Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2012-2013m

QUOTE(KasYra @ 2012 10 29, 10:41)
Tikslios datos dar neturim, bet tai bus vasara  ax.gif

mes taip pat planuojam krikstynas vasara,net nebeisivaizduoju,ka cia pasiruost kad nebutu labai nuvalkiota
Atsakyti
QUOTE(krisxta @ 2012 11 01, 21:00)
mes taip pat planuojam krikstynas vasara,net nebeisivaizduoju,ka cia pasiruost kad nebutu labai nuvalkiota


Seikos.

Krikštynos gali būti nuvalkiotis tik tada, kai daromas šou tik dėl šou. Jei darysit KRIKŠTYNAS, o ne WOW balių, tada ir nuvalkiojimas dings smile.gif darykit paprastai- be jokių pribumbasų ir bus šventė. Krištas tai ne šou, tai apeigos, turinčios gilią prasmę ir reikšmę žmogaus gyvenime:)

O man kažkaip šovė galvon daryti linines krikštynas ax.gif jau man susisapnavo tokia tema, tad pradėsiu kurpti planą iš anksčiau, kad nereikėtų daug išlaidų vienu metu apturėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 11 02, 07:21)
Krikštynos gali būti nuvalkiotis tik tada, kai daromas šou tik dėl šou. Jei darysit KRIKŠTYNAS, o ne WOW balių, tada ir nuvalkiojimas dings smile.gif darykit paprastai- be jokių pribumbasų ir bus šventė. Krištas tai ne šou, tai apeigos, turinčios gilią prasmę ir reikšmę žmogaus gyvenime:)

Na jo, sou tai jau tikrai nesinori, o ir tu pribumbasu irgi nea schmoll.gif graziai, ramiai, kukliai ax.gif
Atsakyti
Aš taip pat nemėgstu šou smile.gif man svarbiau pati šventės esmė smile.gif
Kadangi pati darau popierinius dalykėlius, tai dėl kvietimų, įvairių kortelių man rūpesčio nebūtų. Šiaip man tokia neutrali veikla, kokia man patiktų žaidimo forma- būsimos profesijos linkėjimas. Ir dar gražu būtų helio balionai keli. O daugiau kas- stalo papuošimas ir viskas. Jokių užstalių bajerių, nesibaigiančių akcijų atrakcijų nesinori smile.gif
Tiesa, ir laikraštukas turbūt bus smile.gif Buvo pirmam vaikui, man patiko. Bet toks daugiau informatyvus, be ilgų išvedžiojimų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 02 lapkričio 2012 - 11:32
mamytes padekyt gi patarimu, kaip rengt berniuka 5 metu krikstyjat lapkricio gale? ir ka dovanot tokiam didckiui? blink.gif
Atsakyti
labukas mergaites, nuo sio savaitgalio as - tikra KUMA tongue.gif thumbup.gif pakrikstijom mazyli, visa svente pavyko labai gerai, buvo smagu, o ir sveciai nenuobodziavo: zaidem zaidimus, rasem pasizadejimus, juokemes iki nugriuvimo ir t.t. beje, oras buvo puikus, todel ir dangaus zibintai nuostabiai skrido thumbup.gif zodziu, man atrodo, kad sauniai atsventem. ikeliu nuoroda su mano darbeliais - gal kam pravers wink.gif ten gale pagaminti dalykeliai, beje, ir lininiai maiseliai buvo, bet pamirsau nufotografuoti doh.gif tai kai vaziuosim pas kuminuka, butinai tai padarysiu mirksiukas.gif
http://public.fotki....noms/page2.html
Papildyta:
QUOTE(alinaz @ 2012 11 02, 12:33)
mamytes padekyt gi patarimu, kaip rengt berniuka 5 metu krikstyjat lapkricio gale? ir ka dovanot tokiam didckiui? blink.gif

