių darbuojuos lotuliukas.gif O jei rimtai, tai aš vienu metu min 5 darbus darau, tad būna pas mane tyla tyla, o tada pasipila jų gausybė beveik vienu metu mirksiukas.gif
Atsakyti
IngridaGal, mielas pledukas wub.gif
La Perla, nuostabiai graži suknutė wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Radvileee: 13 liepos 2012 - 13:28
Moteriškas megztukas - paltukas

user posted image

user posted image

Atsakyti
Visi darbeliai jusu nuostabus, ypac grazios kepurytes, sukneles ir tas tigriuko komplektukas zavingas, zodziu viskas labai grazu thumbup.gif
As irgi noreciau pasigirti... ax.gif Tik dar nesuradau, kaip cia nuotraukas ikelt, bet jei kam idomu, tai cia galite rasti mano darbelius - http://sandraschroch...om/gallery.html rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti