Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2012-2013m

QUOTE(inga325 @ 2012 07 03, 12:30)

Mano drauge pries kelis metus buvo kriksto mama, nu ruosesi kaip pati butu tos mergytes mama, o sake ne simbolines dovaneles ar kaskokio tai irodymo, kad tapo kriksto mama negavo...

mes ir manau negausim nieko nors visus zaidimus, pravedimus, saldainius, lairastukus ir pan darau tik as, plius busim ir santuokos liudininai, bet man to ir nereikia, mums jau dovana kad suteikta garbe tapti kriksto teveliais, vaiko teveliai net nezino ka ruosiuosi, tik kad kazka, nes nebuve krikstynose, kur kazkas butu ruosiamasi, tai as ruosiuos dvigubai sventei, bet man atlygio nereikia jokio rolleyes.gif
mes tai dovanojome puodelius kriksto mamai, kriksto tetei, moliniai, su uzrasais, na simboliskai tik, na ir "prasymus "dariau, na ne isakymai, o prasymaipas mane vadinosi, graziau man taip blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2012 07 03, 13:39)
mes ir manau negausim nieko nors visus zaidimus, pravedimus, saldainius, lairastukus ir pan darau tik as, plius busim ir santuokos liudininai, bet man to ir nereikia, mums jau dovana kad suteikta garbe tapti kriksto teveliais, vaiko teveliai net nezino ka ruosiuosi, tik kad kazka, nes nebuve krikstynose, kur kazkas butu ruosiamasi, tai as ruosiuos dvigubai sventei, bet man atlygio nereikia jokio  rolleyes.gif
mes tai dovanojome puodelius kriksto mamai, kriksto tetei, moliniai, su uzrasais, na simboliskai tik, na ir "prasymus "dariau, na ne isakymai, o prasymaipas mane vadinosi, graziau man taip  blush2.gif  biggrin.gif


Na zinoma, kad gerai sakai, as ir buvau kriksto mama brolio mergytei, tai man buvo vien tai jau dovana...
Bet as kaip mama, norejau atsidekoti pirmai kriksto mamai, kuri padovanojo sidebrini sauksteli, dezute krikstuko, tiesiog prilygtinai reikalavo, kad mokes uz kriksto drabuzelius ir t.t. Taip pat norisi atsidekoti ir antrai mamytei, kuri gali buti nieko nepasiruos, bet tikrai zinau atves dovanyte, ar koki drabuzeli, nes ir taip kai grista ar per sventes siuntinuka atsiuncia vaikai yra apiperkami nuo A iki Z. Jausciausi netgi nekaip, jei bent simboliskai nepadovanojus bent kaska...
Atsakyti
QUOTE(inga325 @ 2012 07 03, 11:34)
As isvis manau, kad sventei turi ruostis tik tevai... O kriksto teveliai ruostis tie tiek, kiek liecia pati vaikuti t.y. nupirkti kokia dovanele, sugalvoti koki idomesni tosta, ar bent kaskoki demesi parodyti, o jei "per didelius darbus" nei to negali padaryti, tai kokie kriskto tevai?


Mano būsimo krikštasūnio mama nieko nesiruošia. O aš ir scenarijų parašiau, ir laikraštuką, ir žaidimų ir t.t. Ir nesitikiu jokių dovanų. Juk ji manęs neprašė tiek visko daryti. Čia aš pati noriu gražios šventės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jusda @ 2012 07 03, 14:57)
Mano būsimo krikštasūnio mama nieko nesiruošia. O aš ir scenarijų parašiau, ir laikraštuką, ir žaidimų ir t.t. Ir nesitikiu jokių dovanų. Juk ji manęs neprašė tiek visko daryti. Čia aš pati noriu gražios šventės  biggrin.gif

