Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2012-2013m

Sveikos mamytes 4u.gif noreciau su Jumis pasidalinti krikstynu vargais ir dziaugsmais, todel tikiuosi priimsit mane i savo bureli... 4u.gif musu krikstynos numatomos vasara, per sunelio gimtadieni, siaip planuojam kuklias krikstynas, bet manau iseis kaip visada... biggrin.gif kriksto tevelius kaip ir jau turim, dabar visi malonus rupesteliai gula ant musu peciu... 4u.gif
Atsakyti
Sveikos krikstynu planuotojos smile.gif Vasara krikstysim savo dukriuka, tai galvoju , kad jau reiktu pradet rupintis ax.gif Kriksto tevu kaip ir nelabai dar turime ir pas mus cia nemaza problemele, nes nelabai turi ka ir imti doh.gif
Atsakyti
Mes tai 3 mėnesių vaiką savo pakrikštyjome, tai taip greit gavosi. Svečiai - tik patys artimiausi. Bet kadangi krikštyjome Kernavėje, o ten ir vaizdai gražūs ir kavinėje dar išėjo lauke prie stalo susėst - tas irgi pridavė smagumo.... Prie stalo visokie žaidimai, klausimai apie vaiką, pažadai, žurnaliukas su Žmonių viršeliu (tik vidų dariau pati, nes jau tie visi banalūs žurnalai tai man buvo nusibodę, tai daugiau nuotraukų dėliojau, na dar ten senelių, krikštatėvių pažadai)... Tai žodžiu gavosi paprastai bet labai smagiai ir gražiai thumbup.gif .
Atsakyti
sveikutes,
jungiuosi ir as i jusu kompanija 4u.gif

mes krikstyti savo pupa ketiname balandzio pradzioje ax.gif kadangi kuminukas tada dar bus lietuvoje smile.gif

planuojam kuklias krikstynas, tik su kuminukais nuvaziuot i baznycia, o po to pas anyta namuciuose pavalgyti g.gif

zinoma noretusi kazko isimintino, kad dukryte uzaugus turetu i ka paziuret wub.gif tai jau pradejau daryti laikrastuka krikstuka rolleyes.gif zinoma tekstai ir visa kita googles pagalba surasti.. cool.gif

tai laikrastukas jau ipusetas, dar ketinu isakymus krikstateviams padaryt g.gif gal kuri dar ka idomaus sumasciusi yra ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jasos lolita @ 2013 01 02, 01:38)
sveikutes,
ketinu isakymus krikstateviams padaryt  g.gif  gal kuri dar ka idomaus sumasciusi yra ?  blush2.gif

Labai idomiu isakymu internete yra, galima issirinkti ir sudeti i viena, dar manau jei fantazija laki galima kazka ir paciam sugalvoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(puma @ 2013 01 04, 15:24)
Labai idomiu isakymu internete yra, galima issirinkti ir sudeti i viena, dar manau jei fantazija laki galima kazka ir paciam sugalvoti  smile.gif

fantazija tai laki, bet paprasciausiai nenoriu persistengi , nes zinau kad kaikam tai gal bus netgi neidomu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jasos lolita @ 2013 01 02, 02:38)
sveikutes,
jungiuosi ir as i jusu kompanija  4u.gif

<.......>

tai laikrastukas jau ipusetas, dar ketinu isakymus krikstateviams padaryt  g.gif  gal kuri dar ka idomaus sumasciusi yra ?  blush2.gif



mes nesenai dalyvavom krikstynose, tai mamyte vaikucio padare ysakymus ir seneliams, labai graziai yreminta ir sumaketuota buvo...taip pat paleido balionus su visu sveciu palinkejimais...taip pat buvokuklios krikstynos...

Gal kas zvalgotes kokiu lininiu rubeliu vaikuciams, ir uzmatysit kur nebrangiai berniukui ir mergytei, parasykit cia...
Atsakyti
QUOTE(♥♥♥Lunaaaab @ 2013 01 05, 02:00)
taip pat buvokuklios krikstynos...

