Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2012-2013m

padaryti smagia svemnte tikrai nebutinai reiskia isleisti daug tongue.gif kai neturi tai ir moki biggrin.gif o dovanojom ir dovanosim nuotrauka ant drobes, 85 Lt smile.gif na po to ten tos tradicines kur dantuui, sruoguteim vilnones,angeliukas cesnakas ir pan... po to jau kompiuteriniai darbai, tai kainuoja atspausdinimas (laikrastukas sveciams nespalvotas, spalvota tik tevams ), na pirmajam tai dar uzsakiau plius eilerasciu knygute su jo nuotraukom, dovanojom brendi su etikete mano daryta kad atidaryti 18 ir su parasais musu ir tevu, ka dar g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes reikia jusu pagalbos man reikia teksto rusu kalba seneliams isakymu isverciau google pagalba tai gavosi nekas o pati rusiskai rasyti nemoku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2012 07 03, 18:26)
nu dabar mums 200 kazkur gal iseis su dovana ir pasiruosimu dvigubai sventei, kitam krikstasuniui pirkom rubelius,daugiau dovanu, tai 300 kazkur isejo  g.gif na bet viskas ne per viena menesi o letai, tai nesijaucia taip  ax.gif dabar va greitai tai ir skiriam maziau, o ir neina kazka dovanoti daugiau nes viska lektuvu tures skraidintis


blink.gif

Dovana -150 Lt., tortas - 50 Lt, visa kita dar apie 200 Lt.
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2012 07 04, 14:31)
blink.gif

Dovana -150 Lt., tortas - 50 Lt, visa kita dar apie 200 Lt.

tai va kas turi tas perka brangiau, leidzia daugiau, viskas paprasta, bet eiliniai zmones ir gali tureti smagia svente rolleyes.gif

torto sutarem neimti tiek pirmu tie antru atveju, emem skruzdelyna pirmakart, kilograma sake kad imti mazdaug, tai 19 lt gavos, dabar 60 grybuku+30 riesutuku uzsakiau, tai 32 lt bus

per zaidimus dovanoju sirsiu medu su padaryta etikete.
beja del jo, ar visom skysteje jis silumoj, taip turi but? jetau pernai gerai kad paziurejau kavineje kad skystutelis, dejau i kamera ir "pasizadu" buvo tik kai ejo kazkiek kabinti, gal po 00 val doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Merginos, priminkite man, kodel reikia krikstijama vaika apnesti aplink masina 3kartus (senoveje krikstijama vaika nesdavo aplink arkli su vezimu) g.gif kokiu tikslu tai daroma? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2012 07 04, 17:51)
tai va kas turi tas perka brangiau, leidzia daugiau, viskas paprasta, bet eiliniai zmones ir gali tureti smagia svente rolleyes.gif

torto sutarem neimti tiek pirmu tie antru atveju, emem skruzdelyna pirmakart, kilograma sake kad imti mazdaug, tai 19 lt gavos, dabar 60 grybuku+30 riesutuku uzsakiau, tai 32 lt bus

per zaidimus dovanoju sirsiu medu su padaryta etikete.
beja del jo, ar visom skysteje jis silumoj, taip turi but? jetau pernai gerai kad paziurejau kavineje kad skystutelis, dejau i kamera ir "pasizadu" buvo tik kai ejo kazkiek kabinti, gal po 00 val doh.gif  biggrin.gif


Na mes irgi ne prabangūs žmonės, bet jei kažką daugiau ruošiesi, kad ir rankdarbiai, pačių daryti būtų, irgi nepigiai išeitų... unsure.gif
Aišku, reikia konkrečiai žiūrėti,bet aš iš įpratimo visą sąmatą permetu, kur įskaičiuoju ir transporto išlaidas ir visas kitas. O jau savo darbo laikas. na aišku, kai artimiesiems darai, laiko nevertini smile.gif kaip nebevertini ir kitų "smulkmenų" smile.gif


QUOTE(*Ciau ciau* @ 2012 07 04, 18:24)
Merginos, priminkite man, kodel reikia krikstijama vaika apnesti aplink masina 3kartus (senoveje krikstijama vaika nesdavo aplink arkli su vezimu)  g.gif  kokiu tikslu tai daroma?  bigsmile.gif


Mes nenešėm. Aš nelabai linkusi visų senovinių tradicijų laikytis smile.gif Susidėlioju akcentus kur man reikia, bet nebūtinai tradicijose smile.gif

O tas paprotys- gal kad neiškeliautų labai toli, kad visad namo grįžtų, kelio nepamirštų? unsure.gif va įdomu pasidarė, yra čia besigilinančių į tradicijas, gal pakomentuos išsamiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 07 04, 19:42)
jau savo darbo laikas. na aišku, kai artimiesiems darai, laiko nevertini smile.gif kaip nebevertini ir kitų "smulkmenų" smile.gif


