Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2012-2013m

QUOTE(egzotikaa @ 2012 07 11, 00:12)
http://beta.lt/siaul...zibintu-rinkini gal kuriai reikia dangaus zibintu siandiena gera akcija, per beta lt.Daugiau žavesio ir romantikos vasaros šventėms! 18 litų už 40 litų vertės 4 didelių dangaus žibintų rinkinį

4 didelių dangaus žibintų rinkinį Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir su pristatymu į kitus miestus už išskirtinę kainą.

man vis kyla noras juos nusipirkt,bet ir adbaido viena mintis,o jei tas zibintas nusileis kur nereikia ir uzsidegs kas g.gif doh.gif kazin ar nera kam taip buve,,, ar as cia tik prisigalvojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(monini @ 2012 07 11, 03:10)
, o del dovanos kriksto teveliams nezinau..kazko nekyla ranka.. blush2.gif

Ir man nekyla..
Net kazkokiu sventes zaidimu,uzsiemimu itraukiant juos-irgi nekyla.. Kaip ir sakot,dokumentiniai..Nors ir atimi,artimiausi.. cool.gif

QUOTE(sandrixe @ 2012 07 11, 09:45)
man vis kyla noras juos nusipirkt,bet ir adbaido viena mintis,o jei tas zibintas nusileis kur nereikia ir uzsidegs kas g.gif  doh.gif  kazin ar nera kam taip buve,,, ar as cia tik prisigalvojau doh.gif

Reikia ziuret,kad vejo nebutu ir misku,sodybu aplink..Yra kazkokios instrukcijos ju leidimo..
Atsakyti
QUOTE(kristiene @ 2012 07 10, 18:47)

smagi svente thumbup.gif musu turetu but labai panasi i jusiske si savaitgali thumbup.gif
ruosiu taip pat namie. labai tikiuosi, kad oras bus geras smile.gif

del dovaneliu, tai kazka dar greitai sugalvosiu seneliams.
krikstateviams turime pagamine dovaneles, sveciams taip pat, kol kas nenoriu atskleisti, nes itariu, kad busimoji kriksto mamyte irgi skaito sm hihihi.gif
bet kad sventei reikia siek tiek pinigeliu, nors ir darysim namie, tai tikrai. neturiu tokiu sugebejimu matyt, kaip kitos, kad isleist vos 200-300 Lt blush2.gif nors labai daug ka darau pati, nes noriu mazutei grazios sventes, nori nenori visos smulkmenos tikrai kainuoja. gerai tiek, kad ruostis jau pradejau pries gerus 2 menesius, tai po truputeli susirankiojau ko reikia ir ko norisi.


QUOTE(Smiltele82 @ 2012 07 10, 21:25)
O krikšto tėveliai būtinai turi būti susituokę bažnyčioje ar užteks tik asmens dokumentų ar pan?

musu kunigas paklause tik tiek ar pora gyvena kartu susituokusi, bet kadangi musu krikstateviai mano sesuo ir vyro brolis viskas tiko. kaip supratome svarbu, kad ''negyventu susimete'' blush2.gif nors manau visur skirtingi reikalavimai 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(sandrixe @ 2012 07 11, 07:45)
man vis kyla noras juos nusipirkt,bet ir adbaido viena mintis,o jei tas zibintas nusileis kur nereikia ir uzsidegs kas g.gif  doh.gif  kazin ar nera kam taip buve,,, ar as cia tik prisigalvojau doh.gif

viena mes visgi nupirkom, kaip bus suleidimu dar nezinau, nes aplinkui daug statiniu, nors jokiu siaudiniu stogu kaip ir nera.
jei oras geras jie paprastai labai aukstai pakyla ir problemu neturetu but mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gretuteka: 11 liepos 2012 - 08:41
Kiek aukojama baznyciai?
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2012 07 11, 08:50)
Kiek aukojama baznyciai?

