Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2012-2013m

QUOTE(rririle @ 2012 06 29, 14:35)
Kai krikštijom pirmą dukrytę tai dovanojom krikšto tėčiui kaklaraištį su dukrytės nuotrauka ir užrašu Krikštatėvis, o krikšto mamai rankinę irgi su nuotrauka ir užrašu.Ir dar įrėmintus įsakimus krikštatėviams(įsakimai ir dabar pas krikštatėvių pakabinti ant sienos smile.gif )
O dabar dovanosim užverčiamus rėmelius, kur išrašyti įsakymai krikštatėviams ir bus galima įdėti krikštynų nuotrauką.Krikštatėvis kolekcionuoja stikliukus, o krikštamotė- varpelius.Tai ir dovanosim, krikštamotei varpelį, o krikštatėviu stikliuką su jo ir krykštukės nuotrauka ir užrašu "krikštatėviui".

as apie toki remeli irgi galvoju ax.gif dar galvoju apie ranksluoscius isissuvinetus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sandrixe: 29 birželio 2012 - 13:40
Labai slidus reikalas dovanoti vaiko nuotraukas kitiems..Kad nebutu toks priverstinis pirsimas.. Ne visi nori ne savo vaiko foto laikyti savo namuose.. Tiksliau tai turbut labai daug kas nenori g.gif
Musu vaiko kuminai nepasikabino remelio su "10 isakymu",nerado vietos per 3 namo aukstus.. Na bet suprantu juos.. Tai nereiskia,kad nemyli vaiko..
Bet nesmagu kai zinai,kad kaip ir turetu kabeti tas daiktas,o ne stalciuje kur guleti.. Dabar jau 100% zinau,kad nebedovanociau tokiu dovanu niekam(mociutes dar isimtis) smile.gif
Atsakyti
Mes dovanojom va tokias figureles smile.gif jos kolekcines, tai buvo galima rinktis mazdaug pagal proga, mes issirinkom sias "Apsuptas meiles" smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2012 06 29, 17:32)
Labai slidus reikalas dovanoti vaiko nuotraukas kitiems..Kad nebutu toks priverstinis pirsimas.. Ne visi nori ne savo vaiko foto laikyti savo namuose.. Tiksliau tai turbut labai daug kas nenori g.gif
Musu vaiko kuminai nepasikabino remelio su "10 isakymu",nerado vietos per 3 namo aukstus.. Na bet suprantu juos.. Tai nereiskia,kad nemyli vaiko..
Bet nesmagu kai zinai,kad kaip ir turetu kabeti tas daiktas,o ne stalciuje kur guleti.. Dabar jau 100% zinau,kad nebedovanociau tokiu dovanu niekam(mociutes dar isimtis) smile.gif

Sutinku dėl nuotraukų dovanojimo.Reikia labai žiūrėt, kas krikšto tėvai.Kadangi mūsų abiejų dukryčių krikšto mamos pačios labai norėjo jomis tapti, ir prašyt net nereikėjo, nuotraukos mergaičių dar nesant krikšto mamomis kabojo jų namuose, tai dėl to baimių nebuvo.O, kad pirmosios krikšto tėtis įsakymus ant sienos pasikabinęs (jie iš skirtingų šeimų), tai buvo maloni staigmena 4u.gif .
O mes patys esam draugų vaikučio krikštatėviai, ir jo nuotrauka kabo šalia mūsų vestuvinės.Jokios meilės įrodyt nenorim, tiesiog man malonu tą mažylį matyt visada. Ir mum buvo garbė, kai pakvietė būti krikštatėviais. wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Susiduriau su problema-uz savaites krikstynos,reikia padaryti sirsiu medu,tam reikia spirito,o is kur jo gauti-nezinau.Tiesa,vaistineje galima nusipirkti,bet tik su receptu! Noriu paklausti-ar galima daryti sirsiu medu pvz su degtine? Nejaugi butinai tik su spiritu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Ciau ciau* @ 2012 06 29, 21:32)
Sveikos merginos,
Susiduriau su problema-uz savaites krikstynos,reikia padaryti sirsiu medu,tam reikia spirito,o is kur jo gauti-nezinau.Tiesa,vaistineje galima nusipirkti,bet tik su receptu! Noriu paklausti-ar galima daryti sirsiu medu pvz su degtine? Nejaugi butinai tik su spiritu?  g.gif

zinoma, kad galima mirksiukas.gif as tiesa sakant vaistinej parduodamo spirito ir bijociau pilt, juk jo stiprumas 70proc. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrixe @ 2012 06 29, 11:49)
sveikos mamos,norejau paklaust ar dovanosit ka krikstateviams? smile.gif  gal pasidalinkit ka? simboline dovanele ar praktiska? g.gif


aš savo pirmagimio krikštatėviams dovanojau po mažą angeliuką skulptūrėlę. Toks berniukas angeliukas- kaip įteikdama pasakiau, kad jie dabar yra antri po tėvelių angelai sargai, o šie angeliukai ir primins jų pareigą smile.gif Ir viskas smile.gif

labai pritariu išsakytoms nuomonėms kur yra dovanojami daiktai su nuotraukomis, vardais, kiti atributai. Tiesiog reik labai gerai apgalvoti, kad daiktas nedūlėtų ir parinkt krikštatėvius atitinkamus smile.gif tai irgi didelis darbas smile.gif

Aš ir kito sūniuko krikštatėviams nepiršiu dovanėlių nei su vardais, nei su nuotraukom.
Atsakyti
sveikos mamos gal cia ne i tema bet gal kas pades niekur nerandu ka simpolizuoja 12zvakiu deganciu per krikstynas ?man labai reikia gal kas pades nes kazkada buvau radus o dar kai reik nors uzsimusk nerandu doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(1986mama @ 2012 06 30, 11:37)
sveikos mamos gal cia ne i tema bet gal kas pades niekur nerandu ka simpolizuoja 12zvakiu deganciu per krikstynas ?man labai reikia gal kas pades nes kazkada buvau radus o dar kai reik nors uzsimusk nerandu  doh.gif  verysad.gif

esu skaicius, kad 12 sviesiu menesiu ax.gif bet nezinau, ar cia tikroji reiksme ju g.gif
Atsakyti
dar del tu nuotrauku ir isakymu kabinimu ant sienu noreciau pasisakyti biggrin.gif ...
dar zinokit ne pas visus zmones namu interjeras leidzia kabineti tokius dalykus...pas mus nerastum nei vienos vietos tokiems dalykams kabinti, nes interjeras modernus, foto remeliuose stovi, o isakymu remeli man kazkaip kvaila statyti ant lentynu, tai juk tik simboline dovana, o ka turi daryti tikri krikstateviai, manau protingi zmones ir taip zino biggrin.gif
Atsakyti
mes dovanojom isakymus bet tikrai nesitikejau kad juos kazkur kabinsis, na galima pasidet kur sekcijoj (mes taip pasidare), bet jei ten ner kur ar netinka ta tiesiog stalciuje kur visi tokie dalykai kazka primenantys, o siaip esam pasikabine krikstasunio nuotrauka, antrojo ir kabinsimes, bet patys visas daromes ax.gif
Atsakyti
o tai dovana krikstateviams butina? vyresnelius kirkstydami nieko nedovanojom, kai pati krikstamote buvau - irgi nebuvo jokiu dovanu. cia kazkokia tradicija privaloma ar kaip?
Atsakyti