Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2012-2013m

QUOTE(sinita @ 2012 07 12, 13:36)
sveikos, apsisprendem ir mes pagaliau krikstyti sunu rugpjucio 25d.  Noriu paklausti berniuku mamu, kaip rengsite vaikus krikstynoms, kur isigijote drabuzius? nu neisivaizduoju, nuo ko pradet ieskot, nenoriu labai daug isleisti rubui vienam kartui unsure.gif


Sveika,mes pirkome lininius,labai mielus drabužėlius Vilniuje Pilies gatvėje.Kepuryte,skraiste,laikikli žvakei nunėrė močiutė.
Bet yra SM auksarankių kas siuva pagal užsakymus,neria:

http://www.supermama...p?showforum=119

http://www.supermama...howtopic=853911

ar parduoda jau apsivilktus:

http://www.supermama...?...=846837&hl=

Tikiuosi rasite 4u.gif


Atsakyti
na pavydziu kas jau po svenciu,o mums liko menuo blink.gif darbu dar pilna,o laiko vis maziau,tiek visko noriu bet abejoju ar suspesiu ax.gif
Atsakyti

QUOTE(Tinka @ 2012 07 11, 22:33)
bet tai Kriksto esme - sakramento suteikimas vaikui, o ne krikstateviu parinkimas.

QUOTE(*Gina @ 2012 07 12, 07:59)
Man svarbu,kad vaikas gaus kriksta,kuminai parinkti is artimiausio rato..


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif


QUOTE(Gretuteka @ 2012 07 12, 08:34)
Taip, žinoma svarbiausias pats krikštas, bet Krikštatėviai atlieka ypatinga vaidmenį, ne tik tą dieną, kai ya priimamas Krikšto sakramentas, bet ugdant ir vedant vaiką tikėjimo keliu  visą gyvenimą 4u.gif


Kadangi turiu labai karcia patirti siuo klausimu tai man tikrai atrodo nesamone, kad krikstateviai vaika veda tikejimo keliu.. Musu dickes krikstatevis yra kunigas ir mums pats artimiausias zmogus..deja dideliam nusivylimui jie isvis nebendrauja, nes jis matai labai uzimtas zmogus, kad net sms per gimtadieni nepasiuncia. Tad dabar renkuosi tik "dokumntinius" krikstateviu..

Atsakyti
QUOTE(monini @ 2012 07 13, 00:29)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Kadangi turiu labai karcia patirti siuo klausimu tai man tikrai atrodo nesamone, kad krikstateviai vaika veda tikejimo keliu.. Musu dickes krikstatevis yra kunigas ir mums pats artimiausias zmogus..deja dideliam nusivylimui jie isvis nebendrauja, nes jis matai labai uzimtas zmogus, kad net sms per gimtadieni nepasiuncia. Tad dabar renkuosi tik "dokumntinius" krikstateviu..

tai nuo to nera nei vienas apsaugotas 4u.gif ir kiekvienas renkasi kaip geriausia ju vaikui mirksiukas.gif mano mazoji tures nuostabia kriksto mama ir kriksto teti, kurie ja myli ir tikrai rupinsis jei prireiks 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 13 liepos 2012 - 07:23
Labas rytas mamytes gal galit pagelbeti labai labai reikia jusu pagalbos man reikia isakymo seneliams rusu kalba, gal kuri turit ir galit pasidalinti tekstu? arba gal yra galinciu isversti is lietuviu i rusu nes verciausi su google verteju tai nesamone kaskokia gavosi
Atsakyti
Gal galetumet pasakyti kur jus perkat dovanu popieriu? Apvaziavau visas parduotuves ir nieko grazaus neradau verysad.gif Gimtadieniui daug, o krikstynoms nieko g.gif
Atsakyti
QUOTE(paslaptingai @ 2012 07 12, 02:26)
2) pagal baznycios taisykles gali buti tik vienas is kriksto tevu, tuomet tai vadinasi kriksto globeju. Beje negali buti du tos paties lyties globejai.

Kaip tik draugai dabar su šiuo klausimų susidūrė - jie gyvena Vokietijoje, grįš rugpjūtį krikštytį vaiko. Mama užsinorėjo, kad krikštytų 2 jos draugės (moteris+moteris). Tai kun. R. Doveika kategoriškai atsakė. Kitoj bažnyčioje kunigas sutiko, kad bus 2 kūmos. Nors panašu, kad bsu įdomiau - kūma,+kūma+kūmas smile.gif nes vienos iš krikštamočių vyras pareiškė, kad jis tai tikrai bus krikšto tėvu ir viskas smile.gif bus net įdomu pažiūrėti smile.gif
Atsakyti
Labą dieną,

Mes irgi jungiamės į planuotojų būrį. Tiesa, krikštynos jau po dviejų savaičių, tai dabar pats įkarštis. Suknelė pasiūta, drabužiai kitiems šeimos nariams jau surasti, reikia tik išskalbti, išlyginti, prisiūti keletą detalių.
Tikiuosi viskas pavyks sklandžiai, o mūsų atveju, reikalingas geras oras, nes šventė vyks pas giminaičius sode, po pavėsine.
Fotografas užprašytas, muzika bus vaikiška, stalo papuošimai beveik paruošti. Dar liko sugalvoti programą su žaidimais, šokiais ir balionų leidimu į orą ax.gif .

Man svarbiau kukliau, bet linksmai, manau taip ir bus tongue.gif .

Atsakyti
QUOTE(Raselija @ 2012 07 12, 20:45)

aciu, radau tai ko reikejo thumbup.gif
Atsakyti
Gal galit pasidalint, ka dovanosit krikstavaikiui ax.gif 4u.gif noris kazko isimintino, su isliekama verte... nu bet niekaip neismastau doh.gif bet ir lengvo ir daug vietos neuzimancio, nes tures skraidintis i kita sali rolleyes.gif dovanos reikia berniukui wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo moggie: 13 liepos 2012 - 16:18
Aš dovanosiu sidabruotą rėmelį su išgraviruotu vardu, gimimo data, laiku, svoriu, ūgiu ir sidabruotą traukinuką pirmam dantukui ir pirmai plaukų sruogai
Atsakyti
QUOTE(jeliva @ 2012 07 13, 07:59)
Gal galetumet pasakyti kur jus perkat dovanu popieriu? Apvaziavau visas parduotuves ir nieko grazaus neradau verysad.gif Gimtadieniui daug, o krikstynoms nieko g.gif

Kaune yra labai miela parduotuve, bet berods jie ir internetu prekiauja mirksiukas.gif
dovisa.lt
Papildyta:
Kadangi musu svente jau ryt, sekmadieni pasidalinsiu dovaneliu idejomis, gal pravers 4u.gif
Atsakyti