Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2012-2013m

QUOTE(Rutele_S @ 2013 01 12, 11:03)


mes irgi kai grisim po viskam namo, perrengsim nes namie tai tikrai neisbus ramiai ir svariai  biggrin.gif
parodykit kvietimukus?

As jei tik issiteps tik tada perrenksiu,o jei isbus mano vyrukas svarus,tai gales ir but su tais rubiukais rolleyes.gif

nenoriu det viesai blush2.gif ,nes foto per visa kvietima,antroj pusei jo kojyciu antspaudukai,o vidui tekstas su pakvietimu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2013 01 12, 12:31)
As jei tik issiteps tik tada perrenksiu,o jei isbus mano vyrukas svarus,tai gales ir but su tais rubiukais rolleyes.gif

nenoriu det viesai blush2.gif ,nes foto per visa kvietima,antroj pusei jo kojyciu antspaudukai,o vidui tekstas su pakvietimu smile.gif

Na jei neissiteps tai tik valio, gal gerai sakot kam perrengt jei neissiteps bigsmile.gif nors gal sunkus variantas, bet reiks pasaugot g.gif
Del kvietimu tada aisku kad neviesinkit ax.gif Tiesiog smalsu buvo pati ideja bigsmile.gif as irgi galvoju pati daug ka daryt tame tarpe ir kvietimus, bet dar neismasciau pacios idejos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele_S @ 2013 01 12, 12:13)

Del kvietimu tada aisku kad neviesinkit ax.gif  Tiesiog smalsu buvo pati ideja bigsmile.gif  as irgi galvoju pati daug ka daryt tame tarpe ir kvietimus, bet dar neismasciau pacios idejos g.gif

semiausi ideja is cia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2013 01 12, 11:48)
Kas liecia rubus tai renksim baltais lininiais,iki baznycios
krikstateviams dovanosim krikstoline vaza su israizytais zodziai ax.gif

Linas isvis yra labai dekinga medziaga...vat jis man taip pat arciau dusios 4u.gif nes nezinau kaip kitos mamytes, as bent savo mazylio kostiumu (kaip suaugusiu, tik sumazintas variantas) vilkt neketinu, isivaizduoju kaip turetu vaika varzyti... 4u.gif gal ir grazu, bet... g.gif
O mamyte del vazos tai cia superine ideja... drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir praktiska, ir grazu wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2013 01 12, 10:48)
gaila nemoku patalpinti foto cia,bet tikrai ispudingas kostiumas rolleyes.gif

Pabandyk per radikal.ru, spausk "pasirinkt", pasirenki foto, tada spaudi "загрузить" ir kopijuoji 2 eilute, kur zaliom raidem pazymeta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alegria* @ 2013 01 12, 19:44)
Pabandyk per radikal.ru, spausk "pasirinkt", pasirenki foto, tada spaudi "загрузить" ir kopijuoji 2 eilute, kur zaliom raidem pazymeta mirksiukas.gif

kaskada bandziau nu nesekas,beje tas kostiumiukas buvo Rankdarbiu kraitelei 2011 specialus numeris Kudikio kraitelis puslapis 14 mirksiukas.gif man jis superinis
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2013 01 13, 14:53)
Rankdarbiu kraitelei 2011 specialus numeris Kudikio kraitelis, puslapis 14

Ar šitas kostiumėlis?
user posted image
Turiu visą žurnalą 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo karolux321: 13 sausio 2013 - 15:39
Labai labai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(karolux321 @ 2013 01 13, 15:38)
Ar šitas kostiumėlis?
http://s05.radikal.r...36c3174034t.jpg[/img][/url]
Turiu visą žurnalą  4u.gif

Aha sitas,man jis nerealus mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakarelis smile.gif
jungiuosi prie planuojanciu pokalbiu smile.gif Krikstysim savo pupa vasara. Didziausias galvos skausmas - kur?? pasidalinkit, gal zinot graziu vieteliu krikstynoms, tiek paciam krikstui, tiek pasisedejimui po jo? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2013 01 13, 17:14)
Aha sitas,man jis nerealus mirksiukas.gif

Labai mielas wub.gif man iskilo klausimas jis megztas ar nertas?neiziuriu ax.gif blush2.gif

QUOTE(Noja78 @ 2013 01 13, 21:00)
Labas vakarelis smile.gif
Didziausias galvos skausmas - kur?? pasidalinkit

Sveiki, tai manau galvos skausmas ne Jums vienai biggrin.gif Ziurint kokiam mieste, kiek planuojat sveciu, kiek planuojat tam reikalui isleisti, ir ziurint kokios norit sventes, ar tik pasisedejmo, ar pasisedejimo su siokiu tokiu veiksmu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noja78 @ 2013 01 13, 20:00)
Didziausias galvos skausmas - kur?? pasidalinkit, gal zinot graziu vieteliu krikstynoms, tiek paciam krikstui, tiek pasisedejimui po jo? 4u.gif

Na, tikrai, cia, turbut, visoms dar klausimas biggrin.gif Krikstui mums ilgai galvot nereikia, gyvenam miestely, kur tik viena baznycia, tai joje ir krikstysim, nors aplink pavaziavus yra dar ne viena, bet niekur nelakstysim ax.gif
O po cerimonijos dar nesumasciau, bus jau silta, tad noretusi gamtos, erdves ir suaugusiems ir vaikams pazaist. Tad arba pas mama, prie namu yra sodas, galesim mazaji pamigdyt namie ir buti cia pat, arba issinuomot kokia pirtele ar pavesine kokioj grazioj vietoj, zinau kelias. Zodziu, mastom g.gif Nors pigiau ir patogiau gal pas mama butu mastau.gif
Atsakyti