Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų planavimas 2012-2013m

QUOTE(Tinka @ 2012 06 30, 19:59)
o tai dovana krikstateviams butina? vyresnelius kirkstydami nieko nedovanojom, kai pati krikstamote buvau - irgi nebuvo jokiu dovanu. cia kazkokia tradicija privaloma ar kaip?


mes kazka dovanosim, o kai patys buvom krikstateviais, tai gavom nu toki nesamoninga dalyka doh.gif trys gegytes ant sakeles sutupe, tokia statulele, bet ten tokia kaip is blusu turgaus pirkta, o gaminta, gal dar rusu laikais doh.gif nei prasmes, nei ka doh.gif
na norejau pasakyti, kad dovana, neturetu buti bele kas, kad tik padovanoti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lineta*: 30 birželio 2012 - 19:36
QUOTE(1986mama @ 2012 06 30, 11:37)
sveikos mamos gal cia ne i tema bet gal kas pades niekur nerandu ka simpolizuoja 12zvakiu deganciu per krikstynas ?man labai reikia gal kas pades nes kazkada buvau radus o dar kai reik nors uzsimusk nerandu  doh.gif  verysad.gif




Nezinau ar ta Jus turite omenyje, bet
Esu skaiciusi, kad kuma i krikstynas turi atsivesti kumos babka smile.gif Ji svecius vaisina arba tik grizus is baznycios arba per kumos pietus. jie dazniausiai rengiami vakare, uzdegama 12 zvakiu ir kuma vaisina visus svecius savo ta babka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinka @ 2012 06 30, 20:59)
o tai dovana krikstateviams butina? vyresnelius kirkstydami nieko nedovanojom, kai pati krikstamote buvau - irgi nebuvo jokiu dovanu. cia kazkokia tradicija privaloma ar kaip?


Neprivaloma smile.gif jei norit- galima pasiskaityti apie simbolines reikšmes krikštynų kokioj protingoj knygoj, o šiaip visokia atributika, kalnai dovanėlių etc- mados reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
Del dovaneliu kriksto tevams... Jei kriksto mama ir tetis ruosiasi krikstynoms, tai manau cia jau zmoniska, padekoti ir bent simboliskai kaska padovanoti, jei krikstaeviai nieko nedaro, nesiruosia, tai..... tokie ir tevai, tiek ir terupi.
Atsakyti
QUOTE(inga325 @ 2012 07 01, 18:16)
Del dovaneliu kriksto tevams... Jei kriksto mama ir tetis ruosiasi krikstynoms, tai manau cia jau zmoniska, padekoti ir bent simboliskai kaska padovanoti, jei krikstaeviai nieko nedaro, nesiruosia, tai..... tokie ir tevai, tiek ir terupi.

As nesutinku, juk visokiu tu aplinkybiu gali buti. pas mus du vaikai - 4 krikstu tevai, vieni jauni labai (14 ir 17 metu), kita krikstu mamyte gyvena USA ir zinau, kad jai butu labai sunku pasiruosti kazka, kai vos istaike parskrist ant sventes, o krikstu tevelis daznai mus lanko ir dar neprasytas but krikto teveliu ta vaika jau lepina, musu mazasis taip ji myli ir jo laukia. Tai, ko as galiu tiketis is dvieju mokyklinuku, kai gyvenime su tom krikstynom nera susidure, o ir is kitu dvieju butu per daug reikalauti. Va todel as ruosiuosi pati ir tai visai nereiskia, kad mano vaikai niekam nerupi smile.gif

Mergaites, geriau patarkit man, ka as galiu dovanu nupirkti jaunam 14 metu kriksto teveliui? Neisivaizduoju kas tiktu paaugliui, kad dar ir panaudot galetu, o ne tevui sekcijoj idetu..
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2012 07 01, 21:54)


Mergaites, geriau patarkit man, ka as galiu dovanu nupirkti jaunam 14 metu kriksto teveliui? Neisivaizduoju kas tiktu paaugliui, kad dar ir panaudot galetu, o ne tevui sekcijoj idetu..

tai gal pagal pomegius, jei skaityt patinka tai knyga kokia ar enciklopedija su mintim kad gautas zinias pasidalintu su krikstasuniu pvz,ar net nzn ka g.gif jei kazka simboliskai tai kad ir puodukas su uzrasu kriksto tetei ir data krikstynu, kad gerdamas arbata prisimintu krikstasuni, na zodziu tikrai sudetingoka biggrin.gif ar stalo zaidimas kad kartu zaistu veliau, na ziurekit pagal ta paaugli ir kiek norite tam skirti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2012 07 01, 22:54)
As nesutinku, juk visokiu tu aplinkybiu gali buti. pas mus du vaikai - 4 krikstu tevai, vieni jauni labai (14 ir 17 metu), kita krikstu mamyte gyvena USA ir zinau, kad jai butu labai sunku pasiruosti kazka, kai vos istaike parskrist ant sventes, o krikstu tevelis daznai mus lanko ir dar neprasytas but krikto teveliu ta vaika jau lepina, musu mazasis taip ji myli ir jo laukia. Tai, ko as galiu tiketis is dvieju mokyklinuku, kai gyvenime su tom krikstynom nera susidure, o ir is kitu dvieju butu per daug reikalauti. Va todel as ruosiuosi pati ir tai visai nereiskia, kad mano vaikai niekam nerupi  smile.gif

Mergaites, geriau patarkit man, ka as galiu dovanu nupirkti jaunam 14 metu kriksto teveliui? Neisivaizduoju kas tiktu paaugliui, kad dar ir panaudot galetu, o ne tevui sekcijoj idetu..



