Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2012-2013m

[quote=sandrixe,2012 06 27, 16:52]
pirma kart girdziu,bet mintis patiko smile.gif tai cai turi sakyt ka veikiai kol nebuvai mama,ar kaip? blush2.gif

Kol dar nebuvau mama,
Darydavau ir valgydavau karštą maistą.
Mano rūbai nebuvo dėmėti.
Telefonu kalbėdavau ramiai.
Kol dar nebuvau mama,
Miegodavau tiek, kiek norėdavau.
Ir niekada nesijaudindavau dėl to, kad vėlai ėjau gulti.
Šukuodavausi ir valydavausi dantis kasdien.
Kol dar nebuvau mama,
Tvarkydavau namus kasdien.
Ir niekada nesuklupdavau ant žaislų ir nepamiršdavau lopšinės žodžių.

Kol dar nebuvau mama,
Net nesusimąstydavau, ar kambarinės gėlės nenuodingos.
Ir niekada negalvodavau apie skiepus.

Kol dar nebuvau mama,
Niekas nebuvo manęs
Apkakojęs,
Apvėmęs,
Apkramtęs,
Apsisiojęs,
Apžnaibęs savo mažais pirščiukais.
Kol dar nebuvau mama,
Pilnai atsakiau už savo protą,
Savo mintis,
Ir savo kūną.
Miegodavau visą naktį.

Kol dar nebuvau mama,
Niekada neverkiau matydama ašaras.
Niekada nesikraustydavau iš proto iš laimės
Vien dėl paprasčiausios šypsenos.
Niekada nesėdėdavau naktį
Žiūrėdama į miegantį vaiką.
Kol dar nebuvau mama,
Niekada nelaikydavau rankose miegančio vaiko,
Nes gaila padėti.
Niekada mano širdid nesubyrėdavo į tūkstančius dalelių,
Kad kažkam negalėjau palengvinti skausmo.
Neikada nemaniau, kad kažkas toks mažas
Gali pakeisti mano gyvenimą taip stipriai.

Aš nežinojau, kad galėjau kažką taip stipriai mylėti.
Ir nežinojau, kad man patiks būti mama.
Kol dar nebuvau mama,
Nežinojau ką reiškia jausti,
Tarsi širdis būtų išlipusi iš kūno.
Ir nežinojau, koks ypatingas jausmas yra
Pamaitinti alkaną kūdikį.
Nežinojau, kad vaiką ir mamą sieja tiek daug.
Ir nežinojau, kad kažkas toks mažas
Galėtų paversti mane tokia svarbia.
Kol dar nebuvau mama,
Aš niekada neatsikeldavau kas 10 minučių
Tiesiog įsitikinti, kad viskas...tvarkoje.
Ir niekada nejutau tos šilumos,
Džiaugsmo,
Meilės,
Stebuklo,
Pasitenkinimo būti mama.
Aš nežinojau, kad galiu jausti tiek daug, kol dar nebuvau mama...

juos pasakius iteiksim geles vaiko mamai ir jo vardu padekosim jai mirksiukas.gif man si teksta skaite tai verkiau ir as ir musu mamos biggrin.gif o mes per pirmo krikstasunio krikstynas is kur atsiranda vaikai skaitem ir tada geles iteikem ax.gif
Atsakyti
Jus cia nuomuojates palapines - pavesines, o mes statom biggrin.gif su vyru dar ziema nusprendem statyt pavesine, tai terminas iki krikstynu biggrin.gif liko nepilnos dvi savaites, tai tunelio gale jau sviecia sviesa tongue.gif

QUOTE(Vikciukee @ 2012 06 27, 15:39)
o dabar dar, ar kuri sakysite zodzius kol dar nebuvau mama? jei taip kaip i juos "ieisite" blush2.gif jau man kai taip reik greit ir dvigubai sukasi galvele  biggrin.gif


as zliumbiu juos visada skaitydama, tai prie visu tikrai neskaitysiu blush2.gif nors man jie tokie grazus wub.gif


kazkuri i az raset ir klauset kas degino mano dovaneles, tai atsakau, kad drauge ax.gif sm rankdarbiu temoj pilna "degintoju" smile.gif ieskokit ir tarkites mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mane "Vaiko knygoje" tie zodziai uzrasyti,pirmam puslapyje,kaip ivadas ax.gif
Labai grazu jei kuma paskaitys juos wub.gif
Kai tokie orai,tai baugu del sventes lauke.. cool.gif Na birzelis gal tik toks..
Atsakyti
Dar norėčiau paklaust, ką žadate sakyti pačioje pradžioje, svečiams tik susėdus prie stalo? Man tai tik antros krikštynos kuriose dalyvauju, o aš jau būsiu krikšto mama, tad esu kiek sutrikusi šiuo metu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(GaiLina @ 2012 06 28, 11:03)
Dar norėčiau paklaust, ką žadate sakyti pačioje pradžioje, svečiams tik susėdus prie stalo? Man tai tik antros krikštynos kuriose dalyvauju, o aš jau būsiu krikšto mama, tad esu kiek sutrikusi šiuo metu...  doh.gif

