Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2012-2013m

labuka noreciau paklausti Kaune kur helio balionus perkate gal zinote kur pigiau nes kaip pagalvoju megoje 1vnt-7lt o ju reikes 12vnt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(br@ske @ 2012 08 07, 14:48)
labuka noreciau paklausti Kaune kur helio balionus perkate gal zinote kur pigiau nes kaip pagalvoju megoje 1vnt-7lt o ju reikes 12vnt doh.gif





Mane taip pat domina sitas klausimas!
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 08 06, 17:22)
Nelabai. Krikšto žvakė yra viena ir vienintelė žmogaus gyvenime  4u.gif
Kaip kažkuri mamytė jau čia rašė apie gražią simboliką- alfa ir omega- pradžia ir pabaiga, nuo gimties/krikšto- iki paskutinės dienos  rolleyes.gif Nes ir Šv. Komunijai naudojama krikšto žvakė



Dėkui, žinosim 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
ar dar reikia ikelti foto į rėmelį? Galima tai ir su "word" padaryti.
[/quote]

Sveiki, su "word" nesigauna, nes langelyje nuotraukai įdėti yra užrašas. Reikia panaikinti tą užrašą, o aš nemoku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(br@ske @ 2012 08 07, 15:48)
labuka noreciau paklausti Kaune kur helio balionus perkate gal zinote kur pigiau nes kaip pagalvoju megoje 1vnt-7lt o ju reikes 12vnt doh.gif

Sveikos, Jachtklube http://www.balionuce...s.lt/katalogas/
bandykit pasiskambint, gal sutarsit kita kaina (parasyta po 2.5 lt )
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hela77 @ 2012 08 07, 19:34)
Sveikos, Jachtklube http://www.balionuce...s.lt/katalogas/
bandykit pasiskambint, gal sutarsit kita kaina (parasyta po 2.5 lt )
4u.gif

oi kaip ACIU jum 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2012 08 07, 10:41)
paukste-as reminau krykstukes foto su sese(dovana sesei) ir ant foto zodziai buvo:



QUOTE(jolitukas80 @ 2012 08 07, 15:37)


merginos, aciu dideliausias aciuks.gif

po visko, butinai pasidalinsiu savo idejomis ir pasipasakosiu kaip svente praejo...jau siku britvom anksciau laiko... doh.gif norisi kad viskas pavyktu taip kaip norisi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(br@ske @ 2012 08 07, 12:48)
labuka noreciau paklausti Kaune kur helio balionus perkate gal zinote kur pigiau nes kaip pagalvoju megoje 1vnt-7lt o ju reikes 12vnt doh.gif


Šiaip jau bet kur perkant didesnį kiekį taikoma ir nuolaida. man rodosi, jei perki bent dešimt balionų ir daugiau, jau kaina penki litai g.gif
Bent jau Panevėžio regione (jei klystu, pataisykit, nes ir man labai įdomu, iš tikro )

QUOTE(ausrele @ 2012 08 07, 14:13)
Dėkui, žinosim 4u.gif  drinks_cheers.gif


mirksiukas.gif Prašom smile.gif

QUOTE(hela77 @ 2012 08 07, 16:34)
Sveikos, Jachtklube http://www.balionuce...s.lt/katalogas/
bandykit pasiskambint, gal sutarsit kita kaina (parasyta po 2.5 lt )
4u.gif


Labai įdomi kaina g.gif Parašykit kaip sekės, ar čia šimto balionų tokia kaina biggrin.gif

Nelabai įsivaizduoju, kad bent dešimt ar dvylika balionų su heliu būtų tokia kaina... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 08 08, 00:31)


Nelabai įsivaizduoju, kad bent dešimt ar dvylika balionų su heliu būtų tokia kaina...  ax.gif


Na, juk visoki7 dydžių tų balionų yra... Kai aš kažkada klausiau nuo ko priklauso kainos, tai man aiškino, kad nuo to kiek helio į balioną pripūs. Nuo to priklauso kiek ilgai laikysis neišsileidęs ir kokį svorį su savimi pakels (man reikėjo, kad vienas balionas pakeltų kelių mokinių linkėjimus) tai kaina buvo nuo 4 iki 7 lt... teko imti brangesnį, nes tik jis "susitvarkė su užduotimi" biggrin.gif

Gali būtį, kad ten visai parastučiai ir mažučiai balionukai- todėl taip pigiai... Tie, kurie norės didelių, specialiai puoštų krikštynoms- mokės daugiau.. .


Aišku- aš tik spėju.... :4u mirksiukas.gif : blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 08 07, 21:31)
Nelabai įsivaizduoju, kad bent dešimt ar dvylika balionų su heliu būtų tokia kaina...  ax.gif



Mes pirkom per akciją grupinis.lt. Tai 25 helio balionai kainavo 35lt.
Atsakyti
QUOTE(ausrele @ 2012 08 08, 08:57)
Mes pirkom per akciją grupinis.lt. Tai 25 helio balionai kainavo 35lt.


A, tai vis vien, daugiau nei dešimt balionų... bet kaina tai gera, tikrai pasitakė thumbup.gif
O šiaip kitu atveju, jei labai daug tų balionų norisi, tai turbūt pigiau tuomet yra helio balioną išsinuomot ir patiems prisipūsti g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 08 08, 15:46)

O šiaip kitu atveju, jei labai daug tų balionų norisi, tai turbūt pigiau tuomet yra helio balioną išsinuomot ir patiems prisipūsti  g.gif



O kažin yra 3 L balionų nuoma? Nes 5 L kainuoja apie 160 lt... g.gif
Atsakyti