Kaip supratau buvo kuklios krikstynos, bet idomios, ne vien pasisedejimas prie stalo, to siekiu ir as, per krikstynas kazkokios idomios ir isimintinos veiklos, kazka prasmingo nuveikt 4u.gif biggrin.gif
Mano planuose dar medeli pasodinti, per krikstynas smile.gif tik neapsisprendziu kur lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas, pribrendo reikalas ir mam sitoje temoje apsilankyti - pavasari krikstinsim suneli wub.gif Bus tik artimi zmones, viskas kukliai wub.gif
Galvoju po viskam,ar namie geriau prie stalo susesti, ar kokia kavinuke paimti g.gif Namie pliusai kad gali nevarzomas kiek nori buti, bet minusas jog pasiruosimo daugiau, sakykim maisto aztzvilgiu. Zmoniu planuoju kad busim mes su vyru, mano tevai, sesuo su draugu jei gales, vyro tevai, mano senelis, ir zinoma krikstateviai vaikiuko, bei ju dukryte g.gif Na gal dar mano krikstamote jei iseitu, atvyktu, bet kazin. Tai vat, su tiek zmoguciu, kaip manot, geriau namie ar ne?
Ir kitas kl, tie visi zaidimukai, ar reikalingi, bus norinciu juos zaisti g.gif Vaikas nemanau kad ka supras kas ten vyksta g.gif nors tiesa sakant nesidomejau kas ten per zaidimai biggrin.gif kai nesu dalyvavus krikstynose tai sunku ka ir isivaizduot. Ar kriksto teveliai rupinasi tuo, ar as tureciau, ir dovanelemis seneliams,kas turetu rupintis? Ar jau cia bendru susitarimu?
Atsakyti
QUOTE(DOLLILYTE @ 2012 07 10, 19:14)
Laba 4u.gif
Kadangi ir pati ruošiuosi krikštynų šventei,čia radau ne mažai gerų patarimų ir idėjų. Ačiū visoms,kurios nepatingėjo ir pasidalino smile.gif Noriu ir aš pasidalinti informacija,kurią man pavyko rasti, ruošiantis šiai šventei.Galbūt kažkam bus naudinga 4u.gif
Krikštynų šventė

skaiciau jusu aprasyma, patiko ta ideja su dovanele, kad keletas zmoniu ja vynioja, kad keliauja nuo vieno prie kito. Galetumet daugiau papasakoti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(♥♥♥Lunaaaab @ 2013 01 05, 00:00)
mes nesenai dalyvavom krikstynose, tai mamyte vaikucio padare ysakymus ir seneliams, labai graziai yreminta ir sumaketuota buvo...taip pat paleido balionus su visu sveciu palinkejimais...taip pat buvokuklios krikstynos...

na balionu mes neleisim, bet mastau visus tuos isakimus arba i krikstuka sumaketuos arba net nezinau blush2.gif visdar pasimetus esu biggrin.gif

QUOTE(puma @ 2013 01 05, 11:55)
Mano planuose dar medeli pasodinti, per krikstynas  smile.gif tik neapsisprendziu kur  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

medeli butu idomu pasodint savame kieme, bet gaila kad savu namu vis dar neturim , o sodint betkur nesinori smile.gif

o zaidimai tai manau buna tokiu principu : surasyt ant lapelio kuo vaikutis uzauges bus (vaikui plius ir prisiminimas lieka) ar tai palinkejimus surasyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jasos lolita @ 2013 01 06, 02:23)
surasyt ant lapelio kuo vaikutis uzauges bus (vaikui plius ir prisiminimas lieka) ar tai palinkejimus surasyt smile.gif

As nuo gimimo pyldau sunelio knygele, gan stora ji, ir spec. yra lapai kur sveciai (per krikstynas ar gimtadieni) surasys(bandys speti) kuom gi uzaugs musu sunus...principas tas pats tik tie lapeliai neissimetys....o viskas bus vienoje knygoje 4u.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jasos lolita @ 2013 01 06, 02:23)
medeli butu idomu pasodint savame kieme, bet gaila kad savu namu vis dar neturim , o sodint betkur nesinori smile.gif

Gal turit kokia sodyba, arba koki kaima, gal siaip megiama gamtos vietele, kur galima butu ji pasodinti, man atrodo yra spec. vieta tokiem reikalam, reikia tiesiog pagooglint 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo puma: 06 sausio 2013 - 18:59