mes sakem taip ir panasiai sakysim
kriksto mama. Sveikinu visus susirinkusius į itin reikšmingą šventę. Dėkojame, kad džiaugiatės kartu šia vardas ir žinoma jo tėvelių švente. Nuo šiandien mums tenka didelė atsakomybė. Mes esame labai dėkingi, kad atiteko tokia garbė mums tapti krikšto tėveliais (parodyti krikšto pažymėjimą). Šiandien, t.y. šių metų liepos 16 dieną, dalyvavome labai gražiose apeigose. Iš namų mes išvežėme pagoniuką, o parvežėme krikščionį vardas, kriksto vardas Jo krikšto tėveliais tapome mes, vardai.
kriksto tetis. Jeigu nebūtų tėvelių vardas ir vardas, šiandien nebūtų šio nuostabaus angeliuko. Todėl šį tostą norėčiau skirti vardas tėveliams: „Jei kūdikėlio laimė priklausytų nuo krikštynų šventės gausumo ir linksmumo, vardas tėveliai turbūt sudrebintų žemės rutulį. Jei VAIKELIO gyvenimo sėkmė priklausytų nuo žmonių skaičiaus puotoje, tėveliai turbūt sukviestų visą pasaulį. Tačiau viskas priklauso nuo tėvelių rūpesčio ir begalinės meilės savo vaikeliui. Tad rūpinkitės vardas, mylėkite jį, mokykite ir veskite doros keliu.“
kristo mama. . Paimkit tėveliai vardas ir pakelkit jį virš vaišių stalo, kad gyvenimas dosnus būtų.
Pakelkime taures už krikštuką, už jų tėvelius, ir už šią nuostabią šventę, prašome užkąsti.
Atsakyti
Sveikutes,
Gal kuri mamyte galėtu pasidalinti šampano etikečių (ar kokių kitų etikečių) šablonu berniukui. Aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2012 06 28, 13:03)
Sveikutes,
Gal kuri mamyte galėtu pasidalinti šampano etikečių (ar kokių kitų etikečių)  šablonu berniukui. Aciu!  4u.gif

sm nuoroda cia yra ivairiu etiekciu kur ir nuotraukas galis isideti, arba google krikstynu etiketes isiveskit ir vaizai, ismeta ir gerio, po to tik issisaugot pas save 4u.gif
Atsakyti
Gal kokia genialia ideja mamytes turi stalo kortelems... Noreciau perlengtas ir viduje daryti zaidima profesijos spejimas, bet ka grazaus isoreje padaryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2012 06 28, 12:17)
mes sakem taip ir panasiai sakysim
kriksto mama. Sveikinu visus susirinkusius į itin reikšmingą šventę. Dėkojame, kad džiaugiatės kartu šia vardas ir žinoma jo tėvelių švente. Nuo šiandien mums tenka didelė  atsakomybė. Mes esame labai dėkingi,  kad atiteko tokia garbė  mums tapti krikšto tėveliais (parodyti krikšto pažymėjimą). Šiandien, t.y. šių metų  liepos 16 dieną, dalyvavome labai gražiose apeigose. Iš namų mes išvežėme pagoniuką, o parvežėme krikščionį vardas, kriksto vardas Jo krikšto tėveliais tapome mes, vardai.
kriksto tetis. Jeigu nebūtų tėvelių vardas ir vardas, šiandien nebūtų šio nuostabaus angeliuko. Todėl šį tostą norėčiau skirti vardas tėveliams: „Jei kūdikėlio laimė priklausytų nuo krikštynų šventės gausumo ir linksmumo, vardas tėveliai turbūt sudrebintų žemės rutulį. Jei VAIKELIO gyvenimo sėkmė priklausytų nuo žmonių skaičiaus puotoje, tėveliai turbūt sukviestų visą pasaulį. Tačiau viskas priklauso nuo tėvelių rūpesčio ir begalinės meilės savo vaikeliui. Tad rūpinkitės vardas, mylėkite jį, mokykite ir veskite doros keliu.“
kristo mama. . Paimkit tėveliai vardas ir pakelkit jį virš vaišių stalo, kad  gyvenimas dosnus būtų.
Pakelkime taures už krikštuką, už jų tėvelius, ir už šią nuostabią šventę,  prašome užkąsti.

O kaip fainai.. trumpai,paprastai..
O kazi kaip galima pradzia sventes padaryt kalbant tikriesiems tevams.. g.gif Nes Kuminai musu tai tikrai jokiu pradziu nedarys.. Tai bent mums kazkaip reiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrixe @ 2012 06 27, 12:28)
kokia gera mintis bigsmile.gif  jei po svebtes nuspresit parduot manau atsiras norinciu pirkt smile.gif
mes sprendziam panasia problema,pirkti nuomoti,ar isvis patalpoje viska daryt g.gif

o kiap manote kiek mazdaug zmoniu telpa i tokia palapine 3ant3 smile.gif ?



Aišku, visai tikisi, kad bus gražūs orai, tad patalpoje jokio smagumo manau.

O kokios kainos senukų palapinių 3x3?
Atsakyti
Musu krikstynos jau praejo smile.gif Buvo labai faina tarp artimuju svente smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Musyte_ @ 2012 06 28, 16:53)
Musu krikstynos jau praejo smile.gif Buvo labai faina tarp artimuju svente smile.gif  4u.gif

gal trumpai papasakokit kaip sventet kur,kiek zmoniu buvo? 4u.gif
Atsakyti