o jus teveliu paklauskit gal jie nori kazka didesnio nupirkti mazyliui (nebe tokiam jau ir mazyliui), todel gal jiem geriausia bus pinigine dovana... musu krikstuko teveliai norejo pirkti maitinimo kedute, staliuka ir dar ten kazka, tai sveciai nese pinigais, na ir gales dabar mazylis dziaugtis reikalingais daiktais ax.gif blush2.gif
tarkim as manau kad menkiniekiai grazu smagu bet tik dulkes renka ax.gif o va 5m tai gal lovos reikia, o gal kokio rasomo stalo juk mokykla nebe uz kalnu... blush2.gif
o del aprangos - ar 5m ar 5men svarbiausia kad nesusaltu... ax.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(*Star* @ 2012 11 02, 12:18)
Aš taip pat nemėgstu šou smile.gif man svarbiau pati šventės esmė smile.gif
Kadangi pati darau popierinius dalykėlius, tai dėl kvietimų, įvairių kortelių man rūpesčio nebūtų. Šiaip man tokia neutrali veikla, kokia man patiktų žaidimo forma- būsimos profesijos linkėjimas. Ir dar gražu būtų helio balionai keli. O daugiau kas- stalo papuošimas ir viskas. Jokių užstalių bajerių, nesibaigiančių akcijų atrakcijų nesinori smile.gif
Tiesa, ir laikraštukas turbūt bus smile.gif Buvo pirmam vaikui, man patiko. Bet toks daugiau informatyvus, be ilgų išvedžiojimų smile.gif

o as uz zaidimus (bet tik tokius su vaikyste, vaikais, buteliukais ir t.t. susijusius), juk smagiau kai yra veiksmo o ne sedi - valgai - isgeri - vel valgai... nors zinoma ziurint kokia jus svente darot... jei trumpa vakariene tuomet tikrai nereikia jokiu atrakciju, o jei balius iki paryciu - vien sedet - na man kazkaip schmoll.gif
Atsakyti
forti na abejuoju ar kriskto tevelaii dovanuoja lovas ar stalus g.gif ir cia gal jau pagal galimybes reikai ziuret. bet dekui uz pasiulymus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 11 02, 09:21)
Seikos.

Krikštynos gali būti nuvalkiotis tik tada, kai daromas šou tik dėl šou. Jei darysit KRIKŠTYNAS, o ne WOW balių, tada ir nuvalkiojimas dings smile.gif darykit paprastai- be jokių pribumbasų ir bus šventė. Krištas tai ne šou, tai apeigos, turinčios gilią prasmę ir reikšmę žmogaus gyvenime:)

O man kažkaip šovė galvon daryti linines krikštynas  ax.gif jau man susisapnavo tokia tema, tad pradėsiu kurpti planą iš anksčiau, kad nereikėtų daug išlaidų vienu metu apturėti smile.gif


Mūsų buvo lininės- nertinės smile.gif
Tikrai daug nekainavo, svarbiausiai esmė smile.gif Subtiliai ir nieko, kad reiktų skubėt viską kas "suruošta- surezisuota" įvykdyt lotuliukas.gif
Gavosi puiki šventė mums ir mūsų šeimai wub.gif

QUOTE(KasYra @ 2012 11 02, 11:44)
Na jo, sou tai jau tikrai nesinori, o ir tu pribumbasu irgi nea  schmoll.gif  graziai, ramiai, kukliai  ax.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(alinaz @ 2012 11 02, 12:33)
mamytes padekyt gi patarimu, kaip rengt berniuka 5 metu krikstyjat lapkricio gale? ir ka dovanot tokiam didckiui? blink.gif

Šviesūs velvetukai, Balti baltinukai ir kokia liemenė ar megztinukas šviesus ir ant viršaus stilingas paltukas šviesus- baltas ar pieno baltumo. Ir bažnyčioj visur su paltuku - ir puošnu ir šventiška, ne kasdieniška, man gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Forti @ 2012 11 02, 11:13)
o as uz zaidimus (bet tik tokius su vaikyste, vaikais, buteliukais ir t.t. susijusius), juk smagiau kai yra veiksmo o ne sedi - valgai - isgeri - vel valgai... nors zinoma ziurint kokia jus svente darot... jei trumpa vakariene tuomet tikrai nereikia jokiu atrakciju, o jei balius iki paryciu - vien sedet - na man kazkaip  schmoll.gif


Na, tiek visokių švenčių aš prisižiūrėjusi, kad man vaikiškos šventės, mano galva, turi būt trumpos biggrin.gif

Atsižvelgiant į tai, kad šventėje dalyvautų ir daugiau vaikų, man yra nepriimtina kai vaikai yra verčiami dalyvauti jau suaugusiųjų baliuje iki vėlyvaus meto ir laksto kaip blūdinukai smile.gif Bet čia mano asmeninė nuomonė, nes aš savo vaikams taikau griežtą dienotvarkę, kuri gali šiek tiek nukrypti, bet laikas miegoti vaikams yra šventas.
Taip buvo ir su pirmo vaiko krikštynoms. Norėjau, kad artimiesiems tai būtų jaukus pasibuvimas kartu, gerai praleistas laikas gamtoje- su šašlykiukais, žvejyba ir neįpareigojančiu laisvalaikiu. Šventė tęsėsi tol, kol mažylis turėjo keliauti namo priimt vakarinių tualetų biggrin.gif Tuomet ir kiti supratingai išsiskirstė, o kadangi buvo jaunimo, suvažiavusio iš užsienio specialiai tai šventei- jie galėjo ramiai pailsėti pirtelėje ir pasėdėti tiek, kiek jiems norisi smile.gif

Ir dabar žinau, kad bus ir visai mažiukų vaikų, ir po kelis metus- šventę darysiu šviesiu paros metu, pageidautina po pietų miego biggrin.gif iki 20-21 val max smile.gif
Tiesą sakant, iš savo šeimos aš jau bandau išgvendint baliaus be ribų madą smile.gif vaiko gimtadienio kvietime net nurodžiau laiką- nuo kada iki kada tęsis šventė smile.gif

Nemanau, kad tai kažkas bloga. Tiesiog vaikas tai ne suaugęs- jam emocinis krūvis tai ne tas pats kas balius suaugusiam.

Tikiu, kad yra ir daugiau taip manančių tik galvojančių apie tai tyliai mirksiukas.gif

O dėl atrakcijų- daugybė visokių smulkmenų, kurie yra tik momentinis reikalas- man taip pat nelabai patinka. Aš pati nelinkusi apsikrauti krūvomis popierių, visokiausiais nesibaigiančiais diplomais nukabinėti sienų, todėl savo šventėse to nenaudoju. Tegul tai atrodo nuobodu, banalu, bet aš saugau savo vakų svarbius prisiminimus kitaisp ir kitokius smile.gif

Aišku kiekvienas organizuojamės pagal save ir kaip mums reikia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 02 lapkričio 2012 - 15:42
QUOTE(alinaz @ 2012 11 02, 15:07)
forti na abejuoju ar kriskto tevelaii dovanuoja lovas ar stalus g.gif  ir cia gal jau pagal galimybes reikai ziuret. bet dekui uz pasiulymus 4u.gif

as ir nesakau kad kriksto tevai perka lovas tongue.gif arba neatidziai skaitet arba neaiskiai parasiau... blush2.gif sakau reik tevu paklaust kokia dovana geriau butu. tarkim musiskiai pasake kad geriau pinigais duot, t.y. vis sveciai nese pinigais (tarp ju ir mes - krikstateviai), o juos surinke ir sudeje i kruva pirks rimtesnius pirkinius mazyliui o ir reikalingus jam... jokiu sidabriniu sauksteliu ar zaislu nenorejo ax.gif gal dabar aiskiau parasiau tongue.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*Star* @ 2012 11 02, 16:38)
Na, tiek visokių švenčių aš prisižiūrėjusi, kad man vaikiškos šventės, mano galva, turi būt trumpos  biggrin.gif
Aišku kiekvienas organizuojamės pagal save ir kaip mums reikia  4u.gif

labai jau jus rimtai i rezima ziurit (nesakau kad tai blogai) atsipalaiduot juk kai kada taip pat reikia smile.gif musu baliuj mazylius priziurejo o veliau juos issiveze mociute, didesnieji - ejo miegot i salia esancius miegamuosius thumbup.gif bent mano mazyles tai taip lengvai is rezimo neismusi, atejo jos valandos ir ja i vezima paguldem ji uzmigo ir ismiegojo visa laika thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Forti @ 2012 11 02, 18:04)
labai jau jus rimtai i rezima ziurit (nesakau kad tai blogai) atsipalaiduot juk kai kada taip pat reikia smile.gif musu baliuj mazylius priziurejo o veliau juos issiveze mociute, didesnieji - ejo miegot i salia esancius miegamuosius  thumbup.gif bent mano mazyles tai taip lengvai is rezimo neismusi, atejo jos valandos ir ja i vezima paguldem ji uzmigo ir ismiegojo visa laika  thumbup.gif


Vskas gerai pas mus su tuo režimo reikalu smile.gif vaikams įprasta kai diena neišblaškyta. Na tai aš gi ir sakau, kai jei jau ypatingas atvejis- galima pabandyt ištempti valandą kokią viršaus, bet aš tesiog žinau, kad jei pervargs, tai paskui nėra ramumo. Gerai kam vaikai kada ir kur paguldai ir miega. Na čia aišku ne į temą. Esmė ta, kad man labiau patinka kai vaikiški reikalai derinami prie vaikų, o ne prie suaugusių smile.gif Yra suaugusių balius- kitas reikalas , ir kita programa.

Tiesa, man labai patiko ir dabar taip pat daryčiau- prieš bažnyčią mano mama įteikė vaikui balionų puokštę. Spalvotų. Mes su ta puokšte žygiavom ir į bažnyčią. Man taip vaikiška ir žaisminga pasirodė wub.gif

Aš akcentus dėlioju taip: vaiko apranga, fotografas, gražus stalas, padėka krikštatėviams įteikiant mažutes simbolines dovanėles, dar kokia smulkmena (pirmagimiui nupirkau didelį albumą ir padariau daug nuotraukų kaip augo vaikas- nes buvo giminių kur nėra galimybės dažnai pasimatyti, tai buvo proga nors kaip senais laikais prie arbatos- pavartyt albumą). Na ir laikraštuką dariau. Tiesa, krikštatėviai padovanojo linkėjimų albumėlį, tai rašė svečiai kažką gražaus, mielo prisiminimui.

Dabar gal anksčiau pradėjus galvoti norėčiau padaryt kaip minėjau gal profesijos linkėjimo korteles ar panašiai kažką. Na ir tema - apsistoju ties linu, nes planuoju užsakyt lininius rūbelius, aplinką linu papuošt.

Tiesa, visoms šventėms jau įprasta, kad kvietime nurodau šventės gėlę. Negaliu pakęsti šluotų ir didžiulių puokšių, kurių paskui nėra kur dėti blush2.gif Todėl parašau pvz. Šventės gėlė- balta rožė.

Būtinai apgalvoju kur norėčiau pasifotografuoti- vietą. Šiame rekale dalyvauja visi svečiai.

Tai tokios mintys kol kas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 02 lapkričio 2012 - 21:28
QUOTE(Forti @ 2012 11 02, 15:13)
*zodziu, man atrodo, kad sauniai atsventem. ikeliu nuoroda su mano darbeliais - gal kam pravers wink.gif

**balius iki paryciu - vien sedet - na man kazkaip  schmoll.gif

* jus nesupykit, kiekvienam savo stilius ir skonis skirtingas, bet jusu visi darbeliai labai jau kartojasi ir is tos serijos kurie atrodo labai banalus ir perkrauti 4u.gif
man asmeniskai labiau patinka Stilingos sventines dekoracijos darbeliai ir idejos thumbup.gif subtilu, grazu, neperkrauta
**krikstynu balius iki paryciu? g.gif manau nereikia is tokios sventos ir prasmingos sventes daryt BALIAUS iki paryciu g.gif tokiu baliu galima prisigalvot nors ir kiekviena savaitgali, o kristynos mano nuomone turetu buti jaukios, trumpos, isskirtines, pvz pas mus buvo net absoliuciai be alkoholio, nes man labai nekaip atrodo toks dalykas tokioj sventej schmoll.gif

QUOTE(*Star* @ 2012 11 02, 17:38)
Na, tiek visokių švenčių aš prisižiūrėjusi, kad man vaikiškos šventės, mano galva, turi būt trumpos  biggrin.gif

Tikiu, kad yra ir daugiau taip manančių tik galvojančių apie tai tyliai  mirksiukas.gif

O dėl atrakcijų- daugybė visokių smulkmenų, kurie yra tik momentinis reikalas- man taip pat nelabai patinka.
Aš pati nelinkusi apsikrauti krūvomis popierių, visokiausiais nesibaigiančiais diplomais nukabinėti sienų, todėl savo šventėse to nenaudoju.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif su viskuo sutinku ir viskam pritariu drinks_cheers.gif
musu svente tesesi 3 val nuo 14 iki 17 val, tikrai visiems uzteko linksmybiu ir turiningo laiko, o ne laiko stumimo prie stalo nukrauto maistu ir alkoholiu schmoll.gif

QUOTE(Forti @ 2012 11 02, 22:04)
labai jau jus rimtai i rezima ziurit (nesakau kad tai blogai) atsipalaiduot juk kai kada taip pat reikia smile.gif

as tai manau cia ne poziurio i rezima reikalas, o poziurio i pacios sventes prasme 4u.gif jus pati rasot, kad mazuosius isveze mociutes miegoti, o jus toliau sventet, tai atsiprasau: cia jusu ar vaikucio svente? as manau tokia diena vaikas turi buti svarbiausias g.gif juk progu pasvesti be vaiku galima ir taip prisigalvoti biggrin.gif
kaip man juokingai atrodo, kai is pirmojo vaiko gimtadienio padaro piratu vakareli, kuriame 1 mergaite jubiliate, o daugiau visi virs 20 metu sveciai doh.gif
Atsakyti