kiek zinau paprastai 50-100 Lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sandrixe @ 2012 07 11, 08:45)
man vis kyla noras juos nusipirkt,bet ir adbaido viena mintis,o jei tas zibintas nusileis kur nereikia ir uzsidegs kas g.gif  doh.gif  kazin ar nera kam taip buve,,, ar as cia tik prisigalvojau doh.gif

Oi atsargiai su tais žibintais.mes ką tik praleidom krikštynas.Vakare leidom 5 žibintus.4 pakilo puikiausiai ir nuskrido, o vienas kilo kilo ir nukrito kaime.Ot buvo strioko.Vyrai lėkė po kaimą ieškodami ir šunis lodydami.Gerai, kad nukrito žmonių pievoj, ir buvo nesenai lyta.Žibintas užgeso. Daugiau nerizikuočiau verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Gretuteka @ 2012 07 11, 10:27)
kiek zinau paprastai  50-100 Lt  4u.gif

Mūsų krikštatėviai aukojo 100 lt ir dar vežė įpakuotą pyragą (sena lietuvių tradicija duoti kunigui pyragą, kad gera ranka krikštytų) Tai kunigas labai nustebęs buvo ir patenkintas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rririle @ 2012 07 11, 14:46)
Oi atsargiai su tais žibintais.mes ką tik praleidom krikštynas.Vakare leidom 5

O KA BUTU GALIMA SUGALVOT VIETOJ ZIBINTU g.gif BALIONS LEIST GALVOJAM PO BAZNYCIOS ax.gif
Atsakyti
Pas mus laimins dvi progas,tai galvojam aukoti 100lt... Pagrindineje miesto katedroje..kazi ar kunigas neisvarys lauk.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2012 07 11, 14:53)
Pas mus laimins dvi progas,tai galvojam aukoti 100lt... Pagrindineje miesto katedroje..kazi ar kunigas neisvarys lauk.. smile.gif

ZIURINT KOKIOS TOS PROGOS ax.gif JEI SANTUOKA BAŽNYTINE,TAI MANAU MOKA LIUDININKAI O UZ KRIKŠTYNAS KUMINAI,BENT TAIP BUVO KAI AS DALYVAVAU TOKIOJE ŠVENTĖJE smile.gif
Atsakyti
Manau daznai buna atveju kai ne liudininkai,ne kuminai,o patys sventes "kaltininkai" moka.. Gali daugelis ir atsisakyti liudininkauti,kuminauti jei jau nuo finansu tos progos priklausys..
Atsakyti
QUOTE(sandrixe @ 2012 07 11, 06:45)
man vis kyla noras juos nusipirkt,bet ir adbaido viena mintis,o jei tas zibintas nusileis kur nereikia ir uzsidegs kas g.gif  doh.gif  kazin ar nera kam taip buve,,, ar as cia tik prisigalvojau doh.gif

mes leidom juos, ir irgi aisku strioko apturejom lotuliukas.gif 1 pakilo, bet neaukstai ir nusileido ant garazo stogo doh.gif gerai, kad garazas buvo musu ax.gif puolem visi kopeciu ieskot, bet jis pats uzgeso.is tikro tai reikia labai nutaikyt momenta kada ji paleist reikia.tai tas pirmasis ir buvo "prisviles blynas", nes per trumpai palaikem uzdegta, todel ir nelabai kilo.o visus kitus kuo puikiausiai paleidom (visgi patirtis jau buvo lotuliukas.gif ) ir turejom nuostabia sventes pabaiga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gina @ 2012 07 11, 15:42)
Manau daznai buna atveju kai ne liudininkai,ne kuminai,o patys sventes "kaltininkai" moka.. Gali daugelis ir atsisakyti liudininkauti,kuminauti jei jau nuo finansu tos progos priklausys..

aišku būna ir taip smile.gif aš tik pasidalinau savo patirtimi.
Atsakyti