Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 37

Labasvakarėlis,
Parsivežiau vakar mamą po antro chemijos kurso. Sulašino ketvirtadienį, šiandien po ppietų labai silpna. Kaip jai būtų galima pagelbėti, kad ji lengviau perneštų silpnumą, Geria cerukalį. Ką jūs naudojat po chemijos papildomai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergelė: 25 rugpjūčio 2012 - 21:52
QUOTE(Mergelė @ 2012 08 25, 22:51)
Geria cerukalį.


Gydytojai paskyrė būtent cerukalį? O ne geriau zofranas būtų? Kažkaip tas cerukalis, dar labiau kenkia negu padeda nuo pykinimo. Vaistininkas aiškino. Bet jei paskyrė, tai nieko nepadarysi.
Atsakyti
QUOTE(suntea @ 2012 08 26, 08:19)
Gydytojai paskyrė būtent cerukalį? O ne geriau zofranas būtų? Kažkaip tas cerukalis, dar labiau kenkia negu padeda nuo pykinimo. Vaistininkas aiškino. Bet jei paskyrė, tai nieko nepadarysi.


Būtent,cerukalis nėra toks veiksmingas chemijos pašaliniam mažinti,o jau ir atgyvena,nes yra naujesnės kartos vaistų.. Dar yra ir kitrilis,analogiškas zofranui,tik stipresnis,ir ne taip kietina vidurius..
Atsakyti
QUOTE(Zvake @ 2012 08 25, 19:59)
54 metai... Mums skyrė tik 4 chemijas.. Dabar susirūpinau kodėl tiek mažai..
Kaip pernešate šias chemijas? Kada laukti plaukų nuslinkimo.. kažkaip šitas fatas labiausiai baugina, nes nuo to momento labiausiai supranti, kad turi kovot su tokia baisia liga.. sad.gif Iš pasakojimų supratau kad mum ir yra skiriamos tos raudonos kas 3 savaites.. O kokiame mieste jūs gydotės?
Sveikatos ir išvermės atlaikant gydymus 4u.gif

Labas. 4 skyre matyt todel, kad nustatyta ne invazine karcinoma, kas irgi yra labai gerai.
Atsakyti
QUOTE(Zvake @ 2012 08 25, 21:25)
Ačiū už atsakymus  4u.gif
Mes gydomės Šiauliuose (mano mamai čia šita liga nustatyta, bet jaučiuosi kaip kad ir man). Dabar kaupiu sąrašą klausimų kuriuos reikės pasiklausti, nes labai čia viskas nauja ir neaišku mum sad.gif

viskas bus gerai jusu mamytei,taip nepergyvenkit pazistu moteru su 2b st isgliaudentais limfmazgiais ir gyvena jau 10 metu thumbup.gif .jusu mamytes ir amzius palankus gijimui,kaip sakoma veziukas leciau ropineja.taip kad stiprybes jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mergelė @ 2012 08 25, 21:51)
Labasvakarėlis,
Parsivežiau vakar mamą po antro chemijos kurso. Sulašino ketvirtadienį, šiandien po ppietų labai silpna. Kaip jai būtų galima pagelbėti, kad ji lengviau perneštų silpnumą, Geria cerukalį. Ką jūs naudojat po chemijos papildomai?

Del papildomų vaistų chemijos metu tarkites TIK su gydančiu gydytoju. Mes čia jums galim visko papasakot, bet jei gydytojas neleidžia, nerizikuokit. Žinoma, jei nekalbus, galit klausinet, ar tą galima vartot, ar tą. Aš naudojau cerukalį, tik ne nuo silpnumo, o nuo pykinimo. Man padejo, ir tikiuos nepakenkė, nes naudojau ne ilgiau dviejų dienų po kiekvienos chemijos. Del vidurių užkietėjimo man problemų nebuvo, nes po chemijos dažnesnis atvirkštinis procesas.
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 08 25, 20:02)
V1 - nerandu tokio šifravimo....
HER 2 - neigiamas, būtų gerai, tik nežinau PR/ER raiškos...
M2 - jūs nesuklydot?
C50.9 - kokiu pagrindu auglio vieta nenustatyta?


