Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2012-2013m

QUOTE(*Gina @ 2012 07 12, 10:40)
Visai neaukosit? unsure.gif


tevai, jaunavedziai aukos 4u.gif
Atsakyti
gal kas žinote kas nuomuoja palapinę Raseinių rajone reikia?
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2012 07 12, 09:40)
Visai neaukosit? unsure.gif
Mes pagalvojus irgi galime,norime aukoti tik 100lt.. Nors kita vertus tie patys simtai isleidziami drabuzeliui sventes,tortukui,balionams ir pan.. Na bet butent baznyciai norisi tik 100 blush2.gif Sirdyje ka kataliskuma daugiau islaikom,ne praktiskai pagrinde..
dar jei kokia baznytele kaimo maza,tai auku mazai surenka..O tos pagrindines,tai nebiednauja manau..Kaip tik vakar per tv minejo ,kad remia baznycias valstybe,o kunigai nedeklaruoja tukstanciu tukstancius gaunamus uz aukas..
Manau 100lt "ant zvakiu" is nepasiturincios per daug seimos,normalu blush2.gif (pagrindinei miesto katedrai)

As manau cia nepergyvenkit, kiekvienas aukoja kiek isgali 4u.gif Daugelis negali daug sau leisti dideliu islaidu 4u.gif
pvz. Kaune yra tokiu baznyciu, kur tiesiai sviesiai pasako "auka xxx Lt" ir sumos buna tikrai gan nemazos. Mes krikstysim mazoj baznytelej, kurioj ir as buvau pakrikstyta, ten pat ir tuokemes. Ten tiesiog dziaugiasi, kad nori zmones pas juos ateitu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 12 liepos 2012 - 11:00
QUOTE(*Gina @ 2012 07 12, 07:59)
1) Krikstas svarbiausias tam,kad kriksto tevai gyvenime butu??? Tam jis duotas??

2) Beje yra kur leidzia(girdejau),kad jei jau nerandi pvz antro krikstatevio(o nenori vien del dokumento pastatyt)-tai gali tik viena turet bigsmile.gif Arba pvz dvi kumas,du kuminus.. Negirdejot? g.gif


1) vat butent kad jei jau toks svarbu Kriksto sakramentas, tai reikia ir pamastyti apie Kriskto tevus. O jei net nenori patys kriksto tevai, tai cia jau isvis... Juk pvz nuo senu senoves Kriksto tevai buvo antri zmones po tevu, kad jei kas nutiktu- jie augintu vaikuti. Cia vien tas kad uzdejau pliusa, pakrikstyjau, bent jau man netinka.
Juk Kriksto tevai, jei jau ziurite kam krikstas svarbiausias ir yra tam, kad vestu vaika i krikscioniska gyvenima. O tokie kur tik siandien pabuvau, ir pamirsau tokiam atvejui ir netinka

2) pagal baznycios taisykles gali buti tik vienas is kriksto tevu, tuomet tai vadinasi kriksto globeju. Beje negali buti du tos paties lyties globejai.
Atsakyti
Sveikos, mes i krikstatevius einame si savaitgali jau. Tikimes gero oro ir geru nuotaiku visu, ypac krikstukes 4u.gif
Atsakyti
sveikos, apsisprendem ir mes pagaliau krikstyti sunu rugpjucio 25d. Noriu paklausti berniuku mamu, kaip rengsite vaikus krikstynoms, kur isigijote drabuzius? nu neisivaizduoju, nuo ko pradet ieskot, nenoriu labai daug isleisti rubui vienam kartui unsure.gif o kokiu marskiniu su varlyte irgi nenoriu.
kitas klausimas, kur svesite krikstynas? gal zinot kokiu geru kaviniu, kur teko buti? busime tik seimos nariai, apie 10-12 zmoniu.
Atsakyti
QUOTE(sinita @ 2012 07 12, 16:36)
*kaip rengsite vaikus krikstynoms, kur isigijote drabuzius? nu neisivaizduoju, nuo ko pradet ieskot, nenoriu labai daug isleisti rubui vienam kartui unsure.gif o kokiu marskiniu su varlyte irgi nenoriu.
**kitas klausimas, kur svesite krikstynas? gal zinot kokiu geru kaviniu, kur teko buti? busime tik seimos nariai, apie 10-12 zmoniu.

* siusiu lininius komplektukus pas savo siuveja, kiek tai kainuos, dar nezinau biggrin.gif
** kuriam LT kraste tos kavines reikalingos lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sinita @ 2012 07 12, 15:36)
sveikos, apsisprendem ir mes pagaliau krikstyti sunu rugpjucio 25d.  Noriu paklausti berniuku mamu, kaip rengsite vaikus krikstynoms, kur isigijote drabuzius? nu neisivaizduoju, nuo ko pradet ieskot, nenoriu labai daug isleisti rubui vienam kartui unsure.gif o kokiu marskiniu su varlyte irgi nenoriu.
kitas klausimas, kur svesite krikstynas? gal zinot kokiu geru kaviniu, kur teko buti? busime tik seimos nariai, apie 10-12 zmoniu.

