Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 37

willow, dar nebandžiau, nes chemikės žodžiai mane kaip ir apramino. Iš tiesų gali būti, kad tas guzelis yra visą gyvenimą, tik nekreipdavau dėmesio, dabar į viską kreipiu. Bet neatmetu konsultacijos pas onkodermatologą.

Man atrodo, kad jau senokai skauda sąnarius, reikia eiti tikrintis, kažkokie patinę, jautrūs, prieš lietų skauda, net kojų kaulus pamaudžia. Tikiuosi, kad tai tikrai sąnarių problemos. Gal kas jų turit?

Maliausi po snglišką internetą kavos klausimu. Info prieštaringa, gal vėliau pasidalinsiu.

O mane mano dabartinė jauna chemikė siunčia KT - krūtinės ląstos ir vidaus organų, kai paklausiau, ar neužtektų echo, atsakė, kad bus tiksliau. Žinoma, mano situacijoje nėra iš ko daug rinktis ar būti nepatenkintai, nors man atrodo, kad ji, kaip jauna, nori apsidrausti. Žodžiu, nuspinduliuos negyvai. Laukia ir galvos MR, stresai vieni, tik tiek, kad vienas tyrimas rugsėjo viduryje, kitas - spalį.

Willow, cistos yra baika, bet ar tikrai reikia operuotis? Mano giminės gydytojai vis dyvais netveria, kad aš vis puolu po peiliu, anot, jų, reikia pasvarstyti, ar tikrai būtina. O gydytojai, kaip jau rašė, vis taiko agresyvius gydymo metodus.

Tiesa, prieš spindulius KT mažai spindulinga, nes reikia tik lokalizuoti vietas, bent jau taip man susirodė.
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 08 23, 13:37)
Dina, taip ejau del invalidumo, nes kai mano daktarę pavaduojančiai daktarei pasakiau, kad baigiasi mano 90 dienų pratęsimas, ir man reikia dar, tai suplasnjo rankom ir pasake, kad niekas neduos man pratęsimo, nes aš jau viską išnaudojau. Bet, kadangi VUOI socialinė darbuotoja mane buvo pakonsultavusi, jog pratęsimas galimas ir įstatymams neprieštarauja, tai aš truputuką buvau įkyri ir užsispyriau  blush2.gif  ax.gif , jog pasiruoštų abiems atvejams. Ir pažymą apie planuojamus gydymus iš VUOI atnešiau. Nelabai turėjau vilčių, kadangi daktarė buvo kategoriška, bet vedėja buvo linkusi tęsti, sodros atstovė neprieštaravo ir....pratęsė.
Šiandien sužinojau MR rezultatus. Gydytojų konsiliumo nuomone - pas mane cistos  cool.gif . Aišku, jas reiks šalint, bet nėra skubos ir dabar atsirado viltis, gal išsisuksiu su laparoskopija (reikia sulaukt ginekologės - onkologės - chirurgės iš atostogų, ar taip galima).
Padariau vieną bjaurų darbą - apskundžiau MR laborantę jos vedejai dėl darbo su venomis. gal būčiau ir neskundus, bet pati pasimaišė po ranka..... ai, gal nors kitoms taip pagelbėsiu.
Švitinimas prasidės nuo rugsėjo 5, o rugpjucio 29 dar kažkokia KT del spinduliavimo. Bijau aš tų švitinimų....
Va , kiek daug pas mane naujienų.
doh.gif  dabar sėdžiu ir galvoju, kad pamiršau šiandien užsiregistruoti pas onkodermatologą. Nida44, nebandei registruotis, ilga eilė?

labukas.saunu kad geros naujienos,bet jei tau siulys salint cistas tai geriau ir salink,kad nesupyktybetu g.gif o manes tai laukia laparoskopija po viso gydymo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 08 23, 14:42)
Man atrodo, kad jau senokai skauda sąnarius, reikia eiti tikrintis, kažkokie patinę, jautrūs, prieš lietų skauda, net kojų kaulus pamaudžia. Tikiuosi, kad tai tikrai sąnarių problemos. Gal kas jų turit? 

O mane mano dabartinė jauna chemikė siunčia KT - krūtinės ląstos ir vidaus organų, kai paklausiau, ar neužtektų echo, atsakė, kad bus tiksliau. Žinoma, mano situacijoje nėra iš ko daug rinktis ar būti nepatenkintai, nors man atrodo, kad ji, kaip jauna, nori apsidrausti. Žodžiu, nuspinduliuos negyvai. Laukia ir galvos MR, stresai vieni, tik tiek, kad vienas tyrimas rugsėjo viduryje, kitas - spalį.

