Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2012-2013m

Stai taip atrode mano sunaus krikstynu stalas, bei saldumynu stalas. Viska gaminau pati, idejos mano ir is interneto, tik sudelioti padejo sesuo su seimyna. Pati buciau nespejusi smile.gif
user posted image
user posted image

Tema buvo drugeliai, dominavo melsvi atspalviai, papuosimu gamyba ateme begales laisvo laiko, taciau buvo del ko stengtis.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VoRasa: 21 rugpjūčio 2012 - 18:42
Tikrai labai gražiai ir įspūdingai viskas paruošta. Super, VoRasa thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikutės, kur rasti apie pomsų gaminimą?
Atsakyti
QUOTE(Lydute @ 2012 08 22, 00:33)
sveikutės, kur rasti  apie  pomsų gaminimą?



Sveiki, štai čia rasyte
http://www.supermama...t31896-100.html
Atsakyti
QUOTE(VoRasa @ 2012 08 21, 19:38)
Stai taip atrode mano sunaus krikstynu stalas, bei saldumynu stalas. Viska gaminau pati, idejos mano ir is interneto, tik sudelioti padejo sesuo su seimyna. Pati buciau nespejusi smile.gif


Darbas tikrai vertas paciu graziausiu pagyru thumbup.gif 4u.gif Sveciai tikrai turejo likti suzaveti thumbup.gif

 i 
necituoti pilnų postų su foto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Naktibalda: 22 rugpjūčio 2012 - 08:39
QUOTE(VoRasa @ 2012 08 21, 16:38)
Stai taip atrode mano sunaus krikstynu stalas, bei saldumynu stalas. Viska gaminau pati, idejos mano ir is interneto, tik sudelioti padejo sesuo su seimyna. Pati buciau nespejusi smile.gif

Tema buvo drugeliai, dominavo melsvi atspalviai, papuosimu gamyba ateme begales laisvo laiko, taciau buvo del ko stengtis.


Tiesiog tobula first.gif wub.gif

Dar man klausimas, o vėliavėlės iš medžiagos ar popieriaus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 22 rugpjūčio 2012 - 09:32
aciu uz pagyras, ir pati zavejausi be galo be krasto, gaila buvo po to viska nukabinti. Veleveles dariau is linines medziagos, istepiau vandeniu maisytu su klijais, kabinau ant virvutes ir kai isdziuvo sulipo, tada iskirpau apacioje trikampiuka. Daugiausia laiko uztruko drugeliuku karpymas, juos klijavau paprastai su piestukiniais klijais. tai kai kurie kiek paslinko, gal reikejo su skystesniais klijuoti, kad prie virvutes priliptu.
Atsakyti
QUOTE(VoRasa @ 2012 08 22, 10:11)
aciu uz pagyras, ir pati zavejausi be galo be krasto, gaila buvo po to viska nukabinti. Veleveles dariau is linines medziagos, istepiau vandeniu maisytu su klijais, kabinau ant virvutes ir kai isdziuvo sulipo, tada iskirpau apacioje trikampiuka. Daugiausia laiko uztruko drugeliuku karpymas, juos klijavau paprastai su piestukiniais klijais. tai kai kurie kiek paslinko, gal reikejo su skystesniais klijuoti, kad prie virvutes priliptu.


Tikrai labai labai puikiai. O kaip gudriai sugalvota vėliavėles sumeistraut, super thumbup.gif Tik man neaišku- o koks pagrindas ant kurio dėjot vėliavytes, gi turėjo prilipti jos prie kažko? ax.gif

Atsakyti
Pirkau bazej tokias virveles, kur karoliuku daug visokiu pardavineja raudoname pasaze. Kai sulipo medziagytes, jos prie virveles neprikibo kaip reikiant, todel kaip matote foto as is abieju pusiu risinejau pacia ploniausia silkine juostele
Va gamybos procesas, kam bus idomu patiem pabandyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2012 08 20, 10:03)
Mamukas-25,26psl wink.gif


Aciu smile.gif Beveik visas temas baigiu perversti, o kad sioje temoje paziureti biggrin.gif nedaejo
Atsakyti
QUOTE(VoRasa @ 2012 08 21, 16:38)
Stai taip atrode mano sunaus krikstynu stalas, bei saldumynu stalas. Viska gaminau pati, idejos mano ir is interneto, tik sudelioti padejo sesuo su seimyna. Pati buciau nespejusi smile.gif



Šaunuolė mamytė wub.gif first.gif
Atsakyti
parasysiu savo patirti , ko nepagalvojau iki galo , gal kam pasitarnaus .
svente vyko namuose. lauke. kai grizom is baznycios, dar buvo mazyte fotosesija. bet ji vistiek uztruko ne 15min smile.gif, visi sveciai vaikstinejo, fotografavosi... butu buve puiku, jei buciau pagalvojusi ir paruosusi bent minimaliuvieno kasnio uzkandziu ir gerimu stala pries uzsedant prie stalo... nes visi labai isalke buvo, tai truputi 'uzkniso', tas trypimas apie stala, bet neturejimas galimybes isimesti ka nors i burna biggrin.gif plius, butu sklandziau viskas buve. butu nereikeja stresuot ir ziuret i slampinejanciu ir 'kazko' laukiancius svecius biggrin.gif
Atsakyti