as savo berniukui rubelius pirkau bazej, vakar darem didziasias paieskas, ir radom thumbup.gif rengsiu baltais lininiais rubeliais, man laaabai grazu ax.gif
Papildyta:
as taip pat jungiuosi prie jusu gausaus burio ax.gif pora savaiciu, tai vien temas skaiciau, daug ko prisirinkau, ir dabar kibsiu i darbus smile.gif vakar susipirkom visus rubelius, tiek savo berniukui, tiek kriksto mergaitei, nes musu laukia dvejos krikstynos doh.gif bet pirkiniais esu labai patenkinta ax.gif savo abu berniukus papuosiu lininiais kostiumeliais, tik vieno bus baltas, kito rusvas, manau bus labai grazu ax.gif
Atsakyti
Sveikos, mes jau po krikstynu:)kadangi beveik visa info susirinkau butent cia, tai degu noru pasipasakoti smile.gif visu pirma, tai zemai lenkiuosi visoms Jums, kurios nesyksti dalintis info, patarimais, nuorodomis ir kitais naudingais dalykais.didelis dekui!!!kartais net savi zmones slepia, ka yra sumane savo sventei, kad tik ju svente taptu isskirtinesne, originalesne, pranoktu visos gimines sventes lotuliukas.gif
taigi.krikstynoms pasirinkome islydetuviu apeigas "zaleso respublikoje".dekoju rekomendavusioms wub.gif tai ir buvo, kaip sakoma, visos sventes branduolys.visa apeigine programa pranoko mano lukescius. nuostabiai jauki vieta,puodynese pamerktos lauko geles, pievos, sviezios zoles, pirties kvapai, profesionali, "islaikyta" vedeja mus uzbure ir nukele i praeities laikus.net per daug ir isijaust nereikejo, kazkaip automatiskai visi isijunge i veiksma.smagu buvo tai, kad tikrai jautemes apeigu dalyviai, o ne pasyvus stebetojai. baiminausi, kad tai nebutu panasu i paskaita.bet nieko panasaus nebuvo, veiksmas vyko cia ir dabar.vedeja, tarsi tapo seimos nariu, zinojo vardus, informacija apie mano mazuliuka, visiems buvo labai atidi ir demesinga, atliepdavo i komentarus. nuostabu isgyventi jausma, tarsi visos apeigos parengtos specialiai tau.daug ka suzinojom, dar ir klausimu uzdavem 4u.gif zodziu, matesi, kad veda tikra etnologe, ismananti savo sriti.vyresni zmones ir pasigraudenti rado kur, labai jau grazia priesaika kriksto tevai dave wub.gif o mane, asmeniskai labai sujaudino-dovana mano angeliukui. na tiesa, pasakius, tikejausi kokio angeliuko, varpelio, pakabos, na ar siaip kokios tradicines dovanos. o dovanu gavom - didele biciu vasko zvake, su alfa -omega simboliais. labai prasminga dovana.o palinkejimas buvo labai taurus, kazkaip man tiesiog isireze i atminty....zodziu, viskas buvo labai naturalu ir nuosirdu.
poto vaziavom i baznycia, krikstijomes bernardinuose. tai buvo kaip ir tasa to naturalumo, paprastumo, nuosirdumo, kuri patyreme per apeigas. vyravo ypatinga atmosfera. gal todel, kad ten daznai lankomes ir tikim broliu dvasingumu.maniskis biski masinoj numigo, tai is pradziu buvo toks mieguistas, o poto draugavo su kunigu, tiese rankytes, kalbino, sypsojosi...tai dar ir delto buvo gera.
svesti grizom i ta pacia sodyba.dievulis dovanojo puiku ora, taigi galejom megautis prabanga svesti ant ezero kranto thumbup.gif romantikos suteike ant stalo primerktos gelytes, vakare visur dege zvakutes, nors specialiai papuosimu neuzsisakinejom.labai gardus ir sviezias maistas.subtilumo sventei pridave saikingas alkoholio vartojimas.zodziu, liko tik malonus ispudziai.prisidedu prie rekomendavusiuju burio ir drasiai rekomenduoju ir kitiems!!!
Visoms linkiu grazios, issvajotos sventes!
Atsakyti
gal kas galit ideti mergaitei vezio zenklo horoskopa? blush2.gif radau, tik zenklu analitika, bet ten man nelabai vaikiskai parasyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sinita @ 2012 07 12, 17:36)
sveikos, apsisprendem ir mes pagaliau krikstyti sunu rugpjucio 25d.


Aš savo pirmagimiui pradėjau ankstyvą pavasarį, dar gal vasarį žiūrinėtis kas gero rūbelių asortimente. labai turginio kasciumo nelabai norėjosi... unsure.gif
tai aptikau Lindexe nuolaidų, man atrodo, per kelis sykius, tai mano vaikas buvo su baltais marškinukais, liemenyte ir kelnytėm. varlytė taip pat buvo. Bet man visas grožis buvo medžiagytėj- toks mažas vyrukas su juodu kostiumėliu, siauručiais šviesiais ruoželiais. Ir baltus batukus pirkau atlasinius.

O dabar vaikinui kitam gal irgi banyčiau susirinkt ką nors, bet dar nežinau tiksliai ko noriu biggrin.gif

QUOTE(raliooo @ 2012 07 12, 19:25)
Sveikos, mes jau po krikstynu:)


Tikiu, jog buvo labai graži šventė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darule @ 2012 07 12, 18:01)
gal kas galit ideti mergaitei vezio zenklo horoskopa? blush2.gif radau, tik zenklu analitika, bet ten man nelabai vaikiskai parasyta  4u.gif


http://www.dienoshor...iku-horoskopas/
http://www.mamosdien...ziukus-557.html

4u.gif
Atsakyti