Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2012-2013m

Neseniai tapau mama, tad jungiuosi ir as i Jusu planuojančiu krikstynas buri. Kadangi esu 7 vaiku kriksto mama tai leisiu sau truputi pasamprotauti apie sia grazia ir prasminga svente, kuria kai kurios detales, deja, pavercia cirku. Nesupykite mamos, kurios prijaucia diplomeliams, pasizadejimams, laikraštukams ir kitiem jokios išliekamosios vertes neturintiems kiciniams atributams, kurie mamoms saminingejams, tikiuosi greitu laiku bus išgyvendinti is svenciu.
Savo sventeje sakau ne: pasizadejimams, kurie švelniai tariant yra daėde. Juk tai jokios prasmes neturintis, dazniausiai ir pagal viena sablona pagaminti nuvalkioti tekstai. Kurie skirti kam? Uzpildyti šventes turiniui, pralinksminti svečiams, kurie jau siuos įsakymus, geriau uz malda zino. Siuos menkaverčius tekstukus man teko net 4 kartus sakyti. Tad sakydama paskutiniji karta teksta beveik žinojau atmintinai, o ir ju vizualizacija buvo, kaip nekeista, tapati. Visi pagal viena kurpaliu. Tai unikalumas. O visa tai kam, kad Jusu svente butu praturtinta kuo? Dirbtinumu.?
Sakau ne: diplomeliams. Argi seneliai ar kristo tevai nera tokie sąmoningi, jog suvoktu, jog jais tapo, ar reikia dar kažkokio si fakta patvirtinancio diplomo, apipavidalinto paukšteliais, saulelėmis ir gelytemis? Oi dar uzmirsau debesėlius. Gi taip grazu, kad net verkti norisi. Ir gaves si diploma pagalvoji, jog visgi Rytu Europoje, gilioj provincijoj tebegyvenam ir koki kulturini soka su savo diplomeliais keltume tikriems europieciams. Tokiu diplomeliu esu gavusi net 5. Kaip originalu. Tiesa sakant, juos saugau, kaip išskirtinius neskoninguma ir beprasmybe simbolizuojančius atributus, kuriuos parodysiu savo vaikams, kaip puiku Kičo pavyzdi.
Sakau ne: zaidimeliams, perziangentiems poksto ribas ir keliantiems grauduli. Pvz. suaugusiuoju apvilkimas sauskelnėmis. Visiskai nejuokingas pokstas. Palaukite dar 60 metu ir galbūt Jus tikrai vilkėsite sauskelnes. Ar tai juokinga? Man graudu. Perzengia proto normu ribas. Arba maitinimas kosele. Ar tai estetiškas vaizdas. Nueikite i seneliu namus ir siuos zaidimelius pamatysite zaidziamus realiai. Ir kam visa tai? Kas cia smagaus ir linksmo?
Sakau ne: saldainiams su vaiko atvaizdu, kurie su Jusu vaiko atvaizdu jau po poros sekundziu yra suglamžomi ir metami i siuksliu deze. Kokia pagarba.
Taigi visiems siems daug laiko ir, greičiausiai, pastangu atimantiems dalykams sakau ne. Gal reiktu susimastyti ir 100 kartu matyto ir girdėto scenarijaus savo sventeje nebenaudoti. Juk kam dar tai yra naujiena? Jusu svečiams –abejoju? Jums –tikrai? Ar dera tokia svente paversti kiciniu detaliu ekspozicija. Manau, kad ne .
Tikriausiai, savo pasisakymu, kaip naujoke, papiktinsiu daug mamu, ketinančiu savo svente realizuoti butent tokiu pigiu detaliu ir triuku pagalba, bet jei nors viena mama mano išsakytos mintis privers susimastyti ir kazko is minetuju atributu atsisakyti, jausiuosi atlikusiu puiku darba. Jei ne, gal užgims konstruktyvi diskusija, kam visa tai, apart Jusu lesu ir laiko eikvojimo dar yra reikalinga.? Kam ? Kokia prasme?
Linkeciau planuotojoms savo šventes pripildyti turiniu, kurio neuzgoztu pigi forma 4u.gif .


