Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2012-2013m

QUOTE(jpavlovskiene @ 2012 08 02, 17:35)
nu as bent jau susiradau interneta medi su sakomis atsispausdinau smile.gif idejau i remeli o stikla po apacia palikau , nupirkau dazu guaso ivairiu spalvu ir padesiu prie remelio graziai , kad kiekvienas issirinktu kokia nori spalva  smile.gif o veliau idesiu stikla i virsu ir manau tikrai ilgam bus prisiminimas smile.gif  padekit serveteliu kokiu kad veliau pirsta galetu sveciai nusivalyti  biggrin.gif


1. o gal galit pasidalinti to medzio foto? nes as kiek ieskau tai tik su lapais randu...

2. as tai del sito nenusprendziu vis. jei sakykim merktu pirsta i guasa, butu labai daug tos mases, ir anstpaudo net nesimatys... Man dar butu grazu visos rankos antspaudas, bet medis laaabai didelis gausis, o ir zmogus nenores tiek teptis gal. Nebus kaip nusiplauti ten kur busime.... Nezinau ka sugalvoti
QUOTE(karolux321 @ 2012 08 02, 17:42)
Sveiki, norėčiau kad ir mane priimtumėt į gretas 4u.gif . Seniai skaitau  temelę.  Krikštinos įvyks 11 diena, laiko visai mažai liko. Lyg viskas ir padaryta, tik viena maža problemėlė... nedraugauju su photoshopu blush2.gif . Todėl ir nutariau prašyti pagalbos: gal  kas nors sutiks padėti? Reikia įkelti nuotrauką į rėmelį. Būsiu labai dėkinga.


o ka norit padaryti? gal galeciau padeti.
Atsakyti
[B]paslaptingai,[/B][B] rasykit tree, ir ieskokit vaizdu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(w_ilt_e @ 2012 07 19, 07:39)
prie slaptazodzio gale prirasyk 1


gal galite ir man kas pasakyti slaptazodi? o ten galima ir ikelti info? turiu pasirankiojus kriksto remeliu

QUOTE(Ginestra @ 2012 07 29, 15:28)
Nesu liuteronė, bet šiaip pagrinde visur ružava mergaitei, o mėlyna - berniukui.


tai kad neteisingai sakot- rausva buna berniukui, o melsva- mergaitei. Pagal Marija ir Jezu (ju kraujas ir apsiaustas)
Atsakyti
radau Akropolyje (Siauliai) tu tokiu kempineliu padazyt pirstukui, darant antspaudukus. jeeee
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justeva: 04 rugpjūčio 2012 - 22:26
QUOTE(justeva @ 2012 08 05, 00:26)
radau Akropolyje (Siauliai) tu tokiu kempineliu padazyt pirstukui, darant antspaudukus. jeeee

Tiimari?kokia kaina? smile.gif
Atsakyti
Nea, ofic day man rodos g.gif Vienos spalvos (geresnes firmos kainavo apie 10 lt) as pirkau kur iskart 4 spalvytes ir dar plius tokie mediniai antspaudukai, tai 8 su centais mokejau blush2.gif
Atsakyti
sveikos, labai patiko ideja apie medi tai imetu savaji, jei kuri neturit kreipkites atsiusiu 4u.gif user posted image
Atsakyti
Gražus medukas 4u.gif Ant jo tik piršto anspaudai ar ir vardas?


Iškilo klausimėlis toks: AR GALIU VIENO VAIKO KRIKŠTO ŽVAKĘ NAUDOTI IR PER KITO VAIKO KRIKŠTYNAS?
Atsakyti
QUOTE(ausrele @ 2012 08 06, 15:10)
Gražus medukas 4u.gif Ant jo tik piršto anspaudai ar ir vardas?
Iškilo klausimėlis toks:  AR GALIU VIENO VAIKO KRIKŠTO ŽVAKĘ NAUDOTI IR PER KITO VAIKO KRIKŠTYNAS?


Nelabai. Krikšto žvakė yra viena ir vienintelė žmogaus gyvenime 4u.gif
Kaip kažkuri mamytė jau čia rašė apie gražią simboliką- alfa ir omega- pradžia ir pabaiga, nuo gimties/krikšto- iki paskutinės dienos rolleyes.gif Nes ir Šv. Komunijai naudojama krikšto žvakė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 06 rugpjūčio 2012 - 19:22
Sveikos merginos, ir as jau intensyviai ruosiuosi krikstynoms, busime krikstateviais....atsakingos pareigos, atsakingai ir ruosiuosi...smulkmenas imesiu po visko, nesinori, kad netycia uzsukusi krikstuko mamyte pamatytu viska is anksto ax.gif noreciau Jusu pagalbos, gal kuri kur nors uzmate grazius zodzius, gali buti vaikiski trumpi, bet skirti broliukui, kurie tiktu pasakyti per krikstynas, nu niekaip nerandu doh.gif
Atsakyti
paukste-as reminau krykstukes foto su sese(dovana sesei) ir ant foto zodziai buvo:
Sese-tai kazkas,kas kazkokiu budu visada zino ka daryti.Ji yra ta,kuri isklauso mano rupescius ir visada yra salia kai jos labai reikia.Ji leidzia tau dalintis savo svajonemis ir visuomet turi pasiulymu ka veikti ir zino kaip mane pralinksmint.Ji-tai mano sese.
Sese-Tu geriausia pasaulyje
smile.gif
Galima ir broliukui pritaikyt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukshte @ 2012 08 07, 09:38)
gal kuri kur nors uzmate grazius zodzius, gali buti vaikiski trumpi, bet skirti broliukui, kurie tiktu pasakyti per krikstynas[/size][/b], nu niekaip nerandu doh.gif


Mano sesė dar mažytė,
Miega, šypsosi lovytėj,
Dar nemoka piešti, žaisti,
Pasakų knygelių skleisti.
Tik ir taip labai smagu,
Kad sesytę aš turiu.
Greit užaugs ir kambary
Žaisim dviese mes linksmi.
Sesę savo aš myliu,
Kai ji miega, ša... tyliu,
Plaukučius švelniai paglostau,
Pabučiuoju dar į skruostą.
Auk, sesyte, auk mažyte,
Dovanosiu tau lėlytę,
Rudą meškiną gauruotą
Ir pelytę, kur po šluota.
Už rankytės pavedžiosiu
Ir kiemely paglobosiu,
Kad šunelis koks padykęs
Neišgąsdintų netyčia.


Mano mažas žmogau,
Mano saulės zuikeli,
Be tavęs negaliu
Ir tėvai nebegali.

Tavo aukso plaukai
Saulės spindulius žeria,
Mano mažas žmogau,
Mano lauko gėlele,

Mano mažas žmogau,
Mano sielos dalele,
Be tavęs negaliu
Ir mama nebegali.



galima truputi pakoreguoti ir prisitaikyti tiek berniukui, tiek mergaitei
Papildyta:
QUOTE(karolux321 @ 2012 08 02, 17:42)
Sveiki, norėčiau kad ir mane priimtumėt į gretas 4u.gif . Seniai skaitau  temelę.  Krikštinos įvyks 11 diena, laiko visai mažai liko. Lyg viskas ir padaryta, tik viena maža problemėlė... nedraugauju su photoshopu blush2.gif . Todėl ir nutariau prašyti pagalbos: gal  kas nors sutiks padėti? Reikia įkelti nuotrauką į rėmelį. Būsiu labai dėkinga.



ar dar reikia ikelti foto į rėmelį? Galima tai ir su "word" padaryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolitukas80: 07 rugpjūčio 2012 - 14:29