Willow, cistos yra baika, bet ar tikrai reikia operuotis? Mano giminės gydytojai vis dyvais netveria, kad aš vis puolu po peiliu, anot, jų, reikia pasvarstyti, ar tikrai būtina. O gydytojai, kaip jau rašė, vis taiko agresyvius gydymo metodus.



Nida44, prieš kokia dvidešimt metų, pavasarį anksti pavaikščiojusi basa , įgijau ūmų artritą... Kiekvieną rudenį ir pavasarį vargelis - suka sąnarius, sulenkti keliai išbūna labai neilgai, o jau kai reikia persibazuoti į batus iš batelių į aulinius ar atvirkščiai, tai karceris. Metams bėgant, pamačiau, kad ligą gerkai tramdo šiluma - todėl dabar šaltu metu kojinės šiltos, batai šilti. skausmai sumažejo gal net daugiau nei per pusę. Anksčiau kasmet per krizę gerdavau diclac'ą, bet vienais metais pajutau, kad skrandžiui nelabai, taddabar perėjau tik prie tepalo, mažiau efektyvu, bet padeda.
Dėl tų cistų - bandysiu dar patekt pas Rudaitį į Santariškes prieš priimant galutinį sprendimą, nepakenks antra konsultacija. matai, jei jos jau taip buvo sugebėję žiemą markerį užkelt (viršijo virš 10 kartų), tai gal ir nereikia rizikuot ir jų laikyti. Bet dabar situacija kita, tyrimų rezxultatai pakitę į gerąją pusę, bet pilno šalinimo jau nenorėčiau.
O tu pakeitei chemterapeutę? Kas tokia , jei ne paslaptis? jei čia nenori gali į až.

Merginos , ar jums buvo problemų po chemijos su nagais? Man nei iš šio, nei iš to, ant vieno kojos nago atsirado mėlynė ir dabar nuauginėja.... Rankų nagai tokie minkštoki, matosi augimo linijos ryškios, kai paspaudžiu, nei tai jautrumas kažkoks, nei tai skauda.... Gal jau čia man baimės akys didelės ir vaidenasi visokios problemos doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 23 rugpjūčio 2012 - 15:15


Merginos , ar jums buvo problemų po chemijos su nagais? Man nei iš šio, nei iš to, ant vieno kojos nago atsirado mėlynė ir dabar nuauginėja.... Rankų nagai tokie minkštoki, matosi augimo linijos ryškios, kai paspaudžiu, nei tai jautrumas kažkoks, nei tai skauda.... Gal jau čia man baimės akys didelės ir vaidenasi visokios problemos doh.gif
[/quote]

Ant sutikimo lapo kurį pasirašėme dėl chemijos buvo pasakyta apie nagų problemas.


Papildyta:
Gal kas žinote, kur Klaipėdoje padoresnį peruką rasti. Akropolyje už nemažas kainas tik labai prasta kokybė. O gal kas pasveiko ir jau gali atsisveikinti su savuoju? smile.gif Blogiausia, kad aš natūraliai garbanota ir lygūs plaukai man nelabai tinka, o ir žmonės tokį radikalų pasikeitimą labai pastebi. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 08 23, 16:57)
Merginos , ar jums buvo problemų po chemijos su nagais? Man nei iš šio, nei iš to, ant vieno kojos nago atsirado mėlynė ir dabar nuauginėja.... Rankų nagai tokie minkštoki, matosi augimo linijos ryškios, kai paspaudžiu, nei tai jautrumas kažkoks, nei tai skauda.... Gal jau čia man baimės akys didelės ir vaidenasi visokios problemos  doh.gif

Tai šalutinis chemijos poveikis. Mamytei visi rankų nagai pamėlynavę ir netvirti buvo. Lakuodavo, kad nesimatytų. O nuo kojų keli nagiukai nukrito visai, bet greit ataugo. Ir jautrūs buvo. Jausdavosi nemaloniai. Bet taip būna labai retai. Kiek sutikdavom moterų, daugiau tai patamsėdavo ir jautrumas buvo. Tikriausiai nuo organizmo priklauso. Mamytė daug šalutinių ligelių turėjo , amžius ir t.t. Baigus chemijas viskas susitvarkė. Bet taip buvo tik nuo vienos chemijos vaistų. Nuo kitų dviejų nebuvo nieko panašaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasų lanka: 23 rugpjūčio 2012 - 17:28
QUOTE(rasų lanka @ 2012 08 23, 17:26)
Bet taip buvo tik nuo vienos chemijos vaistų. Nuo kitų dviejų nebuvo nieko panašaus.

