Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2012-2013m

QUOTE(puma @ 2013 01 14, 20:53)


O, gerulis, labai aciu uz nuoroda... wub.gif  4u.gif  4u.gif As jau buvau susigundzius juos nusipirkti, o dabar raitosiuos rankoves ir smaginsiuos  4u.gif  4u.gif

Kas susije su temininem sventem man visai smagu butu jureivio krikstynos, ar kunigaikscio ar kazkas pan.

Pasirodo nieko ten sudetingo nera,popieriu geriau pasirinkti ta tampoma,net nezinau kaip jis is tikro vadinas,bet ju buna labai ivairiu ir ryskiu spalvu,po to krastus man V nukirto su kaltuku,nes gaunasi gan storas kai susilanksto ir su zirklem jau nieko ten nebepadarysi,gaunasi labai grazus mirksiukas.gif as dariau is serveteliu tai irgi neblogai,bet jis toks minkstesnis gavo,nu reiks nufotkiti mano pirmus blynus blush2.gif

thumbup.gif sauni ideja,tikrai bandykit igevindinti,tiek,kad teminiai truputuka daugiau kainuoja,na jei norit,kad ir serveteles,puodukai vaikams butu kaskas su tuo surista,bet pati ideja thumbup.gif ir man dar grazu,kai ir zmones pasiderina prie tos temutes
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 01 14, 13:58)
Kaip iki skausmo pazystama situacija  drinks_cheers.gif ir taip visada ar vestuves, ar gimtadienis ar pan. o juk norisi visko ir geriausio

drinks_cheers.gif Ir visad ruosiesi koki pusmeti, ir tik pokst ir praleke svente zaibisku greiciu biggrin.gif

QUOTE(jasos lolita @ 2013 01 14, 14:05)
gal tiesiog tikrai ieskot artimesnes baznycios

As jusu vietoj ieskociau arciau 4u.gif O is kokio jus miestelio, jei nepaslaptis? Klausiu, nes ir pati is Zemaitijos smile.gif

QUOTE(bendzia @ 2013 01 14, 14:24)
drinks_cheers.gif as jau irgi po truputuka po truputuka ir susipirkinesiu visko ko reikia,labai daug ka darysiu pati mirksiukas.gif

Vat ir as sumasciau ruostis is anksto, kad galeciau ir pati kazka padaryt, o ne pirkt viska drinks_cheers.gif Juk ir paciai malonu ir sveciams, manau.

QUOTE(puma @ 2013 01 14, 15:03)
O as visai rimtai galvoju maziui nunerti koki kostiumeli, cia mamytes pametejo geru ideju...

Man is tikruju patiktu temines krikstynos, bet kazkam pasisakiau tokia ideja tai tik isjuoke mane... ax.gif ka Jus manot?

Super, kad moki nert, jei sugebeciau tikrai nerciau pati, bet kazko su mezgimu ir nerimu neiseina man draugaut blush2.gif Manau nebutu kito grazesnio ir prasmingesnio rubo tokiai progai thumbup.gif
Man ideja patinka, tik tikrai ne visi supranta, nes kaip ir yra tema-krikstynos, jos tik karta gyvenime tebuna, o kai sventi kasmetine svente, tada ivairumo delei labiau tiktu teminiai vakareliai 4u.gif Cia tokius komentarus esu girdejusi, kadangi mokiausi ir dirbau barmene-padaveja, teko ruost ne viena svente ax.gif

QUOTE(Rutele_S @ 2013 01 14, 15:48)
Man labai nepatinka tas faktas kad krikstynu diena kiek ateis vaikuciu krikstintis, tiek ir bus krikstijami.. ar vienas vaikiukas, ar 10, nesvarbu.

Nepatiktu ir man taip, bet, aciu D, pas mus baznycioje krikstyja po viena, jei niekas nepasikete nuo praeitu metu.

QUOTE(bendzia @ 2013 01 14, 18:26)
O,kad vaiko nekrikstyja jei tevai nesusituoke tai tiesa,dabar netgi jei tetis nenori priimt baznycios sakramento,mama gali tai padaryti viena ir tada igauna teise krikstytis vaikeli

Netiesa, as daug sia tema skaitinejau, domejausi, tad tikrai vaika krikstyt galima ir netgi reikia. Kai krikstyjom dukra nebuvom net susirase, o as be to dar ir provoslave, Rusijoj krikstyta, nors baznycioj tuoktis ir galime, bet tada buvo tokia situacija. Net jei vienas tevu visai nera krikstytas galima. mirksiukas.gif
Cia labai daug klausimu ir atsakymu, jei kam reikia 4u.gif
http://kaunoarkivysk...php?id=50&tid=3

QUOTE(bendzia @ 2013 01 14, 18:52)
gal kam bus naudinga paprasta,pigu,grazu mirksiukas.gif

Aciu!