O tas paprotys- gal kad neiškeliautų labai toli, kad visad namo grįžtų, kelio nepamirštų?  unsure.gif va įdomu pasidarė, yra čia besigilinančių į tradicijas, gal pakomentuos išsamiau  smile.gif

nu jau laiko tai tikrai neskaiciuoju biggrin.gif nes smagu ruostis rolleyes.gif o smulkmenas tai skaiciuoju, visoki sniuriukai, lapukai ir pan biggrin.gif visur pesti einu su vezimu pries akis tai kuras ir nekainuoja biggrin.gif realiai spausdinimas spalvotas daugiausiai kainuoja, nes ir kuo daugiau zmoniu tuo daugiau ten reik visokiu korteliu, popiereliu doh.gif

nu perverciau tradicijas tai is vis neradau nieko apie nesima aplink vezima g.gif nu per langa iskelia, tiesiu keliu vaziuoja, ant akmens lipt ir pan, o va tokio nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 07 03, 18:23)
Nepriimkit asmeniškai, bet kai paskaitau, kad tikimasi vsokių žaidimų, dovanų, šventės pravedimo iš krikštatėvių  blink.gif  blink.gif  blink.gif na man kažkaip labai nekultūringa visa tai atrodo. Visų pirma tam reikalinga nemažai finansų, o antra- toks vaizdas, kad tėveliai nori šventės organizatorių ir vedėjų viename visiškai dykai. Neva krikštatėviams kažkokia garbė tokios pareigos primestos (vedėjų ir rganizatorių).

Aš manau, kad niekada nereikia nieko daryt priverstinai, o šiais laikais įpareigoti žmones nemenkai finansinei naštai- pernelyg įžūlu mažų mažiausiai. jei patys gali, nori, imasi iniciatyvos- valio, bet šiaip...


Na nesutikčiau su Jumis .. O tai kaip tada piršliai/liudininkai vestuvėse? Jie irgi tik dėl vaizdo ar visgi rūpinasi kažkuo ?
Sutinku jeigu krikšto tėvai nežino kaip kas su kuo .. bet juk galima pasidomėti. O dėl finansų .. Na negi tostą parašyti, pasižadėjimus ar vaikui linkėjimų korteles kad ir ranka ant gražesnio popieriaus surašyti reikia labai plačiai piniginę atverti ? g.gif baikit .. Viskas tik Noro ir nenoro klausimas .. Juk tai žmonės kurie (jeigu kažkas nutinka tėvams) sako jog rūpinsis vaiku blink.gif Jie turėtų ruoštis vos ne kaip savam .. Pagal savo galimybes bet iš visos širdies .. Netikiu, kad tai neįmanoma ir tam reikia labai daug pinigu .. Ne pinigų reikia - o laiko ir šilumos skirti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erikae: 04 liepos 2012 - 19:46
QUOTE(erikae @ 2012 07 04, 21:44)
Na nesutikčiau su Jumis .. O tai kaip tada piršliai/liudininkai vestuvėse? Jie irgi tik dėl vaizdo ar visgi rūpinasi kažkuo ?
Sutinku jeigu krikšto tėvai nežino kaip kas su kuo .. bet juk galima pasidomėti. O dėl finansų .. Na negi tostą parašyti, pasižadėjimus ar vaikui linkėjimų korteles kad ir ranka ant gražesnio popieriaus surašyti reikia labai plačiai piniginę atverti ?  g.gif  baikit .. Viskas tik Noro ir nenoro klausimas .. Juk tai žmonės kurie (jeigu kažkas nutinka tėvams) sako jog rūpinsis vaiku  blink.gif  Jie turėtų ruoštis vos ne kaip savam .. Pagal savo galimybes bet iš visos širdies ..  Netikiu, kad tai neįmanoma ir tam reikia labai daug pinigu .. Ne pinigų reikia - o laiko ir šilumos skirti  4u.gif


O aš nesutinku. Anksčiau būdavo mada piršlius kviesti ir tikėtis, kad jie už daug ką sumokės. Bet ir laikai buvo ne tokie. O dabar nereik būt savanaudžiais, reik pagalvoti- gal labai myli vaiką būsimi krikštatėviai, bet tiesiog šiuo metu, gal ir šiaip finansai nekokie. Ir užkrauti žmonėms naštą- tai jau atsakomybė. Tas pats apie visas šventes- tiek vestuves, tiek kitokias.
Ir kaip jaustis žmogui, kuriams su finansais prastai, o paskaito va tokias temas SM ir plaukai pasišiaušia- pasirodo iš jų tikimasi ir kortelių, ir žaidimų, ir to, ir ano... Na jau atleiskit, aš manau reikia aptarti tokius reikalus- ko konkrečiai tikimasi iš šiuo atveju krikštatėvių- ar meilės, rūpesčio, domejimosi, ar kortelių ir žaidimų, linkėjimų ir dar visa ko šventės metu. Ne visi išgali, sugeba, ir tai tikrai ne meilės ir rūpesčio išraiška smile.gif Tai ką, jei krikštatėviams paniška auditorijos baimė, neturi meniškos gyslelės- turi sėdėt ir save prievartauti? Paskui užstrigdami žodžio ieškoti? Ar jūs pagal gebėjimą ruoštis šventei krikštatėvių ieškot ? smile.gif


