Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2012-2013m

QUOTE(moniakute @ 2012 08 27, 21:38)
Sveikutes,
o i skur perkate silko popieriu pompomams? Pvz, Siauliuose, yra vienoj randarbiu parduotuvej, bet spalvu isvsi tik kelios.  doh.gif

ne maziau grazus pomponai gaunasi ir is popieriniu serveteliu. gaila nefotografavau saviskiu, bet atrode tikrai labai gerai. diena pries kirkstynas sveikinom MB kursioka vestuviu proga, tai ir prie dovanos ant smugio pomponiuka padariau is baltu serveteliu.
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2012 09 02, 22:50)
ne maziau grazus pomponai gaunasi ir is popieriniu serveteliu. gaila nefotografavau saviskiu, bet atrode tikrai labai gerai. diena pries kirkstynas sveikinom MB kursioka vestuviu proga, tai ir prie dovanos ant smugio pomponiuka padariau is baltu serveteliu.

o kokio dydzio serveteles pirkot? smile.gif smile.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, gal kas zinote kur Klaipedoje galima ant mediniu saukstu isdeginti norimus tekstus?
Atsakyti
QUOTE(sandrixe @ 2012 09 03, 08:49)
o kokio dydzio serveteles pirkot? smile.gif  smile.gif

dariau ir is tu didziuju (berods tos 25x25 gal) ir is mazesniu. gavosi vienodai graziai.
Atsakyti
sveikos mamytes, busiu kriksto mama atejau su jumis pasidalint rupesciais biggrin.gif laikas spaudzia, siuo metu darau torta is sauskelniu ir vis apie zaidimus pagalvoju. noriu daryti busimos profesijos spejima,sakykit profesijas sveciai ant kazkokiu korteliu raso ? o kur paskui sudeti jas?
Atsakyti
QUOTE(lape snape* @ 2012 09 18, 12:30)
o kur paskui sudeti jas?


Tas kortelės galima paskui sukabinti ant krikštynų butelio arba sudėti į papuoštą dėžutę. Čia jau kaip kas sugalvoja) Aš asmeniškai darau dėžutę, kur bus sudėtos ne tik profesijos spėjimo kortelės, bet ir pasižadėjimo.
Atsakyti
Gal kam tiks mano idėjos smile.gif
Atsakyti
mamytes, o kaip pristatote Sirsiu medu? kiek paciai teko buti tiesiog pasako prasom ragaut sirsiu medaus ir viskas. kazkaip noretus man iprasmint, kazka pasakyt prie ko cia tas sirsiu medus g.gif
Atsakyti
musu krkstynos bus kuklios, nebus daug zmoniu, o tik mes su mb, kriksto tevai ir mano teveliai, tad itariu jokiu zaidimu ir didelio baliaus nebus g.gif bet vis tik orisi, kad tai butu sklandi ir isimintina svente ax.gif
Atsakyti
Sveikos. O 2013m.dar niekas neplanuojat krikstynu?
Atsakyti
Mūsų krikštynos už dviejų savaičių, viskas kaip jau ir suruošta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Averita @ 2012 09 24, 12:56)
M?s? krikštynos už  dviej? savai?i?, viskas kaip jau ir suruošta 4u.gif

Ar saug ketinat isleisti joms? g.gif
Atsakyti