Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto ir pirmosios komunijos drabužėliai

QUOTE(saulutem @ 2010 07 13, 21:34)
musu suknele,
kadangi neriant man pasirode, kad gaunasi per daug sunki, tai derinau nerima su mezgimu - gavosi ir pakankamai lengva ir pasijonio nereikejo  thumbup.gif


thumbup.gif grazi suknyte,tik kepuryte per reta ir ne i tema ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 07 13, 23:15)
thumbup.gif grazi suknyte,tik kepuryte per reta ir ne i tema ax.gif



tongue.gif
Atsakyti
Komplektukas skirtas pirmajai komunijai. Dar bus rozyte bolero susegimui.
user posted image
Atsakyti
Laba grazus visu darbai smile.gif Vis pasiskolinu kokiu ideju pati nerdama.


Norejau jusu paklausti. Kaip nunerti galvos raisti\juosta mazai mergaitei?
Ta priekine dalis tai viskas aisku, bet kaip daryti gae? Rasitelius? Ar nerti visa juosta vienodo plocio ir gale kokia gumute isiuti? Kas darete juostas, prasau pasidalinkit patirtim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolanta003 @ 2010 07 16, 13:37)
Norejau jusu paklausti. Kaip nunerti galvos raisti\juosta mazai mergaitei?
Ta priekine dalis tai viskas aisku, bet kaip daryti gae? Rasitelius? Ar nerti visa juosta vienodo plocio ir gale kokia gumute isiuti? Kas darete juostas, prasau pasidalinkit patirtim smile.gif

Aš mezgu/neriu be jokių raištelių pagal galvos apimtį, nes ji šiek tiek tempiasi.....o galima į nertą įverti ir juostelę- tada su ja dar suriši, jei kiek didoka...... mačiau kitos daro su raišteliais ir taip pat lb dailu 4u.gif
Atsakyti
as i pakrastelius dar iveriu toki gumini siula . mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano švarkiukas. Jau matytas, bet visom skirtingai gaunasi. Įdėja su nertom karbatkytėm pasiskolinau iš jūsų blush2.gif

user posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
gražuu. aš irgi tokią suknytę jau pabaigiau. liko papuošimai. tai vat nesugalvoju kaip čia tas kvarbatkes ar rožytes pridėti... o gal be nieko paliksiu smile.gif
Atsakyti
Į to švarkiuko temą ... po krikštynų gavau nuotraukytes wub.gif

user posted image

user posted image


Atsakyti
Jau rodytas komplektėlis gyvai smile.gif
Ant gražuolio modelio
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 07 10, 14:07)



na kaip ismokti megzti serveteles doh.gif , as tik nerti moku. gal yra kokios pamokos internetu. Nu taip noriu pabandyti numegzti suknyte is moheros mazylei krikstynom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SaDa: 28 liepos 2010 - 15:50
ir as ilgai sukau galva ka daryti su tais kriksto rubais...tai cia forume prisiziurejusi grozybiu emiau ir pati nuneriau.... schemute, tai ta populiariausia tarp berniuku biggrin.gif aisku kai as jau tokia didele nerejele, tai truputeli ir brokelio pridariau, bet svarbiausia moket issisukt is padeties smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
kepurele padariau is galvos, kad derintusi prie bendro vaizdo....

user posted image

na o cia ant mazojo modeliuko blush2.gif blush2.gif blush2.gif

user posted image

Atsakyti