Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2012-2013m

QUOTE(zydrunyte @ 2012 11 02, 13:29)
Mūsų buvo lininės- nertinės smile.gif
Tikrai daug nekainavo, svarbiausiai esmė smile.gif Subtiliai ir nieko, kad reiktų skubėt viską kas "suruošta- surezisuota" įvykdyt  lotuliukas.gif
Gavosi puiki šventė mums ir mūsų šeimai  wub.gif
drinks_cheers.gif



O kaip įdomu, gal turite ką nors netyčia parodyti? bigsmile.gif

QUOTE(kiskius @ 2012 11 02, 19:34)
*musu svente tesesi 3 val nuo 14 iki 17 val, tikrai visiems uzteko linksmybiu ir turiningo laiko, o ne laiko stumimo prie stalo nukrauto maistu ir alkoholiu  schmoll.gif
as tai manau cia ne poziurio i rezima reikalas, o poziurio i pacios sventes prasme  4u.gif jus pati rasot, kad mazuosius isveze mociutes miegoti,  o jus toliau sventet, tai atsiprasau: cia jusu ar vaikucio svente? as manau tokia diena vaikas turi buti svarbiausias  g.gif juk progu pasvesti be vaiku galima ir taip prisigalvoti  biggrin.gif
kaip man juokingai atrodo, kai is pirmojo vaiko gimtadienio padaro piratu vakareli, kuriame 1 mergaite jubiliate, o daugiau visi virs 20 metu sveciai  doh.gif


Na va, smagu, kad yra bendraminčių drinks_cheers.gif
Aš galvoju- pas mus kaip laukiniam krašte- viskas nauja, nepatirta, todėl viską reikia išbandyti. gal jau tas bumas pompastikos praeina po truputį, žmonės atsikando, dabar ugdosi kiek kitokį skonį, stiliaus supratimą.

Mūsų šalis, aišku, per maža stilių įvairovei, todėl dažniausiai mados ritasi bangomis smile.gif Bet kokiose šeimos šventėse.

Aišku, kiekvienas gali rasti ir savo nišą, nes visi žmonės negali ir neturi būti vienodi su vienodu požiūriu. Smagu, kad yra pasirinkimas smile.gif

Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2012 11 02, 22:34)
* jus nesupykit, kiekvienam savo stilius ir skonis skirtingas, bet jusu visi darbeliai labai jau kartojasi ir is tos serijos kurie atrodo labai banalus ir perkrauti  4u.gif
man asmeniskai labiau patinka Stilingos sventines dekoracijos darbeliai ir idejos  thumbup.gif subtilu, grazu, neperkrauta
**krikstynu balius iki paryciu?  g.gif manau nereikia is tokios sventos ir prasmingos sventes daryt BALIAUS iki paryciu  g.gif tokiu baliu galima prisigalvot nors ir kiekviena savaitgali, o kristynos mano nuomone turetu buti jaukios, trumpos, isskirtines, pvz pas mus buvo net absoliuciai be alkoholio, nes man labai nekaip atrodo toks dalykas tokioj sventej  schmoll.gif
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif su viskuo sutinku ir viskam pritariu  drinks_cheers.gif
musu svente tesesi 3 val nuo 14 iki 17 val, tikrai visiems uzteko linksmybiu ir turiningo laiko, o ne laiko stumimo prie stalo nukrauto maistu ir alkoholiu  schmoll.gif
as tai manau cia ne poziurio i rezima reikalas, o poziurio i pacios sventes prasme  4u.gif jus pati rasot, kad mazuosius isveze mociutes miegoti,  o jus toliau sventet, tai atsiprasau: cia jusu ar vaikucio svente? as manau tokia diena vaikas turi buti svarbiausias  g.gif juk progu pasvesti be vaiku galima ir taip prisigalvoti  biggrin.gif
kaip man juokingai atrodo, kai is pirmojo vaiko gimtadienio padaro piratu vakareli, kuriame 1 mergaite jubiliate, o daugiau visi virs 20 metu sveciai  doh.gif

nesigincysiu - kiekvienam savo tongue.gif
beje, jei kudikio svente tai reiktu krikstyti sulaukus keliu metu, kad jie patys jau suprastu kas su jais vyksta ir ta pacia sventes svarba ir prasme... o dabar ar trys valandos sventes ar sesios valandos - kudikiui tas pats 4u.gif bet kaip jau minejau - kiekvienam savo drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forti: 03 lapkričio 2012 - 18:05
QUOTE(Forti @ 2012 11 03, 16:00)
nesigincysiu - kiekvienam savo  tongue.gif
beje, jei kudikio svente tai reiktu krikstyti sulaukus keliu metu, kad jie patys jau suprastu kas su jais vyksta ir ta pacia sventes svarba ir prasme... o dabar ar trys valandos sventes ar sesios valandos - kudikiui tas pats  4u.gif  bet kaip jau minejau - kiekvienam savo  drinks_cheers.gif


Na jau na jau. Primenu, kad ši šventė tai ne šiaip baliukas, o vaikus stengdavosi krikštyti kuo greičiau. Taigi krikštijami būdavo nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių daugiausiai. Išskyrus aišku retas nelaimingas išimtis, kai krikšto sakramentas buvo suteikiamas kritiniu momentu bet kada, net ir vos tik gimus.
O apeigos tam ir buvo, kad kiekvienas veiksmas turėjo savo prasmę. Tas vaiko perdavimas per langą ir visi kiti dalykai. Nes ir vaišės būdavo su mintim.