QUOTE(bendzia @ 2013 01 14, 22:03)
nu reiks nufotkiti mano pirmus blynus  blush2.gif

Butinai parodyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 01 15, 11:05)
As jusu vietoj ieskociau arciau 4u.gif O is kokio jus miestelio, jei nepaslaptis? Klausiu, nes ir pati is Zemaitijos smile.gif

siaip mes ne lietuvoi gyvenam 4u.gif
o mano gimtine Salantai - ir kojos i baznycia nekelsiu kol kunigas nepasikeis biggrin.gif
o vyro salia Dagiu ax.gif
o is kur tu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jasos lolita @ 2013 01 15, 13:16)
o is kur tu?  ax.gif

Plungeje dabar gyvenu ax.gif
Kaip suprantu ruosiates Zemaiciu Kalvarijoj svesti? O kodel ne ten pat, bazilikoj krikstysit?
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 01 15, 15:42)
Plungeje dabar gyvenu ax.gif
Kaip suprantu ruosiates Zemaiciu Kalvarijoj svesti? O kodel ne ten pat, bazilikoj krikstysit?

svest Dagiuos ketinam, o as nenoriu Kalvarijoje schmoll.gif gal plateliuose noreciau rolleyes.gif musu buves gerasis kunigelis ten iskeltas yra blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jasos lolita @ 2013 01 15, 20:45)
svest Dagiuos ketinam, o as nenoriu Kalvarijoje  schmoll.gif  gal plateliuose noreciau  rolleyes.gif  musu buves gerasis kunigelis ten iskeltas yra  blush2.gif

O kas ten blogai? Nesu buvusi, tai idomu ax.gif
Plateliuose girdejau irgi neblogai, o i Kretinga tikrai per toli jums. Jau ir Plunge arciau biggrin.gif Dar daug kas i Pukutuvenu vienuolyna vaziuoja, labai geri atsiliepimai. Tik Plungej man geriau, kad po viena krikstyja. O kodel arciau nenori niekur, juk ten ir Barstyciai ir Seda dar yra netoli?
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 01 15, 20:51)
O kas ten blogai? Nesu buvusi, tai idomu ax.gif
Plateliuose girdejau irgi neblogai, o i Kretinga tikrai per toli jums. Jau ir Plunge arciau biggrin.gif Dar daug kas i Pukutuvenu vienuolyna vaziuoja, labai geri atsiliepimai. Tik Plungej man geriau, kad po viena krikstyja. O kodel arciau nenori niekur, juk ten ir Barstyciai ir Seda dar yra netoli?

esu isranki kaip kazin kas biggrin.gif kalvarijoj nenoriu , nes ten garantuotai bus krikstijama daug vaiku vienu metu doh.gif
barstyciu baznycia man nepatinka ax.gif
seda kaip miestas nepatinka ax.gif
o kur tie pukutuvenai randasi? g.gif
seda velgi nepatinka, plunge velgi gal pertologai gautusi g.gif tiksliai nezinau kiek km g.gif
zodziu aaaaaa... jauciu leisiu vyrui isrinkt baznycia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jasos lolita @ 2013 01 15, 22:07)
esu isranki kaip kazin kas  biggrin.gif  kalvarijoj nenoriu , nes ten garantuotai bus krikstijama daug vaiku vienu metu  doh.gif
barstyciu baznycia man nepatinka  ax.gif
seda kaip miestas nepatinka ax.gif 
o kur tie pukutuvenai randasi?  g.gif 
seda velgi nepatinka, plunge velgi gal pertologai gautusi  g.gif  tiksliai nezinau kiek km  g.gif
zodziu aaaaaa... jauciu leisiu vyrui isrinkt baznycia  doh.gif

Pakutuvenai pro Plunge vaziuojant, link Vezaiciu, bet ir ten po kelis krikstyja ir dar toliau jums gautusi. Skaiciau cia mamyciu klube apie si vienuolyna, esu ir buvusi, patiko labai http://www.mamyciukl...os-kupina-vieta
Sekmes jums 4u.gif Mums tai maziausias galvosukis buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 01 15, 21:30)
Pakutuvenai pro Plunge vaziuojant, link Vezaiciu, bet ir ten po kelis krikstyja ir dar toliau jums gautusi. Skaiciau cia mamyciu klube apie si vienuolyna, esu ir buvusi, patiko labai  http://www.mamyciukl...os-kupina-vieta
Sekmes jums 4u.gif Mums tai maziausias galvosukis buvo biggrin.gif

aha, radau.. gaunasi apie 55 km... sakyciau toloka.... g.gif g.gif

iki kalvarijos apie 13 km... jauciu jau aisku kur krikstysim... teks vyrui nusileist cool.gif gi nekankinsim vaiko ilgomis kelionemis...
Atsakyti
Sakykit, mamos, ar kas darysit krikstuka, diplomus, isakymus ir pan?
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 01 16, 15:10)
Sakykit, mamos, ar kas darysit krikstuka, diplomus, isakymus ir pan?

Mes nedarysim blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 01 16, 13:10)
Sakykit, mamos, ar kas darysit krikstuka, diplomus, isakymus ir pan?

as jau darau krikstuka ax.gif
o del visa kita dar nezinau g.gif
gal ziurint kiek laiko dar liks po to kai krikstuka uzbaigsiu g.gif
Atsakyti