Ne nu cia ir nuo zmogaus priklauso, kiti isvis nieko nedaro. Nei mama, nei kriksto mama ir visiem super thumbup.gif . Cia su viena mamyte kalbejau, ji sako as nesuprantu kaip galima tuos zaidimus ar tostus sakyti, daryti... O pavyzdziui man labai patinka, o nei tai, kad eilinis balius, pageti, pavalgyti ir viskas...
Beje, kad jau pradejom kalbeti apie stala, ar zadat puosti kaskaip ji? Cia paziurejau stalu puosimas, isties nemazai ideju geru...
Atsakyti
QUOTE(inga325 @ 2012 07 03, 13:07)
Jausciausi netgi nekaip, jei bent simboliskai nepadovanojus bent kaska...


drinks_cheers.gif as ir, bet nepyksiu jei nieko ir negausiu rolleyes.gif
QUOTE(jusda @ 2012 07 03, 13:57)
Mano būsimo krikštasūnio mama nieko nesiruošia. O aš ir scenarijų parašiau, ir laikraštuką, ir žaidimų ir t.t. Ir nesitikiu jokių dovanų. Juk ji manęs neprašė tiek visko daryti. Čia aš pati noriu gražios šventės  biggrin.gif

man pvz norisi kad kriksto tevai ruostusi, ne kai buna suseda su mama ir padaro viska, na tai tada kazkaip dirbtina, zinai kas bus, kaip kas, o man patinka kaip kriksto mamai pasiruosti, matyt ju emocijas, nuostaba, nes va kaip buvom krikstynose kur matem kad mama viska zino tai taip dirbtina, net atrodo neklauso ka ta kriksto mama sako, nepatiko, kai sakau bent apsimesk kad nezinojai kaip kas bus biggrin.gif
musu mergytei ruosesi kriksto tevai, mes viena zaidimuka, profesija, ir sirsiu medu padariau nes nemokejo, tai ir klausiau ir stebejausi ir verkiau, visko buvo biggrin.gif
buvo suniau kai mes tiem patiems po to darem viska nes ju vaika krikstijom, tai reikejo kazaip kitaip kad butu, bet taip pat pavyko, liko del daug ko nustebe, tai va tas man ir patinka, buna geeera tongue.gif biggrin.gif
QUOTE(inga325 @ 2012 07 03, 14:09)
, o nei tai, kad eilinis balius, pageti, pavalgyti ir viskas...

Beje, kad jau pradejom kalbeti apie stala, ar zadat puosti kaskaip ji? Cia paziurejau stalu puosimas, isties nemazai ideju geru...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

darau stalui drugelius ant tauriu ir prie ju kaspinelius lipinu, per vidury saldainiu medis su keletu gyvu geliu jame bus, prie kiekvienos serveteles po krikstynu, vestuviu saldaini (kas antras toks pat, nes kai sakau vistiek poromis pagrindas tai abu pasiims). Dar gal balionu surise po 5, na kad kaip gele gautusi, kabinsim saleje, ar gal girlianda tures, nezinau dar del sito g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes,
kas galite pasidalinti sampano ir saldainiu maketais,jau visa diena vargstu ir nieko nesigauna:)
Atsakyti
Nepriimkit asmeniškai, bet kai paskaitau, kad tikimasi vsokių žaidimų, dovanų, šventės pravedimo iš krikštatėvių blink.gif blink.gif blink.gif na man kažkaip labai nekultūringa visa tai atrodo. Visų pirma tam reikalinga nemažai finansų, o antra- toks vaizdas, kad tėveliai nori šventės organizatorių ir vedėjų viename visiškai dykai. Neva krikštatėviams kažkokia garbė tokios pareigos primestos (vedėjų ir rganizatorių).