Papildyta:
QUOTE(Benita.s @ 2013 01 18, 20:38)
Neseniai tapau mama, tad jungiuosi ir as i Jusu planuojančiu krikstynas buri. Kadangi esu 7 vaiku kriksto mama tai leisiu sau truputi pasamprotauti  apie sia grazia ir prasminga svente, kuria kai kurios detales, deja, pavercia cirku. Nesupykite mamos, kurios prijaucia diplomeliams, pasizadejimams, laikraštukams ir kitiem jokios išliekamosios vertes neturintiems kiciniams atributams, kurie mamoms saminingejams, tikiuosi greitu laiku bus išgyvendinti  is svenciu.
Savo sventeje sakau ne: pasizadejimams, kurie švelniai tariant yra daėde. Juk tai jokios prasmes neturintis, dazniausiai ir pagal viena sablona pagaminti nuvalkioti tekstai.  Kurie skirti kam?  Uzpildyti šventes turiniui, pralinksminti svečiams, kurie jau siuos įsakymus, geriau uz malda zino. Siuos  menkaverčius tekstukus man teko net 4 kartus sakyti.  Tad sakydama paskutiniji karta  teksta beveik žinojau atmintinai, o ir ju vizualizacija buvo, kaip nekeista, tapati.  Visi pagal viena kurpaliu. Tai unikalumas. O visa tai kam, kad Jusu svente butu praturtinta kuo? Dirbtinumu.?
Sakau ne: diplomeliams. Argi seneliai ar kristo tevai nera tokie sąmoningi, jog suvoktu, jog jais tapo, ar reikia dar kažkokio si fakta patvirtinancio diplomo, apipavidalinto paukšteliais, saulelėmis ir gelytemis? Oi dar uzmirsau debesėlius. Gi taip grazu, kad net verkti norisi. Ir gaves si diploma pagalvoji, jog visgi Rytu Europoje, gilioj provincijoj tebegyvenam ir koki kulturini soka su savo diplomeliais keltume tikriems europieciams. Tokiu diplomeliu esu gavusi net 5. Kaip originalu. Tiesa sakant, juos saugau, kaip išskirtinius neskoninguma ir beprasmybe simbolizuojančius atributus, kuriuos parodysiu savo vaikams, kaip puiku Kičo pavyzdi. 
Sakau ne: zaidimeliams, perziangentiems poksto ribas ir keliantiems grauduli. Pvz. suaugusiuoju apvilkimas sauskelnėmis. Visiskai nejuokingas pokstas. Palaukite dar 60 metu ir galbūt Jus tikrai vilkėsite sauskelnes. Ar tai juokinga? Man graudu. Perzengia proto normu ribas. Arba maitinimas kosele. Ar tai estetiškas vaizdas. Nueikite i seneliu namus ir siuos zaidimelius pamatysite zaidziamus realiai. Ir kam visa tai? Kas cia smagaus ir linksmo?
Sakau ne: saldainiams su vaiko atvaizdu, kurie su Jusu vaiko atvaizdu jau po poros sekundziu yra suglamžomi ir metami i siuksliu deze. Kokia pagarba.
Taigi visiems siems daug laiko ir, greičiausiai, pastangu atimantiems dalykams sakau ne.  Gal reiktu susimastyti ir 100 kartu matyto ir girdėto scenarijaus savo sventeje nebenaudoti. Juk kam dar tai yra naujiena? Jusu svečiams –abejoju? Jums –tikrai? Ar dera tokia svente paversti kiciniu detaliu ekspozicija. Manau, kad ne .
Tikriausiai, savo pasisakymu, kaip naujoke, papiktinsiu daug mamu, ketinančiu savo svente realizuoti butent tokiu pigiu detaliu ir triuku pagalba, bet jei nors viena mama mano išsakytos mintis privers susimastyti ir kazko is minetuju atributu atsisakyti, jausiuosi atlikusiu puiku darba. Jei ne, gal užgims konstruktyvi diskusija, kam visa tai, apart Jusu lesu ir laiko eikvojimo dar yra reikalinga.? Kam ? Kokia prasme?
Linkeciau planuotojoms savo šventes pripildyti turiniu, kurio neuzgoztu pigi forma 4u.gif .



Vaje, kiek klaidu priveliau skubedama, bet mamoms skubeti juk, tikriausiai, yra yprasta. O tas neaiskus zodis saminingejams yra samoningejant.


Atsakyti
QUOTE(Benita.s @ 2013 01 18, 21:43)
Tikriausiai, savo pasisakymu, kaip naujoke, papiktinsiu daug mamu

g.gif g.gif Smagu, kad isreisket savo nuomone, nelabai suprantu, ka tuom sieket pakeisti?? 4u.gif Kaikuriems tai pirmas kartas, bet dauguma, manau kaip ir as naiviai tiki, kad tokie atributai pagyvina svente, todel cia ir renkames kartu planuoti svente 4u.gif tikiuosi ir Jus jungsites ir dalinsites idomiomis mintimis, kaip smagiau sukurti tai, o mandagus nuomones isreiskimas visuomet gerbtinas 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Benita.s @ 2013 01 18, 20:43)

Linkeciau planuotojoms savo šventes pripildyti turiniu, kurio neuzgoztu pigi forma 4u.gif .


