Įkraunama...
Įkraunama...

Krikšto ir pirmosios komunijos drabužėliai

QUOTE(tute28 @ 2010 05 20, 16:05)
Oi, kiek grožio čia prižiūrėjau  wub.gif  thumbup.gif
Pasirodau ir aš pirmą krikštynų suknytę  blush2.gif  Paprastutė, bet su meile smile.gif

Labai kruopštus darbelis drinks_cheers.gif
Viliuteee thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astisius @ 2007 03 29, 07:30)
4u.gif Va koks grožis wub.gif
user posted image

Ir chemos, tik kur viršuj, apačioj jau kitas modeliukas.
user posted image


Sveikos merginos 4u.gif isimylejau sita grozi ir noreciau numegzti savo dukrytei, bet rusiskai ne bum bum cry.gif cry.gif cry.gif Gal kuri galetu padet ir paaiskint kaip ja megzt unsure.gif buciau neapsakomai dekinga notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2010 05 20, 15:30)
Labai kruopštus darbelis  drinks_cheers.gif
Viliuteee  thumbup.gif



QUOTE(Palmira @ 2010 05 20, 18:18)
Labai subtilu, skoninga, paprasta, bet neprasta drinks_cheers.gif

Ačiū blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Tute28 ir Viliuteee - labai grazus jusu paskutinieji darbeliai!!! bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Viliuteee neispasakytas grozis wub.gif wub.gif wub.gif
Viliuteee koks sijonuko ilgis cm?
Gal shemute butu galima? blush2.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
tute28,Lusasita,nuostabus drabuzeliai wub.gif wub.gif wub.gif

Mano naujas komplektukas 8men berniukui smile.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasa32: 21 gegužės 2010 - 20:09
Nepykit, kad patrukdysiu, zadam liepos menesikrikstyti savo sunaiteli, na ir dabar nezinau ka aryt, galvojau apie egztus rubelius, bet man sako,kad bus vaikui arsta, galvojau apie linius, bet sako lb glamzosi, ir fotkese atrodys,kaip ismaiso istrauktas, nu mergaitem yra visokiu pasirinkimu, okaip berniukams? Ir tos kur mezgate, gal galit pasakyt, ar tik rudneiui ir ziemai megzti tinka? nes jau nebezinau ka daryt verysad.gif
Atsakyti
Lusasita, labia grazus komplektukas! bigsmile.gif thumbup.gif Gal netycia turite nuotraukele, kaip tokia suknyte ant modeliuko atrodo? 4u.gif

Inga_ba666 - man rodos, su nertu is medvilniniu siuliuku drabuzeliu neturetu buti karsta. be to, krikstyja baznycioj, o ten buna vesu... Bet cia tik mano asmenine nuomone, patirties tame reikale mazai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neziniuke81: 21 gegužės 2010 - 23:57
Gavau grazuoles prienceses nuotraukele
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Inga_ba666 @ 2010 05 22, 01:07)
Nepykit, kad patrukdysiu, zadam liepos menesikrikstyti savo sunaiteli, na ir dabar nezinau ka aryt, galvojau apie egztus rubelius, bet man sako,kad bus vaikui arsta, galvojau apie linius, bet sako lb glamzosi, ir fotkese atrodys,kaip ismaiso istrauktas, nu mergaitem yra visokiu pasirinkimu, okaip berniukams? Ir tos kur mezgate, gal galit pasakyt, ar tik rudneiui ir ziemai megzti tinka? nes jau nebezinau ka daryt  verysad.gif


tikrai neklausyk tu, kurie sako, kad vaikui megzas ar nertas bus kartsta. tikrai NE! schmoll.gif o jei lininio kazka nori pasiuti ir nenori kad labai glamzytusi, pirk lina ne gryna, maisyta su kuo nors: as pvz pirkau su trupuciu elastano, tai absoliuciai nesiglamzo. thumbup.gif
Atsakyti