Aš manau, kad niekada nereikia nieko daryt priverstinai, o šiais laikais įpareigoti žmones nemenkai finansinei naštai- pernelyg įžūlu mažų mažiausiai. jei patys gali, nori, imasi iniciatyvos- valio, bet šiaip...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 03 liepos 2012 - 17:25
tai visda juk pasisneki ar nori tradiciju, kad kazkas butu pravesta biski ir pan, ir bent mes nors ruosemes daug bet islaidu dideliu nera nes darau viska pati, ieskau kur pigiausia ax.gif musu ir kriksto tevai klause to paties tongue.gif galu gale pazistam vieni kitus, jei zinociau kad tas asmuo nieko nesiruos tao pati pasiruosciau bet ir neduociau jam kad skaitytu zodzius, pravestu, nu man taip netikroviska schmoll.gif jei ruosiesi tai ir pravedi, jei ruosiasi mama, tai mama ir praveda
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2012 07 03, 20:04)
tai visda juk pasisneki ar nori tradiciju, kad kazkas butu pravesta biski ir pan, ir bent mes nors ruosemes daug bet islaidu dideliu nera nes darau viska pati, ieskau kur pigiausia  ax.gif musu ir kriksto tevai klause to paties tongue.gif  galu gale pazistam vieni kitus, jei zinociau kad tas asmuo nieko nesiruos tao pati pasiruosciau bet ir neduociau jam kad skaitytu zodzius, pravestu, nu man taip netikroviska  schmoll.gif  jei ruosiesi tai ir pravedi, jei ruosiasi mama, tai mama ir praveda


Na aš irgi pati darausi ką galiu pasidaryt, renginius vedu, tad žinau kiek tas "daug nekainuoja" biggrin.gif Kainuoja. O kur dar laikas, pasiruošimas, darbas, paieškos, kuras, telefonas etc smile.gif Viskas kainuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 03 liepos 2012 - 18:16
QUOTE(*Star* @ 2012 07 03, 19:15)
Na aš irgi pati darausi ką galiu pasidaryt, renginius vedu, tad žinau kiek tas "daug nekainuoja" biggrin.gif Kainuoja. O kur dar laikas, pasiruošimas, darbas, paieškos, kuras, telefonas etc smile.gif Viskas kainuoja  mirksiukas.gif

nu dabar mums 200 kazkur gal iseis su dovana ir pasiruosimu dvigubai sventei, kitam krikstasuniui pirkom rubelius,daugiau dovanu, tai 300 kazkur isejo g.gif na bet viskas ne per viena menesi o letai, tai nesijaucia taip ax.gif dabar va greitai tai ir skiriam maziau, o ir neina kazka dovanoti daugiau nes viska lektuvu tures skraidintis
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2012 07 03, 19:26)
nu dabar mums 200 kazkur gal iseis su dovana ir pasiruosimu dvigubai sventei, kitam krikstasuniui pirkom rubelius,daugiau dovanu, tai 300 kazkur isejo  g.gif na bet viskas ne per viena menesi o letai, tai nesijaucia taip  ax.gif dabar va greitai tai ir skiriam maziau, o ir neina kazka dovanoti daugiau nes viska lektuvu tures skraidintis


niekaip nesuprantu kaip jus i 200-300 lt. sutelpat g.gif
o ka dovanu perkat? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikciukee @ 2012 07 03, 20:26)
nu dabar mums 200 kazkur gal iseis su dovana ir pasiruosimu dvigubai sventei, kitam krikstasuniui pirkom rubelius,daugiau dovanu, tai 300 kazkur isejo  g.gif na bet viskas ne per viena menesi o letai, tai nesijaucia taip  ax.gif dabar va greitai tai ir skiriam maziau, o ir neina kazka dovanoti daugiau nes viska lektuvu tures skraidintis



QUOTE(Irėnė @ 2012 07 03, 20:57)
niekaip nesuprantu kaip jus i 200-300 lt. sutelpat g.gif
o ka dovanu perkat? blush2.gif


g.gif Na man irgi įdomu kaip ir dovana, ir pilnas pasiruošimas už tokią sumą išeina. rolleyes.gif
Atsakyti