Smerkti ir sudu drapstyti musiau mes visos galim mirksiukas.gif tik neisgirdau is jusu lupu kokios tos krikstynos turetu buti g.gif pasistacius snapsno bonke ir iszgerus g.gif ,o kaip tie europieciai svencia tas krikstynas tongue.gif tai taip graziai cia cia viska surasei,bet pamirsai pridet kokios jokios turetu but,cia ir yra skyrelis krikstynu planavimas mirksiukas.gif vat butu idomu isgirst is jusu lupu kokios jos turetu but mirksiukas.gif lauksim pasisakant su genealiom idejom biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2013 01 18, 22:28)
Smerkti ir sudu drapstyti musiau mes visos galim mirksiukas.gif

bendzia reikia i viska paprasciau reaguoti 4u.gif nes yra zmoniu, kuriem patinka, provokuoti, nuolat priestarauti...ir veltis i konfliktus mirksiukas.gif tam ir yra viesa erdve, o mum rinktis veltis i juos ar ne 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 01 18, 22:00)
bendzia reikia i viska paprasciau reaguoti  4u.gif  nes yra zmoniu, kuriem patinka, provokuoti, nuolat priestarauti...ir veltis i konfliktus  mirksiukas.gif  tam ir yra viesa erdve, o mum rinktis veltis i juos ar ne  4u.gif  4u.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif pritarsiu tau 100%
Atsakyti
QUOTE(Benita.s @ 2013 01 18, 20:43)
O tas neaiskus zodis saminingejams yra samoningejant.

Vat as ir masciau ka tai galetu reikst biggrin.gif
Gerbiu tavo nuomone, teisi esi, kad labai jau viskas pagal viena sablona, jei daznai dalyvauji krikstynuose turetu atsibosti. Bet... jei mamos ir krikstateviai panaudoja vaizduote, arba krikstynos labai retas ivykis seimoje ir svenciamos tik seimos rate, manau, galima padaryti idomia ir grazia svente pritaikant kazka pasiskolinto.
Del diplomu sutikciau, nemanau, kad juos kabins ant sienos, greiciausiai ides i stalciu, kuri retai darineja.
Del saldainiu popieriuku ir sampano lipduku 100% sutinku drinks_cheers.gif Negaleciau zinot, kad mano vaiko atvaizda ismes i siukline doh.gif
Krikstukas man visai smagus dalykelis, malonu retkarciais pavartyt, tik dalinti ji reikia tik artimiems, kitiems tikrai bus neidomu (beje manau, kad tokioj sventej ir dalyvaut turetu tik artimieji ax.gif ).
Del zaidimu, manau, perdedi, reikia moketi is saves pasijuokt ir buti kazkiek saviironiskam mirksiukas.gif Nesupyk, bet atrodo, kad turi kompleksu 4u.gif
Sutinku ir del lesu svaistymo pompastiskumui ir tam, kad butu neblogiau negu pas visu, pvz. idomu atrodo, kad ir to paties krikstuko spauzdinimas spaustuvese, kad butu neblogesnis negu tikras zurnalas, manau cia perdeta... As mastau atsispazdinti ir graziai iristi, bus paprasta, bet svarbiausia ne tai, idesiu savo darbo, savo kurybos, dar niekas tokio nebus skaites ax.gif

Nuomones pasisakymas sveikintinas, bet labai negraziai is tavo puses nuskambejo pasisakymas del gautu diplomu ir tikslo juos laikyti, aps..kai sirdi dabar gal ne vienai mamai, jei toks ir buvo tavo tikslas, valio. Tavo vietoj kulturingai perspeciau tevus ar krikstatevius, kad tu tokiu dalyku nenori, bet neimciau su dirbtine sypsena ir laikyciau namuose kaip neskoninga ir nereikalinga daikta mirksiukas.gif Labai nenoreciau tureti savo vaikui nenuosirdzia krikstamote, vengiu tokiu zmoniu ir savo draugu rate.
Papildyta:
QUOTE(bendzia @ 2013 01 18, 21:28)
bet pamirsai pridet kokios jokios turetu but,cia ir yra skyrelis krikstynu planavimas mirksiukas.gif

