Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos - 37

QUOTE(willow @ 2012 08 22, 09:58)
Tu,Dina, tikra šaunuolė. Laikykis, ir, pamatysi, kaip chemoterapija bus baigta. O tau skirs spinduliavimą, dar nežinai?

labas.taip po chemijos gausiu 25 spindulius.biski nerimauju del spinduliu.su viena moterim kalbejau tai po spinduliu demes kazkokios ant plauciu atsirado,dabar stebes ar jos nyks.na ,bet reik tyketis pacio geriausio mirksiukas.gif skaiciau kad tau pratese biuleteni...as galvojau kad tu jau del invalidumo ejai..?
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2012 08 22, 14:06)
labas.taip po chemijos gausiu 25 spindulius.biski nerimauju del spinduliu.su viena moterim kalbejau tai po spinduliu demes kazkokios ant plauciu atsirado,dabar stebes ar jos nyks.na ,bet reik tyketis pacio geriausio mirksiukas.gif skaiciau kad tau pratese biuleteni...as galvojau kad tu jau del invalidumo ejai..?

apie tas demes ir man radiotarapeute sake, kad gali likti jos. bet kaip ji issireiske-tai kliniskai nereiksminga. nebent cia kazkokios kitokios
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2012 08 22, 14:06)
labas.taip po chemijos gausiu 25 spindulius.biski nerimauju del spinduliu.su viena moterim kalbejau tai po spinduliu demes kazkokios ant plauciu atsirado,dabar stebes ar jos nyks.na ,bet reik tyketis pacio geriausio mirksiukas.gif skaiciau kad tau pratese biuleteni...as galvojau kad tu jau del invalidumo ejai..?

turiu klausima merginoms kurios praejo hormonu terapija...kaip perneset?ar buvo salutiniu poveikiu?pasisakykit ir tos kurios galbut dabar vartojat hormonus
Atsakyti
Pagaliau Kaune PET
Atsakyti
QUOTE(Liudvika53 @ 2012 08 22, 15:36)

idomu kokios eiles bus kad gautum ta tyrima ir ar istikruju visi tures galimybe juo pasinaudoti?jauciu kad greiciau gautum reiks susimoketi g.gif
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2012 08 22, 16:01)
idomu kokios eiles bus kad gautum ta tyrima ir ar istikruju visi tures galimybe juo pasinaudoti?jauciu kad greiciau gautum reiks susimoketi g.gif


Žinoma kad bus eilės,nes netikiu kad kaip rašo tik 2 000reikia tokių tyrimų..
O pinigai juk daro "stebuklus" ir viską pagreitinti gali..
Atsakyti
http://www.youtube.c...feature=related
QUOTE(dina1 @ 2012 08 22, 16:01)
idomu kokios eiles bus kad gautum ta tyrima ir ar istikruju visi tures galimybe juo pasinaudoti?jauciu kad greiciau gautum reiks susimoketi g.gif


Papildyta:
QUOTE(dina1 @ 2012 08 22, 16:49)

man labai grazi ta daina,ten dainuoja nenuleisk akiu,o as dainuoju nenuleiskim ranku 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2012 08 22, 15:45)
turiu klausima merginoms kurios praejo hormonu terapija...kaip perneset?ar buvo salutiniu poveikiu?pasisakykit ir tos kurios galbut dabar vartojat hormonus

Jau pusmetį vartoju hormonus, pirmą mėnesį lyg ir užeidavo krščio bangos, bet gal taip tik atrodė, nes buvau daug prisiskaičius apiie pašalinį šių vaistų poveikį. O dabar kaip ir nieko nejaučiu, silpnumas ir nuovargis manau vis dar nuo ankstesnio gydymo. Taip, kad palyginus su viskuo ką praeinam hormonų terapija nebaisi tongue.gif ypač tokioms optimistėmskaip jūs.
Atsakyti
Šiandien buvau pas chemikę, parodžiau savo guzelį šlaunyje. Jos nuomone, nieko blogo, sako, gal seniai jį turite, tik nepastebėjote, jai guzelis panašus į lipomą. Bet, sako, jei neramu, nueikit pas onkodermatologą.
Atsakyti
QUOTE(dina1 @ 2012 08 22, 17:01)
idomu kokios eiles bus kad gautum ta tyrima ir ar istikruju visi tures galimybe juo pasinaudoti?jauciu kad greiciau gautum reiks susimoketi g.gif


yra patvirtintas sąrašas ligų prie kurių yra tikslinga taikyti PET, beja jis nėra jau toks nekaltas, kiek supratau gaunama milžiniška radiacijos dozė.

http://medpraktika.l...loads/Aktas.pdf
Atsakyti
QUOTE(nida44 @ 2012 08 22, 17:21)
Šiandien buvau pas chemikę, parodžiau savo guzelį šlaunyje. Jos nuomone, nieko blogo, sako, gal seniai jį turite, tik nepastebėjote, jai guzelis panašus į lipomą. Bet, sako, jei neramu, nueikit pas onkodermatologą.

aisku kad reik nueiti,atsarga gedos nedaro mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(KRV @ 2012 08 22, 17:18)
Jau pusmetį vartoju hormonus, pirmą mėnesį lyg ir užeidavo krščio bangos, bet gal taip tik atrodė, nes buvau daug prisiskaičius apiie pašalinį šių vaistų poveikį. O dabar kaip ir nieko nejaučiu, silpnumas ir nuovargis manau vis dar nuo ankstesnio gydymo. Taip, kad palyginus su viskuo ką praeinam hormonų terapija nebaisi tongue.gif  ypač tokioms optimistėmskaip jūs.

aciu uz optimizma 4u.gif
Atsakyti
Dina, taip ejau del invalidumo, nes kai mano daktarę pavaduojančiai daktarei pasakiau, kad baigiasi mano 90 dienų pratęsimas, ir man reikia dar, tai suplasnjo rankom ir pasake, kad niekas neduos man pratęsimo, nes aš jau viską išnaudojau. Bet, kadangi VUOI socialinė darbuotoja mane buvo pakonsultavusi, jog pratęsimas galimas ir įstatymams neprieštarauja, tai aš truputuką buvau įkyri ir užsispyriau blush2.gif ax.gif , jog pasiruoštų abiems atvejams. Ir pažymą apie planuojamus gydymus iš VUOI atnešiau. Nelabai turėjau vilčių, kadangi daktarė buvo kategoriška, bet vedėja buvo linkusi tęsti, sodros atstovė neprieštaravo ir....pratęsė.
Šiandien sužinojau MR rezultatus. Gydytojų konsiliumo nuomone - pas mane cistos cool.gif . Aišku, jas reiks šalint, bet nėra skubos ir dabar atsirado viltis, gal išsisuksiu su laparoskopija (reikia sulaukt ginekologės - onkologės - chirurgės iš atostogų, ar taip galima).
Padariau vieną bjaurų darbą - apskundžiau MR laborantę jos vedejai dėl darbo su venomis. gal būčiau ir neskundus, bet pati pasimaišė po ranka..... ai, gal nors kitoms taip pagelbėsiu.
Švitinimas prasidės nuo rugsėjo 5, o rugpjucio 29 dar kažkokia KT del spinduliavimo. Bijau aš tų švitinimų....
Va , kiek daug pas mane naujienų.
doh.gif dabar sėdžiu ir galvoju, kad pamiršau šiandien užsiregistruoti pas onkodermatologą. Nida44, nebandei registruotis, ilga eilė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo willow: 23 rugpjūčio 2012 - 13:39