Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2012-2013m

Sveikos! 4u.gif
Norėčiau paklausti tų merginų, kurios pirko kuponą 25 helio balionams už 35Lt kainą ir jau jį spėjo išnaudoti - sakykit, ar nenusivylėt balionų kokybe? blush2.gif Ar jie ilgai išsilaikė? Ar spalvų daug buvo, iš kurių galima buvo rinktis? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Evusk@ @ 2012 08 11, 23:17)
Sveikos!  4u.gif
Norėčiau paklausti tų merginų, kurios pirko kuponą 25 helio balionams už 35Lt kainą ir jau jį spėjo išnaudoti - sakykit, ar nenusivylėt balionų kokybe?  blush2.gif  Ar jie ilgai išsilaikė? Ar spalvų daug buvo, iš kurių galima buvo rinktis?  rolleyes.gif

aš pirkau kur 50, bet balionai ir kokybė manau ta pati bus. Tai užsisakiau kaip tik juos vakar, spalvas tai galima buvo rinktis, o man baltų ir raudonų reikėjo, tai tokius ir paruošė. Iškart įspėjo kad jie skraido 8h, tai man pripūtė 16h, sakiau iki 24h užteks, bet 24h paleidom juos lauke, tai kilo be problemų, o kelis vaikai pasiliko sau, tai dar šiandien skraido, bet jau ne visai prie lubų thumbup.gif
Atsakyti
Labas, sakykite su kokia programa jus darote sampano etiketes, pasizadejimus, kad galima butu ikelti nuotraukas??? Ar su Picasa3 pasidarytu?
Atsakyti
Merginos, o kaip puošiat automobilį krikštynom? Gal turite idėjų? Labai norėčiau ant lango užklijuoti krikštukės vardą, bet neišmanau kur gauti tam tikro popieriaus, nes su lipnia juosta, tai tragedija bus...
Atsakyti
Si savaitgali buvome krikstynose, ir masina buvo papuosta nuplaunamais dazais, krikstukes vardas parasytas ir nupiestas angeliukas, labai patiko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Evusk@ @ 2012 08 11, 20:17)
Sveikos!  4u.gif
Norėčiau paklausti tų merginų, kurios pirko kuponą 25 helio balionams už 35Lt kainą ir jau jį spėjo išnaudoti - sakykit, ar nenusivylėt balionų kokybe?  blush2.gif  Ar jie ilgai išsilaikė? Ar spalvų daug buvo, iš kurių galima buvo rinktis?  rolleyes.gif


Mums dar isiule klijus prie kiekvieno baliono,kad laikytusi ilgiau nei 8val. rolleyes.gif
tai tikrai nenusivylem cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ausrele: 13 rugpjūčio 2012 - 21:19
labutis, planuotojos. mes jau po sventes. Gero Jums planavimo. pas mus dominavo gelsva spalva (nes pries 3 metus musu vestuvese taip pat dominavo si spalva wink.gif )

user posted image
Atsakyti
Ačiū pasisakiusioms dėl balionų 4u.gif nuraminot mane, visgi kaina palyginus maža, tai abejojau dėl kokybės.. doh.gif

QUOTE(justeva @ 2012 08 15, 19:05)
labutis, planuotojos. mes jau po sventes. Gero Jums planavimo. pas mus dominavo gelsva spalva (nes pries 3 metus musu vestuvese taip pat dominavo si spalva wink.gif )



Super thumbup.gif Labai gražu, kaip iš žurnalo... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(justeva @ 2012 08 15, 17:05)
labutis, planuotojos. mes jau po sventes. Gero Jums planavimo. pas mus dominavo gelsva spalva (nes pries 3 metus musu vestuvese taip pat dominavo si spalva wink.gif )



Labai gražu 4u.gif
O tai burbullus pati darėt ar pirkot? smile.gif
Atsakyti
Dekui. Pati dariau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(justeva @ 2012 08 16, 09:34)
Dekui. Pati dariau blush2.gif

Kokį popierių naudojote pomsų gamybai?...
Atsakyti
QUOTE(digi @ 2012 08 16, 16:31)
Kokį popierių naudojote pomsų gamybai?...

as naudoju krepini ar tampoma, kaip cia ji taisiklingiau pavadinus mirksiukas.gif

o man neliko jokio dziaugsmo ar nuotaikos krikstynom, pirmadieni sese pasake kad apsigalvojo, ir nekrikstys mano maziuko cray.gif nesuprantu kodel, nes deramai taip ir nepaaiskino kodel, dar maziukas sukarsciavo, vienu zodziu viskas griuva, ir labai liudna verysad.gif
Atsakyti