Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto ir pirmosios komunijos drabužėliai

QUOTE(Lusasita @ 2010 06 14, 19:46)
tokia schema radau , tokia ir jums duodu. O atsispausdino, issididino  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


o gal dar galetum paaiskinti rastelio zenkliukus, kas ka reiskia, norejau pradeti megzti, ale kazkaip tai nelabai ikertu, ka kuris zenklas reiskia. Ir kaip tau atrodo is lino tiktu tokia suknyte, na linas pakankamai toks kietas man rodos
Atsakyti
QUOTE(carnitaster @ 2010 06 15, 07:31)
o gal dar galetum paaiskinti rastelio zenkliukus, kas ka reiskia, norejau pradeti megzti, ale kazkaip tai nelabai ikertu, ka kuris zenklas reiskia. Ir kaip tau atrodo is lino tiktu tokia suknyte, na linas pakankamai toks kietas man rodos


user posted image
burbuliukas uzmetimas
status trikampis 2 sumegztos
lygiasonis trikampis 3 sumegztos
baltas langelis geroji akis
jei langelyje 5, tai 5 gerosios akys
kur rodykle su skaiciuku pries eilute, tai tiek akiu geruju ismegzt ir tik tada rasta megzt
Atsakyti
servetele aiškiau
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 06 15, 10:58)


labai labai tau aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti


O cia naujas darbelis, skraiste is kid moheros krikstynos

user posted image

user posted image
Atsakyti

user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
user posted image

Ir mano naujasis darbelis ax.gif
Atsakyti

Pasirodau ir aš savo kuklius darbelius, prie jūsų šedevrų 4u.gif Jetus, kokio suknytės, skraistės thumbup.gif Ir ačiū už schemutes.

user posted image

user posted image

user posted image
Suknytę jau rodžiau, bet prie komplekto pridedu ax.gif
Atsakyti
nieko sau kuklus darbelis. doh.gif labai labai grazu.tiksliau tobula. thumbup.gif 4u.gif Jus pati tai tikrai kukli. smile.gif
Atsakyti
tikrai, tokio grozio dar nebuvau maciusi wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif NUOSTABUS atlikimas , kruopstus kiekvienos detalytes atlikimas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 06 21, 17:18)
nieko sau kuklus darbelis. doh.gif labai labai grazu.tiksliau tobula. thumbup.gif  4u.gif Jus pati tai tikrai kukli. smile.gif



QUOTE(Lusasita @ 2010 06 21, 17:25)
tikrai, tokio grozio dar nebuvau maciusi  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  NUOSTABUS atlikimas , kruopstus kiekvienos detalytes atlikimas  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Na verčiat mane raudonuot blush2.gif Ačiū labai 4u.gif Malonūs pagyrimai iš profių thumbup.gif Pagal visas skraistes moherines raštuotas ir dar kelius grožius tai tikrai kukliau. blush2.gif Dar kart ačiū. 4u.gif
Atsakyti