Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2012-2013m

QUOTE(jasos lolita @ 2013 01 16, 14:21)
as jau darau krikstuka  ax.gif
o del visa kita dar nezinau  g.gif
gal ziurint kiek laiko dar liks po to kai krikstuka uzbaigsiu  g.gif

As dar delioju mintis kas kaip kada, kiek su sitais visais reikalais, kas reikalinga, o kas ne...
Kokia programa darai krikstuka? Pati kuri, ar pagal koki sablona?
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 01 16, 15:47)
As dar delioju mintis kas kaip kada, kiek su sitais visais reikalais, kas reikalinga, o kas ne...
Kokia programa darai krikstuka? Pati kuri, ar pagal koki sablona?

kuriu pati is galvos, tekstukus radau kriktuku temoje, o darau su wordo programa 4u.gif
Atsakyti
Laba diena. Turiu klausimą. Jei pasirodys kvailokas, nesijuokite smile.gif
Kas turi dalyvauti kružikštynose? Neskaitant vaiko tėvų ir krikšto tėvų? Na, kam privaloma dalyvauti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cocacola28: 16 sausio 2013 - 17:24
QUOTE(Cocacola28 @ 2013 01 16, 18:24)
Laba diena. Turiu klausimą. Jei pasirodys kvailokas, nesijuokite smile.gif
Kas turi dalyvauti kružikštynose? Neskaitant vaiko tėvų ir krikšto tėvų? Na, kam privaloma dalyvauti?

Kunigui,kuris krikštija smile.gif O daugiau kviečiate tai ką norite, arba nekviečiate mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 01 16, 15:10)
Sakykit, mamos, ar kas darysit krikstuka, diplomus, isakymus ir pan?

Darysiu laikrastuka, viena is skilciu bus isakymai krikstotveliams, o visokie medaliai, diplomai man asmeniskai labai smulkmeniskai atrodo, kaip nesinori siom smulkmenom apsikraut ir kitu apkraut :-)
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 01 16, 19:26)
Darysiu laikrastuka, viena is skilciu bus isakymai krikstotveliams, o visokie medaliai, diplomai man asmeniskai labai smulkmeniskai atrodo, kaip nesinori siom smulkmenom apsikraut ir kitu apkraut :-)

cia gerai sugalvota, kad nereiketu atskirai viso to bigsmile.gif
nieko nepradejau daryt doh.gif blink.gif
tik uzsisakiau keksiukams, kt saldumynams puosti formeliu leliukiskais motyvais ir kitokiu ten biggrin.gif dar galvoju keksiukams stovo noreciau, bus ir kt sventems, o kadangi ne kavinej bus, maista ir stala pati ruosiu puosiu, tai pravers biggrin.gif galvoju ir torta pati darytis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rutele_S: 16 sausio 2013 - 22:51
QUOTE(Rutele_S @ 2013 01 16, 23:48)
nieko nepradejau daryt  doh.gif  blink.gif 

maista ir stala pati ruosiu puosiu

As taip pat dar nieko nepradejau, ideju pilnos kisenes doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet as kaip studente viska pasiliksiu paskutinei nakciai lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Maista ruos mama, zinau, kad bus skanu ir namu gamybos(su meile wub.gif )manau ir pinigeliu susitaupys, juolab vasara bus savo darzoves, zuvis biggrin.gif
O stala puosiu as, jau zinau kaip viskas stoves, ir kaip kas gules biggrin.gif lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 01 16, 18:26)
Darysiu laikrastuka, viena is skilciu bus isakymai krikstotveliams, o visokie medaliai, diplomai man asmeniskai labai smulkmeniskai atrodo, kaip nesinori siom smulkmenom apsikraut ir kitu apkraut :-)

Vat ir as mastau, kad tie isakymai krikstateviams, seneliams, sesutei visai idomu ir linksma paskaityt, bet gal viska krikstuke surasyt, o ne atskirai, turbut, taip darysiu ir as.

QUOTE(Rutele_S @ 2013 01 16, 22:48)
nieko nepradejau daryt  doh.gif  blink.gif 
dar galvoju keksiukams stovo noreciau, bus ir kt sventems, o kadangi ne kavinej bus, maista ir stala pati ruosiu puosiu, tai pravers biggrin.gif galvoju ir torta pati darytis g.gif

As irgi dar nepradejau biggrin.gif , ieskau informacijos, minciu... Tuoj gris MB is komandiruotes, rimciau viskuo uzsiimsiu.
Stovu ir as maciau, kai gris MB galvoju parodyt, gal kazka sukonstruotumem patys, atrodo nesudetingai padaromi mastau.gif
Apie torta ir as is pradziu galvojau paciai kepti, bet persigalvojau, bus pasiruosimo ir taip daug virtuvej, ir netik virtuvej, tad si reikala perleisiu konditeriei ax.gif
Atsakyti
Labas mergaičiukės, aš būsiu pasyvi planuotoja biggrin.gif Esu būsimoji kūma ax.gif krikštynos vasaros gale, šeimyna gyvena UK, grįš tik krikštynom. Tai bandysiu kažką minimaliai suplanuot, kad nebūti tik bažnyčia, pavalgom ir namo ax.gif

Saviškį krikštyjau prie 3 metus, kažką pasiliksiu iš jo..Tik gal labiau norėčiau kažkokių linksmų trumpų užsiėmimų gamtoje g.gif manau po bažnyčius (jei geras oras) fotosesiją lauke padaryti, o, kad nebūtų liūdna ir šiaip paįvairinimui reikia pasiruošt.
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 01 17, 12:41)
Vat ir as mastau, kad tie isakymai krikstateviams, seneliams, sesutei visai idomu ir linksma paskaityt, bet gal viska krikstuke surasyt, o ne atskirai, turbut, taip darysiu ir as.
As irgi dar nepradejau biggrin.gif , ieskau informacijos, minciu... Tuoj gris MB is komandiruotes, rimciau viskuo uzsiimsiu.
Stovu ir as maciau, kai gris MB galvoju parodyt, gal kazka sukonstruotumem patys, atrodo nesudetingai padaromi mastau.gif
Apie torta ir as is pradziu galvojau paciai kepti, bet persigalvojau, bus pasiruosimo ir taip daug virtuvej, ir netik virtuvej, tad si reikala perleisiu konditeriei ax.gif

pas mus kai zmoniu nedaug, o tas tortas skaniausias i trecia para tai manau suspesiu biggrin.gif nors kas cia zino ar nepersigalvosiu...
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 01 17, 19:42)
pas mus kai zmoniu nedaug, o tas tortas skaniausias i trecia para tai manau suspesiu biggrin.gif nors kas cia zino ar nepersigalvosiu...

del tortuko,tai ties 3 para skaniausias wub.gif

savo krikstasuniui kepem patys wub.gif

user posted image


del isakymu,man kaip tik daug graziau buvo viska atskirai daryti wub.gif

mano maziaus krikstukas ir isakymai mirksiukas.gif

user posted image

user posted image

kriksto teveliams
user posted image


aisku dar sampanas,saldainiai ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikiuxxx: 18 sausio 2013 - 09:56
QUOTE(erikiuxxx @ 2013 01 18, 09:54)
savo krikstasuniui kepem patys wub.gif

Nieko sau, meistre esi bigsmile.gif !!! Jei taip graziai mokeciau papuost, tikrai pati kepciau, bet man iki tokiu grozybiu kaip iki kosmoso blush2.gif Batukai irgi pacios daryti?
Atsakyti