O jūsų komentarų pasiskaičius tai toks vaizdas, kad šventė ir yra tik šventė g.gif

Net vestuvės, palankynos- tai ne šiaip sau susigalvojimas dėl balandžių ar pasivažinėjimo limuzinais...

Aš iš tikro labai kol kas nesigilinau į Krikšto senas apeigas, bet buvo čia mamyčių, kurios išsamiau ir plačiau turėtų ką pasakyti. Be to, yra gi tam tikros literatūros. daugiausia aišku, bibliotekoje, kas šiuolaikinei jaunuomenei jei tai ne internetas ir ne gūglas, jau sunkiai suprantamas žodis tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 03 lapkričio 2012 - 18:17
QUOTE(*Star* @ 2012 11 03, 19:16)
Na jau na jau. Primenu, kad ši šventė tai ne šiaip baliukas, o vaikus stengdavosi krikštyti kuo greičiau. Taigi krikštijami būdavo nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių daugiausiai. Išskyrus aišku retas nelaimingas išimtis, kai krikšto sakramentas buvo suteikiamas kritiniu momentu bet kada, net ir vos tik gimus.
O apeigos tam ir buvo, kad kiekvienas veiksmas turėjo savo prasmę. Tas vaiko perdavimas per langą ir visi kiti dalykai. Nes ir vaišės būdavo su mintim.

O jūsų komentarų pasiskaičius tai toks vaizdas, kad šventė ir yra tik šventė  g.gif

Net vestuvės, palankynos- tai ne šiaip sau susigalvojimas dėl balandžių ar pasivažinėjimo limuzinais...

Aš iš tikro labai kol kas nesigilinau į Krikšto senas apeigas, bet buvo čia mamyčių, kurios išsamiau ir plačiau turėtų ką pasakyti. Be to, yra gi tam tikros literatūros. daugiausia aišku, bibliotekoje, kas šiuolaikinei jaunuomenei jei tai ne internetas ir ne gūglas, jau sunkiai suprantamas žodis  tongue.gif

na juk visi esam skirtingi, kiekvienam sava nuomone. as turiu savo, bet toleruoju ir kitu mirksiukas.gif jus manot vienaip, as - kitaip mirksiukas.gif tiesiog dabar ir zmones kitokie nei kazkada tad ir sventes dabar kitokios, o jei tema atitinkama - kodel ne? as toleruoju ir isvis be jokiu sventimu, tiesiog apeigos ir viskas, na bet jei norisi sventes - kodel turim daryt pagal viena kurpaliu? mirksiukas.gif
Atsakyti
Na va čia gal idėjos labiau krikštatėviams- cd/dovanos čekio dėkliukai su mažom atvirutem. Nebūtinai šitas, yra daugiau smile.gif Su visom detalėm.
http://sphotos-h.ak....292813760_n.jpg

Ir berniukui sprendimas
http://sphotos-f.ak....204017774_n.jpg
Atsakyti
Mes taip pat po truputi planuojame kitais metais princeses krikstynas:)
Smagu, kad galima pasisemti ideju, nes mes dar tik pacioje planavimo pradzioje:)
Atsakyti
Sveikos, mamytes,

Planuojame krikstyti dukryte geguzes men. pabaigoje. Jau po truputi pradedame galvoti apie svarbiausius dalykus - baznycia, kuniga, kriksto tevus ir t.t.

Turiu jums klausimeli del krikstateviu kvietimo. Planuojame juos kviesti asmeniskai pas juos nuvyke. Iteiksime siuvinetus kvietimus. Bet ar pries tai jiems uzsiminti del ko pas juos ruosiames apsilankyti? Juk gali buti ir taip, kad jie pasakys ne, tai man kazkaip keistai atrodo po ju neigiamo atsakymo persiuvineti tuos kvietimus, pakeisti krikstateviu vardus kitiems potencialienms kriksto tevams.

Ka manote, kaip cia geriau padarius? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte_meskutukiene @ 2012 11 09, 09:17)
Sveikos, mamytes,


Turiu jums klausimeli del krikstateviu kvietimo.