QUOTE(Vikciukee @ 2012 07 01, 23:12)
tai gal pagal pomegius, jei skaityt patinka tai knyga kokia ar enciklopedija su mintim kad gautas zinias pasidalintu su krikstasuniu pvz,ar net nzn ka  g.gif jei kazka simboliskai tai kad ir puodukas su uzrasu kriksto tetei ir data krikstynu, kad gerdamas arbata prisimintu krikstasuni, na zodziu tikrai sudetingoka  biggrin.gif ar stalo zaidimas kad kartu zaistu veliau, na ziurekit pagal ta paaugli ir kiek norite tam skirti  4u.gif


Su abejomis citatomis drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Dėl dovanų- aš irgi norėjau parašyt, al pomėgį kokį turi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 01 liepos 2012 - 21:37
oi mergaites, nezinau, mokyklinukas jis, gerai mokinasi, bet kazkokio polinkio i kazka viena tai neturi.. kaip ir dauguma paaugliu, db jam kompiuteriniai zaidimai rupi.. As ir seses jo klausiau, sako, ka as zinau, zaidzia zaidimus kompiuterinius, bet zaidimo man tokio dovanot nesinori. Bet va dziaugiuosi, kad parasiau cia, nes vistiek gera ideja su kokiais stalo zaidimais, ar kokia enciklopedija. Maciau tokiu idomiu knygu, kur 100 faktu apie ta ir ana.. Tai va tokio gal ka nors.. Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(asvi. @ 2012 07 02, 02:09)
Maciau tokiu idomiu knygu, kur 100 faktu apie ta ir ana.. Tai va tokio gal ka nors.. Aciu  4u.gif


Mano galva geros knygos, enciklopedijos visad turi išliekamąją vertę. paaugs, labiau pasidomės, gal ir konkretesnis pomėgis atsiras, o tada ir knyga pravers mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Star*: 02 liepos 2012 - 07:13
QUOTE(inga325 @ 2012 07 01, 21:16)
Del dovaneliu kriksto tevams... Jei kriksto mama ir tetis ruosiasi krikstynoms, tai manau cia jau zmoniska, padekoti ir bent simboliskai kkrikstaeviai nieko nedaro, nesiruosiaaska
padovanoti, jei , tai..... tokie ir tevai, tiek ir terupi.

Nu tikrai krikstateviai jeigu nieko sventei nesiruosia(ten visokiu zaidimu,dovaneliu ir pan)-toli grazu nereiskia,kad jie ne kokie schmoll.gif Renkami jie ne del sventes dienos kaip kokie artistai,sventes organizatoriai,pravedejei ir pan.. O ziurima kokie jie seip gyvenime..
Musu kuma bus mano sesuo..dirbanti per kelis darbus..neturi kada pvz sedet SM ir ruostis..
Pinigais duos ant torto ir drabuzeliu..kuriuos pati noriu isrinkt..
Nieko ir as nevargsiu su dovanelemis jiems..
Atsakyti
QUOTE(inga325 @ 2012 07 01, 20:16)
Del dovaneliu kriksto tevams... Jei kriksto mama ir tetis ruosiasi krikstynoms, tai manau cia jau zmoniska, padekoti ir bent simboliskai kaska padovanoti, jei krikstaeviai nieko nedaro, nesiruosia, tai..... tokie ir tevai, tiek ir terupi.


O tai Jums kriksto tevai reikalingi tam kad pasiruostu ir svente pravestu?
Savo vaiko krikstynoms ruosemes patys, o kriksto teveliai be galo myli musu vaikeli ir labai rupinasi:)
Atsakyti
Mano kriksto mama gyvena UK, jos nieko neprasau ir pati nuo A iki Z darau. Ir manau, kad cia yra mamos darbas, nes ir nuotrauku ir kt info geriausiai zino tik mama.
Bet as turejau omeny ne tai, kad sventes nepadeda ruosti ar zaidimus galvoti... Toriu omeny, kad vistiek kriksto teveliai nuperka dovanele kriksto vaikuciui nuo saves, ar pasako koki tosta (kurie parodo, kad jiems rupi vaikas). O yra ir tokiu teveliu, kurie paskui sako, o ar reikejo? Nu tokie teveliai ir lieka tik dokumente...
Mano drauge pries kelis metus buvo kriksto mama, nu ruosesi kaip pati butu tos mergytes mama, o sake ne simbolines dovaneles ar kaskokio tai irodymo, kad tapo kriksto mama negavo...
Papildyta:
QUOTE(jeliva @ 2012 07 02, 10:41)
O tai Jums kriksto tevai reikalingi tam kad pasiruostu ir svente pravestu?
Savo vaiko krikstynoms ruosemes patys, o kriksto teveliai be galo myli musu vaikeli ir labai rupinasi:)


As isvis manau, kad sventei turi ruostis tik tevai... O kriksto teveliai ruostis tie tiek, kiek liecia pati vaikuti t.y. nupirkti kokia dovanele, sugalvoti koki idomesni tosta, ar bent kaskoki demesi parodyti, o jei "per didelius darbus" nei to negali padaryti, tai kokie kriskto tevai?
Atsakyti