L/V yra limfagyslių ir kraujagyslių įtraukimas. Her 2 daromas nebūtinai prieš operaciją. Aš savo sužinojau tik po opercijos. Jį teko kartoti FISH metodu ir dėl to mano chemijos pradžia labai nusikėlė. Neseniai perskaičiau, kad esant neaiškumams dėl TNM visada rašyti mažesnę stadiją, tačiau, kadangi mes to nežinome reikia manyti, kad viskas buvo aišku.
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 08 25, 21:02)
V1 - nerandu tokio šifravimo....
HER 2 - neigiamas, būtų gerai, tik nežinau PR/ER raiškos...
M2 - jūs nesuklydot?
C50.9 - kokiu pagrindu auglio vieta nenustatyta?

Tikrai M2 Tai reiškia kad metastazės toli? ER - alpha D(1) ir lygtai PR(1) E(+++) Man pažastyje vieną limfmazgį rado. O iš krūties chirurginę biopsiją ėmė, nes prieš tai du kartus su adata neigiami buvo atsakymai, Bet gydytojas užsispyręs tvirtino kad yra ir reikia patvirtinti. Taip visą vasarą ir prabuvau tarp dangaus ir žemės. O dabar verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Druida: 26 rugpjūčio 2012 - 10:24
QUOTE(Druida @ 2012 08 26, 10:18)
Tikrai M2 Tai reiškia kad metastazės toli? ER - alpha D(1) ir lygtai PR(1) E(+++) Man pažastyje vieną limfmazgį rado. O iš krūties chirurginę biopsiją ėmė, nes prieš tai du kartus su adata neigiami buvo atsakymai, Bet gydytojas užsispyręs tvirtino kad yra ir reikia patvirtinti. Taip visą vasarą ir prabuvau tarp dangaus ir žemės. O dabar  verysad.gif



ar dare Druidai KT??? siaip pagal duomenis tavo ir mano susirgimas - per viduri. Blogai, kad Her++, bet gerai, kad ER ir PR raiska yra. tokia v veisle, turetu pasiduoti gydymui. taip mano cemoterapeute sake, ta pati patvirtino ir kita, ja pavaduojanti. taip kad..... nera tas velnias toks baisus, kai i ji is arti ziurim blink.gif
Atsakyti
Kad ne.. Invazyvi karcioma buvo parašyta...

QUOTE(Iruce30 @ 2012 08 26, 08:38)
Labas. 4 skyre matyt todel, kad nustatyta ne invazine karcinoma, kas irgi yra labai gerai.

Atsakyti
QUOTE(damke11 @ 2012 08 26, 12:15)
ar dare Druidai  KT??? siaip pagal duomenis tavo ir mano susirgimas  - per viduri.  Blogai, kad Her++, bet gerai, kad ER ir PR raiska yra. tokia v veisle, turetu pasiduoti gydymui. taip mano cemoterapeute sake, ta pati patvirtino ir kita, ja pavaduojanti. taip kad..... nera tas velnias toks baisus, kai i ji is arti ziurim  blink.gif

Man branduolinį kaulų skenavimą - scintigrafiją darė. Bet nieko nerado. Taip pat ir visi kiti; plaučių nuotrauka ir ultragarsai švarūs. Tik limfmazgis yra, o ir pats augliukas 3,5cm. Tručysim tą velnią box.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Druida: 26 rugpjūčio 2012 - 16:04
QUOTE(Druida @ 2012 08 26, 16:03)
Man branduolinį kaulų skenavimą - scintigrafiją darė. Bet nieko nerado. Taip pat ir visi kiti; plaučių nuotrauka ir ultragarsai švarūs. Tik limfmazgis yra, o ir pats augliukas 3,5cm. Tručysim tą velnią  box.gif

labas kiek gavai chemijos iki operacijos?
Atsakyti