Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto ir pirmosios komunijos drabužėliai

oi aciu merginos,nesitikejau tiek pagirimu ir nuomoniu,man tikrai labai svarbu smile.gif Man irgi siek tiek per reta,bet taip jau gavosi,gal antra suknele bus tankesne. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 08 05, 08:40)

Gal schemutes galima, suknelės ir kepurytės 4u.gif Labai dailiai atrodo thumbup.gif
ilamka, suknutė nuostabi thumbup.gif
Atsakyti
ilamka Viliuteee Nuostabūs darbukai wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 08 04, 19:56)


Na koks nerealus grozis, lydausi del sukneliu 4u.gif gal del to, kad namie du berniukai. Gal galetum man tos suknytes schemutes ar tai kazkoki aprasyma imesti??? buciau be galo dekinga blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(alexxxx @ 2007 04 26, 21:16)
user posted image      idėja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sveiko nerejos mezgejos 4u.gif biggrin.gif
Seip as mezgime nerime zalia Gal galyte pasakyti ar cia sudetinga nunerti ar numegsti ?? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linella @ 2010 08 06, 22:17)
Na koks nerealus grozis, lydausi del sukneliu  4u.gif  gal del to, kad namie du berniukai. Gal galetum man tos suknytes schemutes ar tai kazkoki aprasyma imesti??? buciau be galo dekinga  blush2.gif


Labai aciu blush2.gif imesciau schemute tikrai jeigu as ja tureciau,nupiesti nemoku blush2.gif nebent pabadysiu kazka paieskoti veliau ax.gif bet ne pazadu
Atsakyti
gal palikim sita temele idejoms ir schemoms,o savo darbelius kelkim i kriksto rubeliu tema.Kazkaip buvau pati susipainiojusi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ilamka @ 2010 08 07, 12:52)
Labai aciu blush2.gif imesciau schemute tikrai jeigu as ja tureciau,nupiesti nemoku blush2.gif  nebent pabadysiu kazka paieskoti veliau ax.gif bet ne pazadu


na gal pabandysiu tada pati is rastelio atsekti, matau, kad ne itin ir sudetinga 4u.gif aciu labai uz pastangas 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=torturo,2010 06 27, 18:22]
Sveikos, naujoke as pas jus, tik jau seniai skaitau ir ideju renkuosi blush2.gif O cia idedu savo nerinukus ax.gif


Nuostabaus rašto suknutė, labai labai gražu wub.gif

Gal galėtum pasidalinti rašteliu ?
Atsakyti
Sveikos, niu kiek groziu cia aptikau, pasaka. O man labai reikia krikstynoms juosteles mergytei ant galvos ir ale basuciu tipo nertu batuku, nes busiu kriksto mama, o jau ir laiko nei menesio neturiu, tai jei pagelbesit man ir imesit nuorodu su schemomis, busiu be galo dekinga 4u.gif
Atsakyti
aš tokias nunėriau, o jų schemutę rasi čia wink.gif
user posted image
Atsakyti
Buciau dekinga jeigu kas imestu zvakes papuosimo schemute 4u.gif
Atsakyti