Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto ir pirmosios komunijos drabužėliai

na o as masciau, masciau, ieskojau vis tinkamiausios ir galu gale pati sumasciau ir nuneriau savaip krikstynu suknele savo angeleliui. vat tokia stai:
user posted image
Atsakyti
Misty, suknelė pasakiška, pirmą kartą tokią matau, ir visas komplektukas wub.gif wub.gif wub.gif , davei idėją kitoms mamoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 03 23, 16:13)

Labai grazi suknyte wub.gif , man taip pat krikstynu tema aktuali, tai galvoju, ka cia pasidarius...
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 03 23, 09:23)
Parodysiu savo mažės krikšto suknytę

user posted image

Kepurytė

user posted image

Krikšto skraistė

user posted image

Krikšto žvakė

user posted image

man thumbup.gif wub.gif
bet gal galit pasaky kaip padaret papuosima zvakei g.gif , noriu padaryt pati tik nezinau nuo ko pradet blush2.gif
jei nesunku parasykit i az, didelis dekui butu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inga-uk @ 2007 03 25, 13:13)
man  thumbup.gif  wub.gif
bet gal galit pasaky kaip padaret papuosima zvakei  g.gif , noriu padaryt pati tik nezinau nuo ko pradet  blush2.gif
jei nesunku parasykit i az, didelis dekui butu  4u.gif


Papuosimas padarytas labai paprastai. Neriama nuo zvakes apacios, padaromas ziedelis ir neriama ratu stulpeliais su vienu uzmetimu visai neplatinant. Kai "zarna" yra pakankamo ilgio, reikia pradeti megzti kaip servetele, kiekvienoje eileje vis platinant. Rastas gali buti pats ivairiausias, galima pasinaudoti bet kokios apvalios serveteles schema.

Klausk, jei vis tiek bus neaisku. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Misty @ 2007 03 25, 14:41)
Papuosimas padarytas labai paprastai. Neriama nuo zvakes apacios, padaromas ziedelis ir neriama ratu stulpeliais su vienu uzmetimu visai neplatinant. Kai "zarna" yra pakankamo ilgio, reikia pradeti megzti kaip servetele, kiekvienoje eileje vis platinant. Rastas gali buti pats ivairiausias, galima pasinaudoti bet kokios apvalios serveteles schema.

Klausk, jei vis tiek bus neaisku. 4u.gif

o koks suknytes rastas, gal turit schemute?
Atsakyti
4u.gif Va koks grožis wub.gif
user posted image

Ir chemos, tik kur viršuj, apačioj jau kitas modeliukas.
user posted image
Atsakyti
Jetus kokiu grozybiu prisiziurejau. Kodel as sitos temos nemaciau kai savo zuikytei kriksto rubelius "konstravau" g.gif Dabar tikrai kitaip suknyte megzciau. Sitiek geru ideju thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bambinute @ 2006 10 29, 22:07)
Mano sūnaus krikšto rūbeliai:
user posted image


gal galite kas nors nunerti kazka panasaus.
Atsakyti
user posted image
Va toks mano pumpuras buvo per krikstynas. Visas apdaras savomis rankomis siuta isskyrus marskinelius 4u.gif
Atsakyti
Mano sunelio kriksto rubeliai smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(VITA_V @ 2007 04 11, 11:41)
Mano sunelio kriksto rubeliai smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

laaabai grazus!!!! thumbup.gif
Atsakyti