Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2012-2013m

QUOTE(♥♥♥Lunaaaab @ 2012 12 02, 11:31)
Sveiki, mano nuomone jei planuojate atnaujinti yzadus baznycioje, tai tuomet verta sias dvi sventes sujungti y viena ir ant vieno kvietimo viska surasyti, nes du kvietimai  - biski keistai atrodytu (mano asmenine nuomone) - butu labai grazi svente...bet jei norite tik taip pamineti vestuviu sukakti, tai manau gal net neverta ir rasyti, galesite uzsiminti kai jau bus susirinke sveciai, kad minite sia grazia diena ir savo vestuviu sukakti, taip neypareigosite sveciu uzsikrauti papildomomis dovanomis,nebent jei noretumete sulaukti ne tik zodiniu sveikinimu ir dovanu galite mineti ir kvietime...

ir as tap manau 4u.gif

ar yra planuojanciu aktyviai krikstynas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(♥♥♥Lunaaaab @ 2012 12 02, 08:31)
Sveiki, mano nuomone jei planuojate atnaujinti yzadus baznycioje, tai tuomet verta sias dvi sventes sujungti y viena ir ant vieno kvietimo viska surasyti, nes du kvietimai  - biski keistai atrodytu (mano asmenine nuomone) - butu labai grazi svente...bet jei norite tik taip pamineti vestuviu sukakti, tai manau gal net neverta ir rasyti, galesite uzsiminti kai jau bus susirinke sveciai, kad minite sia grazia diena ir savo vestuviu sukakti, taip neypareigosite sveciu uzsikrauti papildomomis dovanomis,nebent jei noretumete sulaukti ne tik zodiniu sveikinimu ir dovanu galite mineti ir kvietime...


Net nėra ką pridurti drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(merselle @ 2012 12 02, 09:30)


ar yra planuojanciu aktyviai krikstynas?  4u.gif


Aktyviai dar ne, bet po truputį biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 12 02, 14:13)

Aktyviai dar ne, bet po truputį  biggrin.gif


kada numatomos kristynos? kuriame mieste? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(♥♥♥Lunaaaab @ 2012 12 02, 10:31)
Sveiki, mano nuomone jei planuojate atnaujinti yzadus baznycioje, tai tuomet verta sias dvi sventes sujungti y viena ir ant vieno kvietimo viska surasyti, nes du kvietimai  - biski keistai atrodytu (mano asmenine nuomone) - butu labai grazi svente...bet jei norite tik taip pamineti vestuviu sukakti, tai manau gal net neverta ir rasyti, galesite uzsiminti kai jau bus susirinke sveciai, kad minite sia grazia diena ir savo vestuviu sukakti, taip neypareigosite sveciu uzsikrauti papildomomis dovanomis,nebent jei noretumete sulaukti ne tik zodiniu sveikinimu ir dovanu galite mineti ir kvietime...

Taip norim atnaujinti izadus,dekui uz pasisakyma 4u.gif

Klausimu vis kyla ir kyla,kadangi gyvenam ne LT,tai viska turim suderinti per atsuma,kas nera lengva,dabar svyruoju tarp dvieju variantu,ar krikstynas imti balandi ar rugpjuti,Balandzio men.bus minimos mano mamytes metines ir galvoju tuo paciu gryzimu pasikrikstyti maziuka,bet ar ne per greit bus ta svente po metu gedulo unsure.gif tada nebent labai ramiai,be dideliu baliusku g.gif prasom pasisakyt savo nuomone,busiu dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2012 12 03, 01:12)
Taip norim atnaujinti izadus,dekui uz pasisakyma 4u.gif

Klausimu vis kyla ir kyla,kadangi gyvenam ne LT,tai viska turim suderinti per atsuma,kas nera lengva,dabar svyruoju tarp dvieju variantu,ar krikstynas imti balandi ar rugpjuti,Balandzio men.bus minimos mano mamytes metines ir galvoju tuo paciu gryzimu pasikrikstyti maziuka,bet ar ne per greit bus ta svente po metu gedulo unsure.gif tada nebent labai ramiai,be dideliu baliusku g.gif prasom pasisakyt savo nuomone,busiu dekinga 4u.gif


sakyciau, kaip jus patys nuspresite, balandi ar rugpjuti,del mamytes metiniu, suprantama kad butu krikstynos kazkiek santuresnes...svarbu, kad mazyli isvis krikstysit, tas svarbiausia (nesekate "mados" stiliumi - kai uzaugs jei nores pats pasikrikstys), o balius ar didelis ar mazas jam jokio skirtumo...