Aš galvoju- reikėtų iš anksto pakalbėti su tais žmonėmis. Vis tik tai ne šiaip sau, o labai atsakingas žingsnis ir protingi žmonės, suprasdami reikalo svarbumą, tikiu jog labai atsakingai pažiūrės į tą reikalą. Būtų tikrai nemaloni situacija jums pranešus tokią žinią matyti iš netikėtumo tystančius potencialių krikštatėvių veidus mirksiukas.gif Kaip sakote- kad paskui nebūtų nejaukumas ir nemalonus jausmas jog kažkas sukandęs dantis pasakė "gerai" mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 09 lapkričio 2012 - 13:16
Sveikos mamytes smile.gif

mes planuojam musu maziuko krikstynas rugpjucio 10d smile.gif jau zinom kokioj baznycioj krikstysim, bet sventimo vieta vis dar svarstom, dar labai daug laiko tai tikrai kur nors issirinksim smile.gif sveciu sarase 20, patys artimiausi zmones. Vis renku temutej idejas, o ju labai daug ir labai grazios wub.gif pakvietimus galvoju siuvineti pati, tik ziuresiu kai spesiu su laiku, nes ir maziui noriu pati nunerti kriksto rubelius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mamyte_meskutukiene @ 2012 11 09, 13:17)
Sveikos, mamytes,

Planuojame krikstyti dukryte geguzes men. pabaigoje. Jau po truputi pradedame galvoti apie svarbiausius dalykus - baznycia, kuniga, kriksto tevus ir t.t.

Turiu jums klausimeli del krikstateviu kvietimo. Planuojame juos kviesti asmeniskai pas juos nuvyke. Iteiksime siuvinetus kvietimus. Bet ar pries tai jiems uzsiminti del ko pas juos ruosiames apsilankyti? Juk gali buti ir taip, kad jie pasakys ne, tai man kazkaip keistai atrodo po ju neigiamo atsakymo persiuvineti tuos kvietimus, pakeisti krikstateviu vardus kitiems potencialienms kriksto tevams.

Ka manote, kaip cia geriau padarius? smile.gif


LAba, mes ir ketinam krikstyti savo mergaite geguzes pab. (25d.) wink.gif o kas liecia del krikstateviu, jei kviecia negalima atsisakyti, tad manau nepergyvenkit smile.gif o kada ketinate kviesti?siaip as galvoju jau sausio men.oficialiai pakviesti, kad butu laiko pasiruosti...

p.s.mes tai planuojam dvigubas krikstynas - krikstyti kartu su sesers berniuku...ja ir jos vyra pasirinksime krikstateviais, o jie galvoja apie mus (taiziuresim kaip cia bus)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ***LuLu***: 15 lapkričio 2012 - 00:21
QUOTE(***LuLu*** @ 2012 11 14, 22:18)
LAba, mes ir ketinam krikstyti savo mergaite geguzes pab. (25d.) wink.gif o kas liecia del krikstateviu, jei kviecia negalima atsisakyti, tad manau nepergyvenkit smile.gif o kada ketinate kviesti?siaip as galvoju jau sausio men.oficialiai pakviesti, kad butu laiko pasiruosti...

p.s.mes tai planuojam dvigubas krikstynas - krikstyti kartu su sesers berniuku...ja ir jos vyra pasirinksime krikstateviais, o jie galvoja apie mus (taiziuresim kaip cia bus)


Atsisakyti būdavo negalima tik pamestinuko, našlaičio ar "mergos vaiko" krikštatėviais būti. Tai buvo laikoma net garbe, o atsisakymas būt užtraukęs didelę nemalonę, nes atseit vaikas ir taip likimo nuskriaustas.

O šiais laikais, technikos amžiuje manau net nemandagu kaip iš niekur nieko ateiti ir pareikšti- prašome būti krikštatėviais g.gif Aš vis save tokioj vietoj įsivaizduoju. Na tikrai turbūt ne kiekvienu atveju norėčiau sutikti. O kaip jaustis? Ir dar jei su tokiu kvietimu ateitų- vardiniais išsiuvinėjimais. Kartais reikia pagalvot apie kitus, ne tik apie save smile.gif

Pirmagimiui mes taip ir rinkom krikštatėvius, pirma mandagiai pasiteiravau neįpareigojančia forma kaip reaguotų, ar galėtų, o svarbiausia jei būčiau mačiusi kad muistosi ir tas reikalas didelio susižavėjimo nekelia- jokiu būdu nebūčiau prašiusi. Kam reikia, kad sukąstais dantimis žmogus sutiktų?...

O dabar mūsų krikštatėviai tikrai labai šaunūs- niekad nepamiršta smile.gif

O dabar irgi nedrįsčiau nueit su kvietimu, nors žinau, kad visai ir sutiktų mano apgalvoti krikštatėviai, bet aš kažkaip nepratusi tokių staigmenų žmonės įteikti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 15 lapkričio 2012 - 08:08
Visiskai pritariu jums, manau eiti su jau issiuvinetu kvietimu apie tai net nepranesus ar nepaklausus, mazu maziausiai izulu yra smile.gif. As pati atsisakiau buti krikstamote, tada kai man pradejo vardinti ka reiks supirkt, kiek kam ko paaukot, koki stala padengt, siulyciau sio klausimo autorei issirinktu zmoniu pirmiausia paklausti, o gal jie jau yra kieno nors kriksto tevai ir daugiau jais but nebenori, o pastatyt zmones I nemalonia situacija ir dar paciai pasijaust negerai, tai irgi... smile.gif
Atsakyti