Pavyzdžiui mano vaiko krikštatėviai nieko panašaus nesiruošė, bet aš ir nepasigedau. Nes aš pati nesureikšminu tokių dalykų. Man svarbiausia, kad artimiausi žmonės tą dieną buvo su mumis, gražiai laiką praleidom, tiesiog pasibuvom, pailsėjom, nes žmonės iš visų pasviečių suvažiavę. Na bet čia kaip kas aišku nori, taip tas ir švenčia smile.gif

Tiesiog šiaip, toks pamąstymas šventės esmės klausimu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 04 liepos 2012 - 21:11
QUOTE(*Ciau ciau* @ 2012 07 04, 16:24)
Merginos, priminkite man, kodel reikia krikstijama vaika apnesti aplink masina 3kartus (senoveje krikstijama vaika nesdavo aplink arkli su vezimu)  g.gif  kokiu tikslu tai daroma?  bigsmile.gif

Reiks pasidomet. mes irgi prijauciam tradicijom:)
Papildyta:
QUOTE(Vikciukee @ 2012 07 04, 19:10)
nu jau laiko tai tikrai neskaiciuoju  biggrin.gif nes smagu ruostis  rolleyes.gif  o smulkmenas tai skaiciuoju,  visoki sniuriukai, lapukai ir pan  biggrin.gif  visur pesti einu su vezimu pries akis tai kuras ir nekainuoja  biggrin.gif realiai spausdinimas spalvotas daugiausiai kainuoja, nes ir kuo daugiau zmoniu tuo daugiau ten reik visokiu korteliu, popiereliu doh.gif

nu perverciau tradicijas tai is vis neradau nieko apie nesima aplink vezima  g.gif nu per langa iskelia, tiesiu keliu vaziuoja, ant akmens lipt ir pan, o va tokio nerandu  g.gif

is kur info paemet apie tradicijas? mes si savaitgali krikstijames, uzsisakem islydetuviu apeigas, tai ten ivairiu paprociu bus. bet galvoju, kad ir paciai ne pro sali pasidomet butu ax.gif
Atsakyti
Visi daro pagal save, ir visos teisios. Esam nevienodos mamos, rinkomes ir kriksto tevus pagal save, tai taip ir gaunasi smile.gif Vienos mamos reiklios, kitiems kriksto tevai ir t.t. Ruosiasi pagal susitarima, daugiau ar tai maziau.
Mano kriksto mama nieko nebus paruosusi ir as jai tikrai galvos nenukirsiu, juk vistiek ne vienam vakarui renkam tuos kriksto tevus biggrin.gif Bet jei ka padarys ar sugalvos, tai bus labai faina ir malonu... Zinau, kad kur pasisuki viskas kainuoja, bet kartais istikro ne piniguose reikalai...
Papildyta:
QUOTE(ingix @ 2012 07 03, 17:01)
Sveikos mamytes,
kas galite pasidalinti sampano ir saldainiu maketais,jau visa diena vargstu ir nieko nesigauna:)

Ideciau, bet nzn kaip foto idet blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Star* @ 2012 07 04, 22:07)
O aš nesutinku. Anksčiau būdavo mada piršlius kviesti ir tikėtis, kad jie už daug ką sumokės. Bet ir laikai buvo ne tokie. O dabar nereik būt savanaudžiais, reik pagalvoti- gal labai myli vaiką būsimi krikštatėviai, bet tiesiog  šiuo metu, gal ir šiaip finansai nekokie. Ir užkrauti žmonėms naštą- tai jau atsakomybė. Tas pats apie visas šventes- tiek vestuves, tiek kitokias.
Ir kaip jaustis žmogui, kuriams su finansais prastai, o paskaito va tokias temas SM ir plaukai pasišiaušia- pasirodo iš jų tikimasi ir kortelių, ir žaidimų, ir to, ir ano... Na jau atleiskit, aš manau reikia aptarti tokius reikalus- ko konkrečiai tikimasi iš šiuo atveju krikštatėvių- ar meilės, rūpesčio, domejimosi, ar kortelių ir žaidimų, linkėjimų ir dar visa ko šventės metu. Ne visi išgali, sugeba, ir tai tikrai ne meilės ir rūpesčio išraiška  smile.gif Tai ką, jei krikštatėviams paniška auditorijos baimė, neturi meniškos gyslelės- turi sėdėt ir save prievartauti? Paskui užstrigdami žodžio ieškoti? Ar jūs pagal gebėjimą ruoštis šventei krikštatėvių ieškot ? smile.gif
Pavyzdžiui mano vaiko krikštatėviai nieko panašaus nesiruošė, bet aš ir nepasigedau. Nes aš pati nesureikšminu tokių dalykų. Man svarbiausia, kad artimiausi žmonės tą dieną buvo su mumis, gražiai laiką praleidom, tiesiog pasibuvom, pailsėjom, nes žmonės iš visų pasviečių suvažiavę. Na bet čia kaip kas aišku nori, taip tas ir švenčia  smile.gif

Tiesiog šiaip, toks pamąstymas šventės esmės klausimu  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti