Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2012-2013m

QUOTE(kiskius @ 2012 07 17, 14:25)
nesypykit, bet sitie ir visi kiti atributikos gamintojai labai jau kicinius darbelius daro  doh.gif
taciau mane suzavejo sie darbeliai: stilinga, neperkrauta. grazu  wub.gif
http://www.mipi.lt/?tag=krikstynos
https://www.facebook...id=308157492691

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Piople @ 2012 07 16, 18:30)
,ieskau kas isnuomuotu vaikam sokinejimui pili ar kazka panasaus gal kas ka zino  help.gif

jei esi is kauno, tai kaune - vilijampoleje, labai prieinamom kainom nuomoja zaislus zaislu karalyste, uzeik i ju puslapi, ten tikrai rasi ka issinuomot, nuo pripuciamu lauko baldu, iki vidaus zaislu
http://www.zaislukar.../lt/akcijos.htm
Atsakyti
O man pvz pampersų tortai niekada ypatingo susižavėjimo nekėlė biggrin.gif va ir stilinga dekoracija biggrin.gif

Teisybė ta, kad dabar geriau paieškojus, kiekvieno skoniui kažko galima rasti- ir tai labai šaunu smile.gif Būtų nuobodu ir prėska jei viskas būtų palei vieną kurpalių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 07 17, 22:44)
O man pvz pampersų tortai niekada ypatingo susižavėjimo nekėlė biggrin.gif va ir stilinga dekoracija biggrin.gif

as ne apie pampersu tortus biggrin.gif ten visko yra, o pampersu tortai ir man ne prie sirdies biggrin.gif bet krikstynu dekoras labai labai biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,

na sestadieni mano dukrytes krikstynos - padariau kelias smulkmeneles - bus papuosta popieriniais pom pomais - zalsvais zydrais ir baltas. tokios pat spalvos padariau dovanu dezutes su triju rusiu saldainiais krikstynu - vyniojom patys i popieriukus. dar padariau plakata su nuotraukom ir su mano ir vyro nuotrauka vaikystej - sveciai ieskos panasumu. taip pat bus korteles kuriose rasys linkejimus. padariau ir stova keksiukams. Krikstynas planuojam svest isnuomotoj pavesinej lauke, bet dabar labai pergyvenu del oro - nelabai jis geras sad.gif gal kas turit patirties su tom pavesinem, gal cia nesamones sugalvojau... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kiskius @ 2012 07 18, 01:37)
>as ne apie pampersu tortus  biggrin.gif ten visko yra, o pampersu tortai ir man ne prie sirdies  biggrin.gif bet krikstynu dekoras labai labai  biggrin.gif



> thumbup.gif

> Tiesą sakant neįsivaizduoju kaip žmonės sugeba prisukt kartais atviručių pvz tokių kaip parduotuvės- su tokiais keistais papuošimais ir vienodų vienodų unsure.gif Aš visad kažkaip pati stengiuos viską susigalvot, padaryt, nenusižiūrinėti... Dviratsi aišku, jau išrastas, bet kopijuoti man nepriimtina schmoll.gif

nebent forma, gal mintis kokia...
Atsakyti
Gal kam patiks mano pasirinktas būdas stalo puošybai ir kartu svečių vaišinimui thumbup.gif Sausainių - gėlyčių puokštės receptukas čia:
http://www.forellesr...usainiu-puokste
Atsakyti
QUOTE(darule @ 2012 07 17, 17:28)
jei esi is kauno, tai kaune - vilijampoleje, labai prieinamom kainom nuomoja zaislus zaislu karalyste, uzeik i ju puslapi, ten tikrai rasi ka issinuomot, nuo pripuciamu lauko baldu, iki vidaus zaislu
http://www.zaislukar.../lt/akcijos.htm

Dekui,is Kauno as.Reiks pas juos uzsukti.Tiklsiau pasakius buvau is Kauno,dabar is UK,jau 8metai cionai,bet krikstysim Lietuvoje maze Kauno rajone
Atsakyti
Laba dienelė visoms 4u.gif

Jungiuosi iš aš į jūsų gražų būrį! Rugpjūčio mėnesį su vyru tapsim šaunaus berniuko Krikšto tėvais wub.gif

Labai gera, kad yra tokia tema, kurioje apstu minčių ir idėjų. Turiu dar du Krikšto vaikus, kai juos krikštijom - dar nebuvo interneto, vajėj vajėj, kaip tada "žebravojau" informaciją iš visų pakampių... doh.gif O dabar skaitau ir džiaugiuosi visų mintimis thumbup.gif Pati daug rašyt nelabai galėsiu, nes manau, kad vaikučio mama taip pat gali skaityti temą, tačiau po šventės gal ir turėsiu kuo pasidalint 4u.gif Nors šventė bus tik artimųjų rate smile.gif
Atsakyti
QUOTE(r_tina @ 2012 07 18, 11:29)
sveikos,

na sestadieni mano dukrytes krikstynos - padariau kelias smulkmeneles - bus papuosta popieriniais pom pomais - zalsvais zydrais ir baltas. tokios pat spalvos padariau dovanu dezutes su triju rusiu saldainiais krikstynu - vyniojom patys i popieriukus. dar padariau plakata su nuotraukom ir su mano ir vyro nuotrauka vaikystej - sveciai ieskos panasumu. taip pat bus korteles kuriose rasys linkejimus. padariau ir stova keksiukams. Krikstynas planuojam svest isnuomotoj pavesinej lauke, bet dabar  labai pergyvenu del oro - nelabai jis geras sad.gif gal kas turit patirties su tom pavesinem, gal cia nesamones sugalvojau... unsure.gif

musu pavesine ne tentine, o siaip stacionarus statinys, tik viena puse atvira, tai kaip ir vejas nesutrukde, lietus nulijo labai velai, kai svecia buvo issilakste jau 4u.gif

QUOTE(Mimukas @ 2012 07 18, 13:21)
Gal kam patiks mano pasirinktas būdas stalo puošybai ir kartu svečių vaišinimui  thumbup.gif  Sausainių - gėlyčių puokštės receptukas čia:
http://www.forellesr...usainiu-puokste

labai super thumbup.gif reiks kazka panasaus sugavot gimtadieniui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(r_tina @ 2012 07 18, 12:29)
sveikos,

na sestadieni mano dukrytes krikstynos - padariau kelias smulkmeneles - bus papuosta popieriniais pom pomais - zalsvais zydrais ir baltas. tokios pat spalvos padariau dovanu dezutes su triju rusiu saldainiais krikstynu - vyniojom patys i popieriukus. dar padariau plakata su nuotraukom ir su mano ir vyro nuotrauka vaikystej - sveciai ieskos panasumu. taip pat bus korteles kuriose rasys linkejimus. padariau ir stova keksiukams. Krikstynas planuojam svest isnuomotoj pavesinej lauke, bet dabar  labai pergyvenu del oro - nelabai jis geras sad.gif gal kas turit patirties su tom pavesinem, gal cia nesamones sugalvojau... unsure.gif

gal galit parekomenduoti kur nuomavotes? kiek kainavo?
Atsakyti
QUOTE(ligita33 @ 2012 07 17, 14:55)
Labukas

Gal galite atsiusti prisijungima i krikstynu foto? noriu parodyti savo idetas foto puskei, o nerandu, kur uzsirasiau prisijungima. ir emailas butu gerai, jei dar jo nelikvidavot wink.gif
Is anksto dekoju
Ligita

NAktibaldos AZ pilna ir negaliu jos paprasyti  blush2.gif


Labai reikia mergaites, na negi niekas nezinote?
Atsakyti