Tikrai, sita pamirsau paklaust drinks_cheers.gif

QUOTE(puma @ 2013 01 18, 22:00)
bendzia reikia i viska paprasciau reaguoti  4u.gif  nes yra zmoniu, kuriem patinka, provokuoti, nuolat priestarauti...ir veltis i konfliktus  mirksiukas.gif  tam ir yra viesa erdve, o mum rinktis veltis i juos ar ne  4u.gif  4u.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Tarkim as isakimus seneliams padariau tokius,mociutei prijuoste su nuotrauka ir isakimu,seneliams padarem knygu aplankalus,ant virselio nuotraukyte,uzrasas senelio pasakos ir vaiko varda,knygos gale seneliu isakymas.Zinau,kad musu sventei nei vienas nera buves tokiose krikstynuose,nes nera mazu vaiku,taip,kad esu rami jog jiems bus nauja ir grazu,nezinau su kriksto teveliais kaip,bet manau ir jiems bus malonu.Del ju isakimu suku galva,kur ir kaip,gal bus maikes,bet dar tikrai nezinau mirksiukas.gif del sldainiu pritarsiu man irgi jie nelabai,nors krikstoteveliai,mane ramina,sako nesureiksminkt taip,bet as noriu atkalbet ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2013 01 18, 22:27)
Tarkim as isakimus seneliams padariau tokius,mociutei prijuoste su nuotrauka ir isakimu,seneliams padarem knygu aplankalus,ant virselio nuotraukyte,uzrasas senelio pasakos ir vaiko varda,knygos gale seneliu isakymas.Zinau,kad musu sventei nei vienas nera buves tokiose krikstynuose,nes nera mazu vaiku,taip,kad esu rami jog jiems bus nauja ir grazu,nezinau su kriksto teveliais kaip,bet manau ir jiems bus malonu.Del ju isakimu suku galva,kur ir kaip,gal bus maikes,bet dar tikrai nezinau mirksiukas.gif del sldainiu pritarsiu man irgi jie nelabai,nors krikstoteveliai,mane ramina,sako nesureiksminkt taip,bet as noriu atkalbet  ax.gif

Labai gerai cia su isakymais sumastei thumbup.gif Jei krikstateviai myli vaika ir gerai su jumis sutaria, tikrai jiems bus malonu 4u.gif
Del saldainiu, perkalbek, nesidomiu energetikomis, auromis ir prietarais visokiais, bet net mane purto nuo minties, kad mano dailaus vaikucio veiduko atvaizdas gules tarp siuksliu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 01 18, 22:47)
Labai gerai cia su isakymais sumastei thumbup.gif Jei krikstateviai myli vaika ir gerai su jumis sutaria, tikrai jiems bus malonu 4u.gif
Del saldainiu, perkalbek, nesidomiu energetikomis, auromis ir prietarais visokiais, bet net mane purto nuo minties, kad mano dailaus vaikucio veiduko atvaizdas gules tarp siuksliu unsure.gif

As zinau,kad dauguma sveciu pasides i cekcija tuos saldainukus,nes bus tik labai labai artimi zmones ir tie kurie myli mus,nes zinau,kad net visus atsiustus atvirukus laiko,tai jau toki dalyka laikys,bet bus vaiku kurie valgys tuos saldainius,tai as darysiu tuos popieriukus tik su uzrasu krikstynos,data,vaiko vardas g.gif o prosenelei padarysiu pagalve su foto ir uzrasiuku wub.gif

Atsakyti
Na va kaip atsigavo forumas atsiradus naujam dalyviui biggrin.gif kiek kalbos atsirado, as siulyciau nekreipti demesio ir sekmingai savo ketinimus realizuoti ir su mumis dalintis biggrin.gif Labos nakteles
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2013 01 18, 23:27)
del sldainiu pritarsiu man irgi jie nelabai,nors krikstoteveliai,mane ramina,sako nesureiksminkt taip,bet as noriu atkalbet  ax.gif

aš saldainių su vaiko foto atsisakiau...gėrimų etikečių taip pat, vietoj vaiko foto dėjau meškučius rolleyes.gif ir nedariau tokių etikečių pagal šablonus, dariau paprasčiau rolleyes.gif

Linkiu visoms gražaus pasiruošimo ypatingai šventei, daug kūrybinių idėjų, nuoširdumo ir meilės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 01 18, 11:54)
del tortuko,tai ties 3 para skaniausias  wub.gif

savo krikstasuniui kepem patys wub.gif

labai grazus tortukas thumbup.gif
o kaip del dovaneles, ar tie ranksluostukai naudojami ar tik spintoje laikomi? g.gif

QUOTE(Benita.s @ 2013 01 18, 22:43)
Neseniai tapau mama, tad jungiuosi ir as i Jusu planuojančiu krikstynas buri.

pritariu kekvienam zodziui ax.gif nors tik viena kriksto vaika turiu, bet gavus iremintus ISAKYMUS silpna pasidare...nu nekenciu kai man isakineja, kad ir ale juoko forma, bet man nejuokinga gaut sarasa apmoket dantistu sask, nupirkt dvirati, veztis i kurortus....kam tevai?kokia tikroji krikstateviu pareiga? rolleyes.gif
Atsakyti