as tai noriu savo princesei kukliu krikstynu, be jokios pompastikos ir pan...labai dziaugiuosi kad mano ir mano sesers nuomones sutampa, taip pasidarysim vienu metu abieju vaikiuku krikstynas...bus tik patys artimiausi seimos narei - man tai seimos svente smile.gif
Atsakyti
QUOTE(♥♥♥Lunaaaab @ 2012 12 02, 23:44)
sakyciau, kaip jus patys nuspresite, balandi ar rugpjuti,del mamytes metiniu, suprantama kad butu krikstynos kazkiek santuresnes...svarbu, kad mazyli isvis krikstysit, tas svarbiausia (nesekate "mados" stiliumi - kai uzaugs jei nores pats pasikrikstys), o balius ar didelis ar mazas jam jokio skirtumo...




O man noretusi grzios sventes,suprantu,kad cia svarbiausias yra krikstas,mes nesekam tokios mados,kad pasikrykstis pats,labiau sekam,jei nepatiks gales persikrykstit,bet musu kaip tevu pareiga,tai pakrikstyti vaika rolleyes.gif del baliaus pritariu jums jam is vis jokio skirtimo kiek zmoniu,kaip bus aprenktas....cia juk tevai daro,kad jiems butu grazu,kad liktu grazus prisiminimai,mano abu vyresniukai krikstyti be jokiu svenciu,po krikstynu vakariene su tevais ir krikstateviais.As pati noreciau nedidukes sventes,bet grazios,apgalvotos su smulkmenelem 4u.gif
Atsakyti
Gal kas zinote kur aleciau isigyt lininiu rubu krikstynom,vienai parasiau uzklausimo,bet jau sav,kai negaunu jokio atsakymo g.gif busiu dekinga,beje ar gali kriksto tevai susitarti su kunigu del laiko,dokumentus pristatytume tik gryze i LT g.gif
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2012 12 05, 00:49)
Gal kas zinote kur aleciau isigyt lininiu rubu krikstynom,vienai parasiau uzklausimo,bet jau sav,kai negaunu jokio atsakymo g.gif busiu dekinga,beje ar gali kriksto tevai susitarti su kunigu del laiko,dokumentus pristatytume tik gryze i LT g.gif



gali paklausti : http://public.fotki....ewcomments.html
Atsakyti
Gal kas pažįstate muzikantą, kuris groja saksofonu? Nebūtinai profesionalas mirksiukas.gif Reikia Vilniuje. Labai lauksiu info į až bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bendzia @ 2012 12 04, 21:49)
Gal kas zinote kur aleciau isigyt lininiu rubu krikstynom,vienai parasiau uzklausimo,bet jau sav,kai negaunu jokio atsakymo g.gif busiu dekinga,beje ar gali kriksto tevai susitarti su kunigu del laiko,dokumentus pristatytume tik gryze i LT g.gif


http://www.etsy.com/...-dress-headband
4u.gif Man jos siūti rūbeliai labai gražūs, žadu užsakinėti savo berniukui Krikštnoms ax.gif

Aš galvoju apie krikštnas su lino akcentu, tai matysiu kaip man išeis šis sumanymas rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 06 gruodžio 2012 - 05:21
QUOTE(*Star* @ 2012 12 06, 07:13)
http://www.etsy.com/...-dress-headband
4u.gif Man jos siūti rūbeliai labai gražūs, žadu užsakinėti savo berniukui Krikštnoms  ax.gif

Aš galvoju apie krikštnas su lino akcentu, tai matysiu kaip man išeis šis sumanymas  rolleyes.gif


Man ir labai patinka lininiai rubeliai, taip naturalu ir silta smile.gif jei turesit kokiu ideju, pasidalinkite ir su mumis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(♥♥♥Lunaaaab @ 2012 12 11, 14:20)
Man ir labai patinka lininiai rubeliai, taip naturalu ir silta smile.gif jei turesit kokiu ideju, pasidalinkite ir su mumis smile.gif

As susiradau va sita,bet po to darauges uzklausiau,kur ji siuvos savo leliukui lininius rubelius,tai sake pati,tai uzsisakiau pas ja ir pigiau ir savas zmogus ax.gif plius dar prasiau ir linine skraiste,kad pasiutu su kapisonu,beliks batukus isigyt,zinoma labai noreciau vyzines kokias rolleyes.gif
Atsakyti