Aš irgi po raudonos nieko nepastebėjau, tik dabar po Taxotere... Bet jau baigiau, gal duos Dievas, susitvarkys.
Atsakyti
[quote=Druida,2012 08 23, 16:15]
Merginos , ar jums buvo problemų po chemijos su nagais? Man nei iš šio, nei iš to, ant vieno kojos nago atsirado mėlynė ir dabar nuauginėja.... Rankų nagai tokie minkštoki, matosi augimo linijos ryškios, kai paspaudžiu, nei tai jautrumas kažkoks, nei tai skauda.... Gal jau čia man baimės akys didelės ir vaidenasi visokios problemos doh.gif
[/quote]

Ant sutikimo lapo kurį pasirašėme dėl chemijos buvo pasakyta apie nagų problemas.
Papildyta:
Gal kas žinote, kur Klaipėdoje padoresnį peruką rasti. Akropolyje už nemažas kainas tik labai prasta kokybė. O gal kas pasveiko ir jau gali atsisveikinti su savuoju? smile.gif Blogiausia, kad aš natūraliai garbanota ir lygūs plaukai man nelabai tinka, o ir žmonės tokį radikalų pasikeitimą labai pastebi. verysad.gif
[/quote]


labas. neseniai pati su tokia pat problema blaskiausi po parduotuves. viskas puikiausiai issisprende, kai Klaipedos turguj sestadieni pastebejau man reikalinga iskaba. butinai apsilankyk, ten puiki kirpeja Tau parinks kas labiausiai tinka. dar galiu parasyti jos telef nr. 860898126, 860505753 ....nes dave vizitine, jei kartais kokiu klausimu iskiltu. priderino puikiai, retai kas itaria, kad cia ne mano plaukuciai.
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 08 23, 19:37)
Aš irgi po raudonos nieko nepastebėjau, tik dabar po Taxotere... Bet jau baigiau, gal duos Dievas, susitvarkys.

Tai jei jau baigei, tai tikrai susitvarkys drinks_cheers.gif , nes mamytei po pirmų chemijų nuo šio vaistuko taip jau tapo.
Atsakyti
QUOTE(Liudvika53 @ 2012 08 22, 15:36)



vakar uz ausu uzkliuvo , ziniu metu, viceministres komentaras apie PET veikima. T.y - tiriamajam i vena bus suleidziamas gliukozes tirpalas su radiaktyviom daleles, tokiu budu onkologines lasteles, susurbusios gliukoze, pasisavins sau ir minetas daleles, kurios PET tyrimo metu bus matomos. Gal apsirikau g.gif bet perziuredama sprendima del sio tyrimo apmokejimo, kruties vezio sifro nepastebejau t.y C50... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(damke11 @ 2012 08 23, 17:59)
vakar uz ausu uzkliuvo , ziniu metu, viceministres komentaras apie PET veikima. T.y - tiriamajam i vena bus suleidziamas gliukozes tirpalas su radiaktyviom daleles, tokiu budu onkologines lasteles, susurbusios gliukoze, pasisavins sau ir minetas daleles, kurios PET tyrimo metu bus matomos. Gal apsirikau  g.gif bet perziuredama  sprendima del sio tyrimo apmokejimo, kruties vezio sifro nepastebejau t.y C50...  blink.gif

Mjo.... kažin kur radiacijos dozė didesnė: mamografijos metu ar PET tyrimo.... Va dabar vietoj MR man jis būtų pravertęs, tiriant mano cistas.
Atsakyti
[quote=Druida,2012 08 23, 18:15]
Merginos , ar jums buvo problemų po chemijos su nagais? Man nei iš šio, nei iš to, ant vieno kojos nago atsirado mėlynė ir dabar nuauginėja.... Rankų nagai tokie minkštoki, matosi augimo linijos ryškios, kai paspaudžiu, nei tai jautrumas kažkoks, nei tai skauda.... Gal jau čia man baimės akys didelės ir vaidenasi visokios problemos doh.gif
[/quote]

[/quote]
Man nuo koju visi nagai buvo nukrite,o ant ranku kazkiek buo like,ar du ar trys,jau nepamenu,labai buvo nemalonu,pradzioje net issigandau,bet nieko,pripratau,greit ataugo.
Atsakyti
QUOTE(willow @ 2012 08 23, 19:02)
Mjo.... kažin kur radiacijos dozė didesnė: mamografijos metu ar PET tyrimo.... Va dabar vietoj MR man jis būtų pravertęs, tiriant mano cistas.



Vien lyginant pagal plota..manau, kad PET apsvita didesne g.gif
Atsakyti